Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]DILEROWA!!!! obiecana fotecka moich butków ...:loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]FUNKIEL NÓWKA nie śmigane- jeszcze stoją na TV jako dekoracja :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/121/e680393fac4b2d65.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/FONT][/B] [/quote] az se chliplam ze wzruszenia ze nie zapomnialas o mnie..... piekne lakerky,cudne..i cieplo ci bedzie :loveu:
  2. [quote name='Gonitwa']Wszystkoego naj naj z okazji dnia dzieciucha dla KAJKEJSIKA i dla Was oczywiście też;)[/quote] [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]banany jedzą małpy :roll: [/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=blue][B]nie gadaj ani... jak sie zainteresują tobą to i ja mam przes..chlapane... za te telefony typu:[/B][I]"cześć- to ja Twoja Dilerka" [/I][B]:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=blue][B]przeżyjesz.. mój osobisty szatan tylko dziewice smaży na grillu... :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] juz nie bede dzwonic....pewnie ci juz podslucha zalozyli:diabloti: [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]..................witaj..........zepsuta.................:diabloti::diabloti::diabloti:[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]przeczytałam że Paweł ma Cie ponaprawiać:razz::razz::razz:[/COLOR][/B][/quote] kkkurde....to tajemnica miala byc:diabloti: [quote name='Vectra']hej paskudo :diabloti:[/quote] czesc anioleczku:diabloti: [quote name='agnes1'][B]i uprzejmie donosze:evil_lol:[/B][/quote] dobrze ze uprzejmie.....:razz:
  3. [quote name='agnes1'][B]Będę milczała jak grób;) pod waruniem, że pokażesz mi jak cię Pawcio naprawi[/B]:cool3:[/quote] jak przezyje te naprawe...:razz: . [quote name='agnes1'][B]Witajcie wsie dzieciaczki:multi: :loveu: Ja tu jestem ciągle i wciąż tylko ja taka niesmiała i tak po cichutku se siedze;) [/B] [B]Wszystkiego naj... w dniu dziecka:loveu: [/B][/quote] taaaaa siedzi po cichu i notuje.......:diabloti:
  4. siostro Klockowej!!! apeluje do Ciebie!!! nie mow mezowi o mnie:diabloti: bo sie bede musiala do Mozambiku wyprowadzic....
  5. [quote name='madzia i medor']To ceba mieć tyn spzęcior do kjikaniaa - kjikiej, to lecem do saatanicy pozycyć, bo ona siem w to bawi:diabloti:[/quote] idz , idz na pewno ci pozycy bo ona mila jest i dobra:diabloti: [quote name='paula_z']Bry wieczorek Dilkowa :p Bo po rzeżuszce przychodzi chęć na kjakejsa :razz: :evil_lol:[/quote] dzien dobry Maxiowa:p i masz racje..po rzezuchce przychodzi apetyt na wszystko:evil_lol: [quote name='agnes1'][B]HEY:multi: kjakejsowa panienko:evil_lol: coś mi się o uchi obiło że Pawcio ma cię naprawiać powiedz mi kiedy to będzie to wygospodaruję se troszku czasu coby to uwidzieć:evil_lol:[/B][/quote] hejka....ano tak mi grozil....:diabloti: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:razz:nooo a oczym mamy rozprawiać ......:eviltong::evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] o milosci, celu istnienia....i takie tam farmazony:diabloti: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:loveu::loveu:Nasz Dilerówno ...wstawaj......szkoda dnia;)[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] wstalam ale sie obudzic nie mogie:razz: [quote name='evaxon']witaj:diabloti: :diabloti: [/quote] witam:diabloti: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]przybyłam[/B][/COLOR][/FONT] [COLOR=red][FONT=Arial][I][B]na ananasa , truskawki , nalesniki i placki z pyrlandii;-) [/B][/I][COLOR=blue][B]Ala mnie TU zaprosiła [/B][/COLOR][/FONT][/COLOR] [/quote] wszyzstko zezarte...mam banany...:diabloti: [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][B][I]:razz:[COLOR=red]otóż to ....miejsce dilowania ....nieznane:evil_lol:[/COLOR][/I][/B][/FONT][/quote] i niech pozostanie nieznane bo sie mna policja w koncu zainteresuje:diabloti: [quote name='madzia i medor']Ce mój kjakejsiku:loveu::loveu:[/quote] ceeee moja robaczko:loveu:
  6. ja tu bylam....ale chyba zapomnialam sie witnac:) no to witka:p
  7. [quote name='evaxon']a gdzie koperta:icon_roc: :grins::grins::grins:??[/quote] co za rozpieszczony bachor....:loveu:
  8. dzien dobry Pysiu:p Fotki z osrodka dla dzieciaczkow tak jakos mnie ..poruszyly....
  9. cze Panciunia...:p
  10. czesc zakrecona Luskowa:loveu:
  11. dzien dobry Ewcia....trzymaj sie kobieto:)
  12. podpisane.... dzien dobry:)
  13. [quote name='Aga K']Hejka babeczki ploteczki :multi::multi::multi:[/quote] witamy witamy:multi:
  14. [quote name='madzia i medor']Tak, tak:multi::multi::multi: To o mnie:grins: Nadrobiłam, tym razem napruwde:cool3: Cykam na kjakejsa, ale byz zezuchy:multi:[/quote] a jak cykas na kjakejska..tak, cyk cyk...sprobuj klik klik..moze przyjdzie:diabloti:
  15. a te zas o jedzeniu....:cool1: :diabloti:
  16. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]to jakżeś taka niegościnna to ja spadam :cool1: krakersie ty jeden obleśny :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] jak musisz to idz...:diabloti: [quote name='evaxon']to Bartek jest kolejarzem??:razz:[/quote] nieeee..maszynista:cool1:
  17. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]halo halo... dilerowa.. kaj sie smykosz :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] siedze i patrze co sie tu wyprawia....:shake: :diabloti:
  18. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]gupie jesteście... :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] i my ciebie tez:loveu:
  19. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]a czy on cie bedzie naprawiał pod koniec czerwca?? czy w innym terminie??? [/B][/COLOR][/FONT][/quote] o datach nie rozmawialismy....:cool1:
  20. spokojnie....pojawi sie Lemoniada albo Zasadzkas i bedziemy wiedziec na 100% co i jak...:)
  21. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]wywołałaś wilka z dzemu :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=blue][B]buuhahhaha... to sie ciesz dziołcha... są szanse że bedziesz w końcu wyglądała jak człowiek [/B][/COLOR][/FONT]:diabloti:[/quote] ja sie absolutnie ciesze...paszcza mi sie cieszy i reszta nadobnego cielska tyz:diabloti:
×
×
  • Create New...