-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
czesc maupa ....wrocilam do ciebie ...cieszysz sie?:diabloti: :loveu:
-
[quote name='Kate I Luka']kobito Ty mnie nie dołuj... taka okolica piękna, las , park pod nosem... ukochane mieszkanko, znajome kąty... i gdzie mnie niesie??? :-([/quote] ha! a mnie gdzie wynioslo.....:razz: glowa do gory!:lol:
-
[quote name='Vectra']jakoś , zupełnie nie wiem czemu , nie wierze w Twoją troskę :diabloti:[/quote] jak mozesz watpic w szczerosc mych slow:placz: [quote name='madzia i medor']Dooopa, nie nadrabiam:obrazic::obrazic::diabloti: Przyszłom ino powiedzieć "joł ziom, daj kjakejsika":siara:[/quote] doopa ,nie nadrobisz nie dostaniesz kjakejsa:diabloti: [quote name='Kate I Luka']Cześć Aga z hmmmmm nie wiadomo skąd ;)[/quote] Czesc Kasia z....jeszcze Piotrowic:evil_lol:
-
[quote name='Vectra']Ty się nie bojaj o mój sufit :diabloti:[/quote] ja sie kochanienka boje o ciebie cobys se glowinki nie potlukla:loveu:
-
[quote name='Vectra']skakam , skakam z tej radochy :diabloti:[/quote] jeno o sufita nie rabnij z tego szczescia:diabloti:
-
[quote name='Vectra']no to pij tą melise i się nie stresuj moja kochana :cool3: :cool3: :cool3: podejrzewam że Rudzia muszelkę ma normalnych rozmiarów tylko wydaje sie wielka bo cała reszta jest mała :evil_lol: cześć mamuśka :loveu: :loveu: a gdzie Ty się szwendasz :razz:[/quote] toc u Klockowej kawe zlopie:)
- 78403 replies
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]pijesz?? bo my już kończymy [/B][/COLOR][/FONT][/quote] pije....i pale tyz:)
-
[quote name='Vectra']mam się bać czy jak :crazyeye: :diabloti:[/quote] powinnas skakac ze szczescia:razz: [quote name='evaxon']:loveu: yhmmmm[/quote] nooo niech ci bedzie:diabloti:
-
[quote name='Vectra']a gnęb mnie :diabloti: :diabloti: :diabloti:[/quote] obiecuje ze sie ode mnie nie uwolnisz:diabloti:
-
[quote name='evaxon']:loveu: witaj piekna włascicielko pieknego psa:loveu:[/quote] yyyyy....wszystko dobrze u ciebie:crazyeye: :diabloti:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]cho do mie na kaffff... Ala jusz jezd :multi: :multi: [/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=blue][B]może hormony ci buzują... w pierwszych tygodniach gorączka to jeden z objawów :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]cho też do nas... dla ciebie kupie soczek....:diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] zrobie se zaraz swiezy kaff i pije z wami.....:loveu:
-
[quote name='Vectra']nudzisz się :crazyeye: :crazyeye: to rozbierz się i ubrania pilnuj :diabloti:[/quote] zimno mi,brzuch mnie boli, kawa mi wystygla bo dzwonia jakies oszolomy i pindola nie wiadomo o czym......nudzi mi sie ....moge cie pognebic?:diabloti: :diabloti:
-
[quote name='malawaszka']o jesu to tak jak ja :placz::placz::placz:w dodatku z tęsknoty mam stan podgorączkowy :placz::placz::placz:[/quote] psytulmy sieeeee:placz: :loveu:
-
[quote name='Vectra']siemasz kochana moja wredoto :diabloti:[/quote] ano sie mam...nudyyyyyyyyyyyy:cool1:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]pij nie marudź.... :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] pije i pale i nie marudze.....nie mam do kogo marudzic, pies spi, B pracuje.....czuje sie taka samotna:placz:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agbar replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
czesc grzeczna:diabloti:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]a co... masz humorki?? :diabloti: i wahania nastrojów :p[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=blue][B]Alu.. a jak dzisio przyjedziesz... umyjesz mi też łokna... wiesz ja mam chorą ręke :roll: a ty masz wprawe... i nie musiałabym otwierać okna żeby zobaczyć co za nim... :cool1: PROSZE!!! zrobie ci kawe :p [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]gut dzionek... dilerowa...[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]właśnie sie kapłam że to Twój blogas, a nie Ali... ale co tam ... twój, jej, mój=NASZ :loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] gut dzionek gut........witam cie moja droga w NASZYM blozku:loveu:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
agbar replied to arima's topic in Foto Blogi
dzien dobry piekna i dobra Pysiu:loveu: -
dzien dobry..............zarloki:diabloti:
-
halo piekna:loveu: ja tez sce kaffff.....................................................................................juz se zrobilam:)
-
[quote name='AlKil']Uff, to tylko roztargnienie, jak miło, jaka pyszna kawka...:loveu:[/quote] siakas taka nierozgarnieta jezdem dzis....:diabloti: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:razz:to dlaczego ja piję herbatę..................[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] bo zdrowiej:loveu: [quote name='bonita']:evil_lol: [B]coś tu oszukuje ta nasza Dijejka:razz:[/B][/quote] nie oszukuje, kazdemu co se chcial...ta pani kaffa tamta herbata..mam jeszcze socek:)
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
agbar replied to bonita's topic in Foto Blogi
najlepsiejszego Merolku:loveu: -
[quote name='AlKil']Aluzję zrozumiałam, na kawkę nie mam co liczyć...:placz:[/quote] a gdzie tam...zapomlo mi sie...kawa razzzzz dla pani:loveu:
-
[quote name='AlKil']Dobry, dobry!!! Co za radośc i entuzjazm, chyba się wyspałaś...:lol:[/quote] ano sie wyspalam...nawet nieco....:razz:
-
[quote name='bonita'][B]Ja jeszcze nie piję, ale zaraz zacznę :D[/B] [B]Witam w klubie KCM :lol::lol::lol::lol::lol:[/B] [/quote] Witam w klubie:diabloti: [quote name='AlKil']O przepraszam bardzo, pewnie mi się jednak zadawało...:evil_lol: A kawkę masz przestudzoną, bo Alicji nie ma i chętnie bym się gdzieś napiła..[/quote] Alicja juz jest:) [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:to wstawaj córcia;)[/I][/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=red][FONT=Arial][B][I]MY...:crazyeye:...ależ skąd ....wydawało się ci i tobie:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]Cze Nasz Dilerko koffana:loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] halooooo Alu:loveu: