-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
[quote name='Vectra']a ja cię toffam :loveu: :diabloti: gnębić :diabloti: :loveu:[/quote] z wzajemnoscia moja najulubiensza :loveu: :diabloti:
-
[quote name='Pysia']Widzę ze do tego jestes sfrustrowana :shake::shake::shake: :diabloti: Uwazaj bo to prowadzi do agresji :evil_lol:[/quote] slowo ''sfrustrowana'' bardzo mi sie podoba bo nie zawiera ''e'':diabloti: ani ''a''....:evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Vectra']to ci nie kupie :diabloti: bo to nie wychowawcze jest :diabloti: Dijejowa :cool3: ą ę ć ż ó ń ź :diabloti:[/quote] nie lubic ciebie ja....:eviltong:
-
hmmm....w sumie tez jestem gejem.........................lubie facetow:cool1:
-
ide sobie ...a wy geje robta co chceta ...tylko posprzatac po sobie:diabloti:
-
[quote name='Pysia']Kto i co się pytam? :diabloti:[/quote] wychodze..to znaczy..yyy opuszczam was moje drogie bo mam fobie przez was:diabloti: [quote name='Vectra']wiem :loveu: :loveu: :loveu:[/quote] zartowalam...kocham cie:loveu:
- 78403 replies
-
[quote name='Vectra']co jedzą :diabloti:[/quote] nienawidze cie:diabloti:
- 78403 replies
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
agbar replied to arima's topic in Foto Blogi
oswiadczam iz beksa, mazgaj i skarzypyta nie zadaje sie z dealerem:diabloti: -
[quote name='Vectra']ja ci mogę kupić , tubisia :diabloti:[/quote] tylko nie tele...tubisia..bo one to sa niepoprawne politycznie...:cool1:
-
[quote name='Pysia']Nie mogę bo mam 3 malutkie kfffffiatuszki tutaj :placz: Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!! Zakwitła mi woskownica i pachnie w całym domu :multi::multi::multi:[/quote] woskiem ci pachnie i sie cieszysz:crazyeye: :diabloti:
-
[quote name='Vectra']ęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęę :diabloti:[/quote] j[SIZE=6][COLOR=darkred]e[/COLOR][/SIZE]dza:diabloti:
- 78403 replies
-
[quote name='Pysia']Nosz wiedźmo pzeca wiem ale lęki masz jakby na to nie patrzeć i fobie też :diabloti::evil_lol:[/quote] kkkurde.....wpedzasz mnie w leki..i fobie....:diabloti:
- 78403 replies
-
[IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album5/6-2-10.jpg[/IMG] tak wiec...bardzo dokladnie widze glowke pana Leona..znaczy glowe ..widze.:cool1: ....a pan Por to faktycznie..maluuusiii taki....:razz:
-
[quote name='Pysia']Co Ty świrujesz z tymi lekami ? :crazyeye: Masz fobie? :evil_lol:[/quote] nie mam...nie mam ''e'' po prostu......:placz: :placz: :diabloti:
- 78403 replies
-
[quote name='evaxon']tez tak [SIZE=4][COLOR=red][B]mysle[/B][/COLOR][/SIZE]:cool1: :diabloti: :evil_lol:[/quote] nie uzywaj slow ja cie prosze ktorych znaczenia nie pojmujesz:diabloti:
-
[quote name='evaxon']ja nigdy nie ogupne:cool1: bo jestem gupo odporna:diabloti:[/quote] i tej wersji sie trzymaj.....:cool1:
-
[quote name='evaxon']a z kapusty to gołąbki sie robi:diabloti: :loveu: :loveu: a ja mam na obiad jutro gołąbki:diabloti: :loveu: :loveu: ojeja ja to taki malusi gołąbek jestem:loveu: :loveu: taki kuci kuci malusi słodziusi :loveu:[/quote] a mowilam....nie idz do teatru bo ogupniesz.....:diabloti:
-
[quote name='Pysia']Masz lęki? :diabloti: [/quote] napisalabym ze mam leki ale nie mam ''e'' i znowu sie beda pytac co ja za leki mam i na co ja je biore a ja biedna nie mam ''e'' i lekow tez nie mam i lekow tez nie...:diabloti: :diabloti:
- 78403 replies
-
[quote name='evaxon']:loveu: jestes dumna tatusiu z corusi??:loveu:[/quote] ja cie nazad do tej Wenezueli wysle...gdzie z kapusty cie wydlubali.....ot, i cala prawda o twoim pochodzeniu:diabloti:
-
[quote name='evaxon']:cool1: nie ja mysle :evil_lol: :evil_lol:[/quote] a to ci niespodzianka....:diabloti:
-
[quote name='evaxon']:scream_3:aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :scream7:aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :comp26: :BIG: :laola: :laola: :cunao: :cunao: :popcorn: :beerchug: :drink1: :drink1: :drinka: :drinka: :BIG: :BIG: :ylsuper: :sweetCyb: :sweetCyb: :2gunfire: :ghost_2: :ghost_2: :smilecol: :smilecol: :seeyeah:[/quote] Ewcia...ty juz nie chodz do tego teatru wiecej...szkodzi ci to....:diabloti:
-
[quote name='dbsst']no ni ejeszcze mi tu spadochroniarek brakowało :eviltong: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] phi....jam kamikadze ...bez spadochronka sobie latam...:diabloti:
-
BU! melduje ze nalot niespodziewany dokonanym sie stal:diabloti:
-
[quote name='Maga100'][B]juz wiem, czemu tu tyle stron przybywa :cool1: [/B] [B]bredzicie sobie, pieprzycie trzy po trzy, nie sposób tego czytać :diabloti: :diabloti: [/B][/quote] cos mi tu nie pasuje......:cool1: trzy po trzy....zara..ja, Ewa, Ala,Klockowa...Ewa,Kaska.... ja......one.....oni.....ta....tamta...... ni cholere do trzech nie moge policzyc......:diabloti:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:jestem ....biegłam ...a nie jako muchi ....nie leciałam:shake:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] otrzyj spocone czolko..piwa lyknij i oddychaj....oddychanie to podstawa ...:diabloti: [quote name='evaxon']:hmmmm::hmmmm::hmmmm::hmmmm:[/quote] czego sie skrobiesz????ty tez masz wszy:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: [quote name='Vectra']bo mnie nie można nie kochać :loveu: :loveu: :loveu: :diabloti:[/quote] o! powiedziala co wiedziala.....:eviltong: