Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. [quote name='Medorowa']Effka;):evil_lol::evil_lol: Byłam na Straży Miejskiej - Mała nie ma chipa,nikt jej nie szuka A ja ją już kocham ...[/quote] moze mama tez ja pokocha.....ale licza sie tez inne wazne sprawy...chocby finansowe,....cholerny swiat....
  2. [quote name='evaxon']to sie nie przeprowadzaj jeszcze:placz::diabloti::evil_lol: moze uda mi sie cos wieczorkiem wstawic:roll:[/quote] do ok 16ej bede...lec po akumulator:evil_lol:
  3. [quote name='Alicja']:oops::oops:[COLOR=red][B][FONT=Arial]:oops:ja zawsze latam na bosaka:p[/FONT][/B][/COLOR][/quote] a ja nie choc lubie ale mi wiecznie zimno w lapiszony:oops::p
  4. [quote name='evaxon']łee jakłóżko jest to nic wiecej nie trzeba:evil_lol: a jest kominek?[/quote] nie ma..ale sa przygotowane wyjscia na kominki w dwoch pokojach w tym saluunie wiec juz sie zastanawiamy czy moze....:hmmmm::roll:
  5. [quote name='evaxon']:lol: ze co ? ze wczesniej nie bylo?:roll::crazyeye::diabloti: ahahahaha oki postaram sie cos z tym zrobic:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: a od kiedy cie nie bedzie??[/quote] chyba dzis ostatni dzien:-(musze czekac az w nowym domku podlacza...:-(
  6. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]ale będzie w stópki cieplusio:loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]niooo...jak milo bylo rano polatac na bosaka:loveu::loveu:
  7. [quote name='evaxon']haha nie zapomnij o łożku :evil_lol::evil_lol:[/quote] lozko mam:grins: mebli lazienkowych nie mam, i jadalnianych nie mam i mnostwa pierdo* letow nie mam....:mdleje:
  8. [quote name='evaxon']hahaha jak mam dac foty jak nie mam aku?:grin: moze dzis mi sie uda kupic:roll: tylko moze kase wyzebrac:grin:[/quote] kurna dziucha.....mnie nie bedzie przez tydzien.....to daj foty dopiero jak bede:diabloti:
  9. [quote name='evaxon']aaa jak beda dywaniki to super:loveu::loveu::loveu:[/quote] tjaaaaa.....biale i bordo i bezowe:loveu::loveu::loveu: boshe ile ja rzeczy musze jeszcze kupic:mdleje:
  10. [quote name='evaxon']:obrazic: no i musialas wygadac?? czekalam kiedy ktora wymysli ze to piesek:grin: tak tak mam new aparata[B]:errrr:[/B] [B]Fuji S6500sd [/B]tatuś mi dzis kupił:loveu: ale juz za swoja kase musze kupic nowe aku. i karte wieksza i torbe :roll: naszczescie dostalam gratiska od pana ze sklepu w postaci karty 265MB (a wieksza karte moze braciszek mikupi:roll:) no i musze tylko te aku 4 kupic:placz::roll:[/quote] buhahahaha.....:grins: dawaj foty:mad:pokaz co potrafisz:diabloti:
  11. [quote name='evaxon']to jeszcze foty domku w całej okazałosci poprosze:eviltong: a i zaloz panele bo plytki wygladaja jak w izbie przyjec:evil_lol:[/quote] nigdy wiecej paneli i psa cuzamen do qpy:shake:.....beda male milusie dywaniki, takie puchatki....i ogrzewanie podlogowe jest, wiec w stopki cieeepluuusio:loveu:
  12. [quote name='evaxon']no to super:multi::multi::multi: a chcesz wiedziec co to za "ktoś"??:diabloti::evil_lol::evil_lol::loveu::loveu:[/quote] a ja wiem:eviltong::eviltong::eviltong:bom mondra taka:diabloti:
  13. [quote name='evaxon']moze tak moze nie:eviltong: zgadujcie:errrr::errrr::errrr::errrr:[/quote] dawaj foty zrobione nowym aparatem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:diabloti::diabloti::multi::multi:
  14. [quote name='Vectra']odrosną , tak odrosną pan doktor kazał przytakiwać :diabloti: odkryłam jak karmić Klementyne :multi: :evil_lol: trzeba siedzieć obok niej i mówić - jedz malutka dobre kuleczki (pies dostaje mega szaleńczej radości ) trzeba pogłaskać pies daje buzi , pokazac miskę , jedź , ślicznie jesz no pięknie kuleczki znikają - pies je i się cieszy ... przestaje mówić , Klementyna przestaje jeść i patrzy sie na mnie ... więc od nowa , jedz pyszne kuleczki , no zobacz jakie dobre , nooo pięknie jesz,, a super , pięknie , dobry piesek - pies je , merdając ogonem Jak pies opustoszy miskę trzeba mocno pochwalić :evil_lol: zjadła tak kubek karmy dziś i wczoraj wieczorem też pełną porcje zjadła ... wydaje mi się , że wystający kręgosłup się lekko schował i boczki odrobinkę nie zaokrągliły .. no i krostki , nie ma nowych ,a te które były zasuszają się i odpadają strupki ..[/quote] :grins: super wiesci:multi:
  15. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:grins: ładne MAMY ....prawda [/B][/COLOR][/FONT][/quote] skoro tak mowisz:grins:
  16. [quote name='Vectra']Pikny domek :loveu: :loveu: :loveu: w końcu sami ;) :multi: Witaj pierdoŁko :diabloti:[/quote] witaj wyrodna matko:loveu: fffffcale nie zauwazylam ze podkreslilas L z ogonkiem:diabloti:
  17. [quote name='Vectra']to Dierowa też :crazyeye: [/quote] przeca ja nic nie mowie....:diabloti: :knuje:
  18. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]Oj odważna TY jesteś ....boś ty Nasza :grins:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]tak swe wętłe cialo narażać :razz:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] tak to cala JA dzielna jak moj pies odwazna jak bullterrier.....wlazlam pod biurko i powiedzialam ze nie wyjde NIGDY z tego domu jak mi je zabiora......dziwnie patrzyli ale se poszli bez niego:multi: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]no proszę jaki dzielny DILSKI :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] moj ci on:loveu::loveu: [quote name='malawaszka']:multi:meta w niemcach całkiem fajnaaaa :loveu:[/quote] dziekuje wasiu.....bardzom kontenta ze ci przypadla do gustu...wpadniesz na piffko....kufle mam:diabloti:
  19. [quote name='Alicja'][CENTER][FONT=Arial][COLOR=red][B]Świeczniczki nocą ;)[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red][/COLOR][/FONT][/B][/CENTER] [/quote] no no no.........:cool1:
  20. [quote name='Vectra']i znowu będziesz gryzła :diabloti: oć mamusi w ramiona :loveu: :loveu: :loveu: :diabloti:[/quote] psecies ja nie mam zebow...se wybilam jak pierdyklam....ale chyba mi odrosna:hmmmm::diabloti:
  21. w glowke ....:shake:w kolanko sie huklam.....psytul mnieeee:placz::diabloti:
  22. Goni......................................................................... kurde ale sie denerwuje.....w koncu wszytskie psy nasze sa:roll:
×
×
  • Create New...