Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. [quote name='paula_z']Bry wieczór barbarzyńska gaduło ;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/404/e54dc54d16cfbd87.jpg[/IMG][/URL] :grin:[/quote] smiejesz sie z mojego pieska:mad: no no....:diabloti: [quote name='Vectra']nie podniecaj się bo się spocisz :diabloti:[/quote] paszla mi stad....bo psem morderca poszczuje:diabloti:
  2. [quote name='Lemoniada']Ale przecież Tobie posłałam w pierwszej kolejności:roll:[/quote] hihi ja pisalam tu a tam mi mrugalo ze Pw...odpisalam :diabloti:
  3. [quote name='Lemoniada']Już rozsyłam PW, jeśli kogoś pominę proszę się przypomnieć.[/quote] przypominam sie:oops:
  4. chcialam w milczeniu popodziwiac cudne foty smoczka....ale nie moge...:diabloti: Alicjo!!!!!! piekne fotki zrobilas..jestem z ciebie dumna:loveu:
  5. [quote name='Vectra']a tak jakoś :cool1:[/quote] WON!!klikierowcu zasmarkany....:diabloti:
  6. [quote name='Vectra']na musk ci coś spadło :crazyeye:[/quote] ale ze niby dlaczego tak sadzisz....:cool1:
  7. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:powiedz Ktosiowi że ja już się pakuję;)[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] cieszymy sie oba trzy:loveu:
  8. czesc Alu..ja znam kogos kto bardzo chce posluchac ...i dalej marudzi...:diabloti:
  9. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:loveu::loveu::loveu:kikutki[/I][/B][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red][IMG]http://images20.fotosik.pl/404/8548e7181902c054.jpg[/IMG][/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] z mysla o tobie Alu robilam....:loveu:
  10. [quote name='evaxon']:crazyeye: łał aż tyle:crazyeye:[/quote] noooo:cool1:
  11. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/404/c0b7c01650a63599.jpg[/IMG][/URL] kuniec..dziekujemy za uwage :diabloti:
  12. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/116/58d8bdd2f8e14492.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/348/8856e5e3ed87c792.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/116/2d26e8876d1394ce.jpg[/IMG][/URL]
  13. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/404/541a3f31238f3e6d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/116/3e2e33e40c645968.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/116/15f5c9cca5de6f79.jpg[/IMG][/URL]
  14. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/116/87be5d26b48de685.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/348/1c0b0814f2f52f2c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/116/b82a40e30d27f729.jpg[/IMG][/URL]
  15. duch??? [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/404/1328eb8194fafc0f.jpg[/IMG][/URL]
  16. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/116/69c21a941a0f0ae7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/404/c46a753e2443e8a8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/348/f128836e2aae68f1.jpg[/IMG][/URL]
  17. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/348/16c1d7581d188e07.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/348/cb1588bdf7dd2a55.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/404/9014ad03994344f7.jpg[/IMG][/URL]
  18. Foty z dzisiaj w tym dla Ali sporo kikutkow:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/348/a1848bfa4121eebb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/404/8548e7181902c054.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/404/8417052883404057.jpg[/IMG][/URL]
  19. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:loveu:już jestem ...wrzucałam foty Smoka do blożka Naszej Klocusiowej:loveu:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] widzialam ...przypomlas mi ze foty mialam wrzucic..:razz:
  20. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:diabloti:pierdziele ...nie czytam wszystkiego ...dogo muli ...a wam sie tyle pisać chciało .....[/I][/B][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]Siemanko Nasza Kochana Dilerko:loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] bo jak my pisaly to nie mulilo...to znaczy ONE jak pisaly.....ja nie:oops: :diabloti: siemanko NASZA Alicjo:loveu:
  21. [quote name='Vectra']za małe :diabloti:[/quote] namiocik wojskowy moze:razz:
  22. [quote name='Vectra']masz chustkę ? bo z nosa mi kapie :diabloti:[/quote] przescieradlo mam:diabloti:
  23. [quote name='evaxon']przyszłam sobie popłakac do ciebie:p :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :evil_lol:[/quote] placz sobie tylko nie smarkaj....:diabloti:
  24. [quote name='Gonitwa']Widziałam i dziękuję:) O kurczaki, późno już idę pracę pisać... Miłej zabawy zaległości nadrobię jutro:evil_lol::evil_lol:[/quote] milego pisanka:p [quote name='Hugo-Kochaś']Myślisz,że dasz radę:evil_lol: :evil_lol: Ja z ręką na sercu mówię,że nie nadrabiam;) Cześć Dealerkowa:multi:[/quote] witaj:multi: pewnie ze nadrobi...u mnie nie ma co nadrabiac w tym zapomnianym przez swiat blogasku:shake:
×
×
  • Create New...