Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. uffffff...ciesze sie poszlo gladko:p trzymaj sie swiniaczku:loveu:
  2. [quote name='Gonitwa']No no, jeszcze wszystko przed nami....[/quote] no ja nie watpie....tylko glany ubierz:diabloti:
  3. [quote name='Gonitwa']łi, w bannerze ostatni;)[/quote] zauwazylam poniewczasie:oops: juz bylam:diabloti:
  4. [quote name='Vectra']nie jem mięsa :cool1: nieznanego pochodzenia :cool1:[/quote] to ja ci znajde jakies co je znasz:loveu:
  5. halooooooooooooo:diabloti: bylam se tu obejrzalam Orient Expresa:evil_lol: ladny ci on.....ale morderca to z niego nie bedzie:diabloti:
  6. [quote name='Vectra']klima taki u mnie to stąd te nowe umiłowania :loveu: :diabloti:[/quote] no nareszcie jakies hobby masz:diabloti:
  7. [quote name='Gonitwa']Dokładnie! Tak ma w papierach biedne stworzenie....[/quote] kkkurde sa gdzies jakie foty tego ekspresa?? juz mam!!!!!!!!
  8. [quote name='Vectra']wiesz co , życzę ci by Twój pies założyłci kolczatke , OE ,a na koniec z glana w dupe kopnął ..... może wtedy zaczniesz kochać zwierzątka :-([/quote] alez ja kocham zwierzatka.....chcesz smalcu troche?:evil_lol:
  9. [quote name='Gonitwa']Kolczate chyba sobie:diabloti:, bo na pewno nie Orientowi... Ale Ty swojemu to obowiązkowo! Pies morderca:evil_lol:[/quote] aaaaa bo to peewnie Orient Express jest:evil_lol: :evil_lol:
  10. [quote name='Vectra']no to dawaj ich :razz: jak widłami pociągne po plerach to będą błagać bym ich psami poszczuła :diabloti:[/quote] noo tak to wiele wyjasnia...ukryta agresja o podlozu lekowym widze:diabloti:
  11. [quote name='Gonitwa']Dlatego nie wychodzę z psem w glanach.... Ażeby mi czasem do głowy nie przyszło....[/quote] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  12. [quote name='Vectra']żal mi cię :-([/quote] kochana ja twojej litosci nie potrzebuje....twardym trza byc a nie mietkim:diabloti:
  13. [quote name='Gonitwa']:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Rozumiem:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Się rozpisałam..... Ale miło było, lecem na spacera Orienta przegonić:p[/quote] glany zaloz!!! i kolczate wez:diabloti:
  14. [quote name='Gonitwa']Że niby ja? Łysa- no mogłabym mieć na głowie więcej bo takie piórka same... Szyja normalna, glany na nogach i oto cała ja ;)[/quote] oooo glany sa fajne. mozna tak pieskowi w doope z glana pociagnac jak nie slucha:loveu:
  15. [quote name='Vectra']wiesz co ,ale z takim nickiem to co można się było psodziewac :shake: Diler no z czym się to kojarzy , no tylko z jednym :placz: łysa glaca , brak szyi .......[/quote] lysa nie jestem, szyje posiadam...kazdy lubi to co robi a ciebie to nie powinno interesowac:mad: a jak jeszcze masz problemy to ci tam kolegow z Ukrainy posle....to cie naprostuja:diabloti:
  16. [quote name='Gonitwa']Nie tylko ja.... Dlatego,że nawiedzona, czy dlatego, ze czytałam:evil_lol:?[/quote] dlatego ze nawiedzona BO czytalas:evil_lol:
  17. [quote name='Vectra']a te biedne pieski które zamknęłaś u siebie w podpisie to co ? :mad: :diabloti:[/quote] ty Wektra nie machaj mnie tukej na moich gosci bo ci kolczata pociagne....:diabloti:
