-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]no to się rozsiadam w foteliku i czekam :grins:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]a może sie trafi jakies nadmorskie:loveu::loveu::loveu:chocia z telefonu :razz:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] no to se posiedzisz...jeszcze nie zaczelam zmniejszac:loveu:
-
chodzisz na joge?? wyglo cie:cool3::evil_lol:
-
witam zaswinione:loveu::diabloti:jak dzionek mija??
-
czesc obzarciuchu:loveu:piekne miejsce spacerkowe masz:loveu:
-
[quote name='madzia i medor']Jedyne wyjście; kup większą pralkę:grins::grins:[/quote] o moja mundra przylazla nie wiadomo po co:loveu::loveu:
-
[quote name='evaxon']oo widzisz! to dziewczyna go zaprasza na blotko a ty go myjesz potem :shake: i jak tu sie nie obrazic:shake::evil_lol:[/quote] jestem podla i niedobra..:placz: [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]OJ gaduło :mad::mad::mad:.......obiecałas fotaski DILSKIEGO :loveu::loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] yyyy no jak obiecalam to wstawie na pewno;)
-
[quote name='evaxon']haha biedny mały Diluchna:shake: to on kolezanke zaprosil do spa na odnowe biologiczna ..chcial wygladac swiezo na kolejna randke a ty go wypralas:cool1:[/quote] zaprosil??? to ona go tam zaciagnela :mad:slepa jaka.. nie widziala ze on jajek ni mo??? co oni tam chceli robic ?? puzle ukladac z grudek?:cool1:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
agbar replied to arima's topic in Foto Blogi
hej, wpadlam zobaczyc czy zyjesz i jak sie masz:pale widze ze juz kijem machasz to znaczy ze lepiej:diabloti: -
[quote name='bonita']To musiałaś mu strasznie zepsuś samopoczucie z rana:diabloti: wytarzał się żeby być ładniejszy i cudnie pachnąć, a Ty co:razz:, zupełnie się nie znasz na psiej modzie:shake::diabloti:[/quote] pachnial cudnie....kazalam mu isc za mna bo mialam wiatr w oczy...:roll:teraz mam lazienke do sprzatania :cool1:a on odmawia kontaktu ze mna..ile mam go jeszcze blagac zeby sie odezwal do mnie no ile???:diabloti:
-
[quote name='bonita']To może chociaż kaf zrobisz, ciasto mam:grins: Heloł:diabloti:[/quote] oooo i to jest bardzo dobra propozycja:loveu:moze mnie postawi na nogi.... kregoslup mnie boli chyba mi peklo cos jak probowalam wsadzic Dilusia do brodzika:roll:wytarzal sie razem z kolezanka w taki zaoranym polu a w nocy padalo:roll:zmienil barwy na kolory ziemi,musialam go wyprac a do pralki sie chcial zmiescic.... teraz lezy obrazony i schnie....
-
[quote name='malawaszka']LENIWIEC!!!! :diabloti:[/quote] leniwiec pospolity:diabloti: [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]to JA :grins:...........:hand:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]widzę że Ci się nic nie chce :roll:a szkoda [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]chcialam sobie poprzegladać dziś Dilskiego i nic z tego buuuuuuu .....kradzieje oddajcie fotaski :mad::mad::mad:tego Pana [/COLOR][/FONT][/B][/quote] szukaj dalej moze wszystkich nie rozkradli:evil_lol:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
agbar replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']czy teraz widać różnicę ? ;) Ajda z dnia 27 lipca Ajda z wczoraj :) [/quote] w ogole nie widac roznicy phiiii co mi tu ciemnote wciskasz matka:diabloti: wstalas?? jestes przeszczesliwa???na pewnooo:diabloti: -
dzien dobry moja najmilejsza:loveu::loveu:
-
czesc gupecku:loveu:foty obejrzalam juz dawno mowilam ze Pawcio ma talenta..kup mu aparata niech sie chlopok wyzyje:diabloti: a tego co ONE nagadaly nie czytam..nie mam sily:cool1:
-
dzien dober:loveu:ta reklama mnie dobije co tu lotto:mad:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B]puk ........puk.......[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Arial][COLOR=red]przyjszłam se tu powiedzieć dzień doberek :grins:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]:hmmmm:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Aga zajżyj na 1 stronę ....czy widzisz tam fotaski ....bo ja nie :roll:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] kto tam:grins: kurde ktos mi ukradl foty:crazyeye:i to nie tylko na 1 stronie:mad::mad: a wiesz co ze faktycznie te odwyki mi tak jakos zrobily ze mi sie nie chce tu wlazic....niechcieja mam:cool1: mam foty Dilusia z bratem dostalam wlasnie emila tylko musze pozmniejszac a checi brak:roll:
-
Ja niestety:) mieszkam w Niemczech i czasem nawet jezdze do Polski ostatnio tylko jakos rzadziej:) przy okazji sa moze na dogomanii jakies ludki mieszkajace w poblizu Darmstadt, Roßdorf, Dieburg???? albo dalej albo blizej?? chetnie bym poznala:p
-
[quote name='madzia i medor'] Ale byś miała radochę:diabloti::diabloti::diabloti::loveu:[/quote] noooooooooooooo moglabym film nakrecic albo ksiazke napisac:eviltong::diabloti:
-
no kuzwa powiedzcie co robic z takimi debilami:mad::mad::mad::mad: [URL]http://www.allegro.pl/item254435651_bokser_goliat_szuka_zony_.html[/URL]
-
jak el dochtore bedzie przystojny to mnie tez umow:roll:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:hmmmm: zaległaś w tym malżeńskim łożu ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] no tak se pieknie poscielilam ze zaleglam:cool1: [quote name='teqquila']Witanko :) foty przypominajace widzialam :)[/quote] to dobrze ze widzialas to znaczy ze z twoimi okami wszystko ok:p [quote name='Alicjarydzewska'][CENTER][B][COLOR=red][FONT=Arial]Przyjszłam się przywitać w Naszym :razz:Blogasku :multi::multi::multi:[/FONT][/COLOR][/B][/CENTER] [/quote] odwitowuje sie:multi::multi::multi: [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]jestem!!!!!![/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]widziałam jakiegoś psa:cool3::loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B] [/quote] cos podobnego......wszyscy widza psa...siakies zbiorowe omamy cy cus:roll:
-
czesc kukuleczko:loveu:jak nery twe?? daly pospac??
-
idzie raczek nieboraczek:evil_lol:......dzien dobry mowie i ide dalej:loveu:
- 78403 replies
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
agbar replied to Vectra's topic in Foto Blogi
dzien dobry mamunia:diabloti: -
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]pamietaj ze chimoczek [/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/tiere/o035.gif[/IMG][FONT=Arial][COLOR=red][B]nadal czeka :cool3:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] co ty mu dajesz do jedzenia ze ma takie poooowoooolneee ruchy:cool3::diabloti: