Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:to ja też se poszpanuje bom widziała te buciki ...są ćliczne:eviltong:...[/I][/B][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]Aga powiedz Bartkowi niech już wraca z dworca ......autobus mi uciok:oops:[/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] a to peszek.....a on tam biedny o glodzie i chlodzie,wiernie jak pies czekal.....:diabloti:
  2. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]a Ty co sie wcinasz :diabloti: bede szpanować :diabloti: [/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=blue][B]bo taki ze mnie szpaner :p [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]a se jeszcze poszpanuje żem se buciki NOWE na lato kupiła HA!!! a co :eviltong:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] wow!!!!! respekta ziom:diabloti:
  3. [quote name='Gonitwa']Ale mię tu dłuuuugo nie było...:cool3: Ale nadrobiłam:evil_lol:[/quote] brawoooo:evil_lol: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]szpanuje :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] i za to KCM:loveu:
  4. no sie dopadlismy:diabloti:
  5. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]jezdech :diabloti: widziołach zdyjęcia... nawet Dilski tam był :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] i co szpanujesz????:diabloti:
  6. czesc piekna:razz: gdzies byla rano??? musialam z szatanem pisac:diabloti:
  7. [quote name='madzia i medor']Ale Wy goopie:shake::shake: Nie będę nadrabiać, ani mi się śni:obrazic: Żegnam:diabloti:[/quote] oo mundra sie odezwala:diabloti: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]Nasza koffana Dilerko ...dopiero jestem .....TZ dziś idzie do pracy na 14 godzinkę wiec komp był zajęty .....a ja poszłam ciachnąć włoski:pi na kawę do Dulczyńskiej:evil_lol:[/B][/I][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]Jak wrócisz odezwij się ...CZEKAM NA CIĘ:loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] odezwalam sie:loveu: [quote name='evaxon']hej:p :p :p[/quote] hej:razz:
  8. [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]a witam Cię witam.........nareszcie w mojej galerii:loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/quote] ano bylam:) i zas jestem:) wlasnie pisze Pawciowi ze pieknie sie postaral:)
  9. [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]nio[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]bo tylko ty jesteś na dogo................prócz mnie:razz::razz::razz:[/COLOR][/B] [/quote] tez mi sie tak wydaje..kurde wszyscy spia:-o :diabloti:
  10. [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]dilerka rozbujałaś się...............do mnie TEŻ wleziesz????:eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/quote] szpiegujesz mnie....:crazyeye: bylam juz u ciebie:eviltong:
  11. [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]gonię Cię.....................nie widzisz???[/B][/COLOR]:diabloti::eviltong:[/quote] sledzisz mnie ty sledziu:evil_lol:
  12. [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]mnie się pytasz??? czy klockowej???:razz::diabloti:[/B][/COLOR][/quote] tys tez najmilejsza ale Klockowej pytam:evil_lol: :evil_lol:
  13. [quote name='malawaszka']:crazyeye:no nie mów, że romans był az tak burzliwy, że grady nie zauważyłam :mdleje:[/quote] byl taki burzliwy ze az sie burza gradowa zrobila:diabloti: dzien dobry Pysiowa....jak sie czujesz?
  14. dzien dobry moja najmilejsza....co ty z tymi kompami robisz ze ci tak padaja jak muchi?:diabloti:
  15. [IMG]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries3/2142.jpg[/IMG] Axa urodzila scura:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
  16. dzien dobry:) jak sie mordulec miewa???:p
  17. [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/8023/img0159hf1.jpg[/IMG] WOW!!!!!!! dzien dobry buraczkowa rodzinko:loveu:
  18. [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img159.imageshack.us/img159/2162/300507rok7iz1.jpg[/IMG][/URL] :loveu: :loveu: :loveu: dzien dobry pieknosci moje:diabloti:
  19. widzialam foty....suuuper:) [quote name='Gonitwa']Już i tak jest szczuplejszy niż był, a jak założę mu kolczatkę to mnie zjedzą na dgm![/quote] iiiii tam sie przejmujesz...to twoj pies:)...i jeszcze mu z prunda i glana:loveu: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: milego dnia:p
  20. [quote name='Gonitwa']Co on się tak przed Tobą chowa?[/quote] nie chowa sie :diabloti: za kare w chaszczach siedzi:evil_lol:
  21. [quote name='BeaC']a TZ mnie codziennie szarpie, tlucze i leje i kocham go i szanuje:loveu:[/quote] [COLOR=darkred][B]..................znaczy się.................sex?????[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred][IMG]http://images22.fotosik.pl/116/b82a40e30d27f729.jpg[/IMG][/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]jaki usmiech................fajna fot[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]witaj dilerko MŁA!!!!:loveu:[/COLOR][/B] [/quote] jakas ty domyslna moja mila:loveu: witam cie cipelutko:multi:
  22. [quote name='Vectra']Elektryka prund nie tyka :diabloti:[/quote] ooo jutro sprawdze rano..bo przyjdzie pan od pradu....rano bedzie,wczesnie..wiec ide spac...dobranoc moje kochane:loveu:
  23. [quote name='Vectra']boje się jak chorera :diabloti:[/quote] boj sie boj.....on ma na sobie prad:diabloti: moze cie przypadkiem porazic i ci depilacje cialka zrobic...:diabloti:
×
×
  • Create New...