  18. [quote name='malawaszka']Dijejka załatw mi po promocji mini OE :modla: a najlepiej dwie - jedną na sucz, drugą na Oliwke :diabloti: u Was to chyba tańsze :cool3:[/quote] nie ma sprawy moja kochana:loveu: widac zaraz ze wiesz o co chodzi, jak sie uczy pieska...:loveu: [quote name='Vectra']oczywiście że ostro im przyprawiam obiadki :loveu: :loveu: ide teraz pomiziać Frania za to że zjadł kolejne frisbee :loveu: :loveu: dam mu smakołyczka :loveu: :loveu: [/quote] goopia....z ciebie to juz nic nie bedzie....:diabloti: [quote name='Gonitwa']Ej, bardziej nawiedzonej istoty jak ja nie znajdziecie:evil_lol: Fiszera czytałam, Fennelową też... lessi nie czytałam, ale oglądałam:evil_lol::evil_lol: Reksia też:eviltong: Także się tak nie chwal:diabloti:[/quote] :shake: zal mi twojego psa:diabloti: [quote name='Vectra']Ty kaganiec kup temu agresywnemu sznaŁcerowi :angryy: przeciez z takim dzikim psem to strach na ulicy się spotkać :shake: poszukaj Weszka jakiegoś szkoileniowca , behawiorzyste , no chyba macie tam na tym, zadupiu takich fachoFcuF :cool3: [/quote] sama se kaganiec zaloz...po to pies ma zeby zeby gryzc, atakowac, zabijac ,niszczyc:diabloti: [quote name='Vectra']wiesz tobie to bym pluszka nie dała do wychowania :shake: :diabloti:[/quote] noo tu masz racje:diabloti: [quote name='Gonitwa']Ja sobie też nie.... Wolę żywe:diabloti:[/quote] zjadac???? [quote name='Vectra']no tak bo nad takim można się poznęcać :placz: :placz:[/quote] idz mi stad,chlew mi tu robisz:diabloti:
  19. [quote name='malawaszka']kurfa skąd wiedzialaś, że tam w krzokach siedzi????? :-o[/quote] bo ja mam na trzecie Sokole Oko:diabloti:
  20. [quote name='Vectra']oczywiście że klikam :cool1: nieustająco i wciąż :cool1: teraz mamy 2 stopień klikania , klikam na perkucsi :multi: :multi: :multi: wzmacniamy komendę zabij :cool3:[/quote] ja ci Wektra mowilam,przyjedz,pokaze ci co i jak a nie ty sie upierasz, z takimi psamy jak ty masz to trza ostro...:diabloti: [quote name='Vectra']no to już wszystko jasne :cool1: :cool1:[/quote] taaa....nagralam se odcinki i sie uczem:diabloti:
  21. [IMG]http://img413.imageshack.us/img413/3652/dscf2245az9.jpg[/IMG] jaki piekny wodny sciur:loveu: :loveu: :diabloti:
  22. [quote name='Vectra']słuchaj no , nie nawiedzona tylko mądra !!!!!! o psach to wiem wszystko :loveu: mam sąsiada policjanta :eviltong: :eviltong: a jaką ma suke :loveu: :loveu: fiata punto :loveu: :loveu: co wy możecie wiedzieć o psach :shake: fiszera nie czytały , fennelowej nie czytały ...... lessi nie czytały , reksia nie oglądały .........[/quote] psa cywila ogladalm....
  23. [quote name='Gonitwa']:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Nie tylko ona jest troszkę nawiedzona...:diabloti:[/quote] a co? znasz jeszcze kogos..:diabloti: [quote name='Gonitwa']Strach się bać.... Uważaj bo Cię zagryzie:evil_lol::evil_lol:[/quote] mnie nie sprobuje..bo jak mu z pradu pociagne to zobaczy...moj morderca kochany:loveu:
  24. [quote name='Vectra']serca nie masz i tyle :shake: tacy ludzie jak Ty nie powinni mieć psów :angryy: troche byś popracowała z nim , piłeczka , tropienie , zachęta ,a nie idziesz na łatwiznę .Weź no zwróc się do jakiegoś fachowca po pomoc dla siebie bo ty jakies zapędy barbarzyńskie masz :placz: :placz: :placz:[/quote] jaka kkkurde pileczka??? tropienie..phi...co ta za jakies pomysly....ty wiesz ile taka OE kosztuje?? to ma byc latwizna?? ty to masz pojecie ...naprawde , pewnie klikasz tym twoim mordercom...i masz efekty...
  25. o tak mu sie od tego pradu porobilo..... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/116/f23014b57dabe60c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/404/e54dc54d16cfbd87.jpg[/IMG][/URL] groznie wyglada co kkkurde:diabloti:
×
×
  • Create New...