Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. [quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[COLOR=red][FONT=Arial][B][I]no płakali jak ja szłam do lekarza :razz:...alem ja niewzruszona...cięzko mowić szeptem do 20 urwisów:p[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] a moze oni, te dzieci plakali ze szczescia:razz: :diabloti:
  2. czesc ludkowie i piesy:loveu:
  3. czesc Luskowa:loveu: dalej masz przerwe?:diabloti:
  4. :diabloti: witam cie moja najcudowniejsza :loveu:
  5. [quote name='malawaszka']nooo wstawi człowiek zdjecia psa na dogomanie i juz nikt nie zajrzy :obrazic: :placz:[/quote] aha JA to NIKT...................zegnam:-(
  6. [quote name='Vectra']o rzesz kurde jakie fajne :) [/quote] nooo kiedys byly fajne....:razz: [quote name='evaxon'][URL="http://www.fotosik.pl/"][/URL] :loveu: jakie mordki kochane:loveu:[/quote] bylo minelo:diabloti: [quote name='madzia i medor']nadrobiłam:siara::siara: i wcale nie kłamie:diabloti: Ale zajebiste:loveu:[/quote] noo tera mozesz schrupac kjakejsika a nawet dfa jak chcesz:loveu:
  7. Dilowaty portretowaty [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/114/62c69f6b4ef5d49e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/114/7eeb8d4c103d6153.jpg[/IMG][/URL] KONIEC
  8. wampirion [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/402/1fedd40f816c5139.jpg[/IMG][/URL]
  9. Frankfurt [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/346/c409a063ec13b6ba.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/114/069f5c8ae97c8bd4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/114/d4688df0cb92d987.jpg[/IMG][/URL]
  10. staroc stary... maly Dilik z bracikiem, mieli tu niecale 3 miesiace [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/114/454edfa798944c32.jpg[/IMG][/URL] tu juz nieco starszy [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/402/822d7bd834d65868.jpg[/IMG][/URL] a tu z Luna [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/402/4580ff77d05e75ec.jpg[/IMG][/URL]
  11. [quote name='evaxon']echh nieszkodzi ponudze sie:roll:[/quote] poczeka wrzuce ci starocie....
  12. [quote name='evaxon']:-( :-( a to se poczekam :p dala bys jakas fote :razz: bo mi sie nudzi :razz:[/quote] :cool1: mam tylko stare...nowych mi sie nie chce siakos robic...
  13. [quote name='evaxon']ale musze czekac i czekac i czekac:roll:[/quote] to czekaj....jak sie czlowiek spieszy to sie diabel cieszy:diabloti:
  14. a ja jestem ciekawa jak sie Lemoniada ''przerobila'' na powazniejsza niz wyglada:evil_lol:
  15. [quote name='Vectra']zaraziłaś mnie wstrętna wiedzmo :placz: mamto samo co ty :( wszystko mnie boli[/quote] ups....to ja nie wiedzialam ze to zarazliwe....:cool1: rozumiem co czujesz......
  16. [quote name='evaxon']takiej to dobrze:-( a ja pewnie w piatek dopiero pojade na zakupki :-( albo w sobote:-( albo ..w niedziele:placz:[/quote] no czego ryczy?:cool1: przecie pojedzie to se nakupi:diabloti:
  17. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]:placz::placz::placz: wzruszyła mnie Twoja historia :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] a ja myslalam ze cie histeria poruszyla....:razz:
  18. [quote name='Vectra']gdzies była :mad:[/quote]´ pojechalam se na zakupy.....bo mi bylo smutno a nikt mnie nie chcial przytulic....to mnie sklep z ubrankami taaaaak moooocno przytulil:loveu:
  19. iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii jaka rybecka:loveu: :loveu: :loveu: kkkurde wieki cale na Pogorii nie bylam...............
  20. [quote name='evaxon']a wracajac do tematu stupek....:evil_lol: na wspominki mi sie zebralo:lol: oo.. Tigra od małego (9tygodni) lubila walczyc z moimi stopami :) [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/401/c9e48ac718c0600e.jpg[/IMG][/URL] Madzia a ta skarpeta ci sie podoba??:evil_lol: [/CENTER] [/quote] kij z ta skarpeta.......jaka kluseczka malusia:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
×
×
  • Create New...