Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. witaj poswiatecznie moja namadrzejsza najsliczniejsza wlochata malpeczko:loveu::loveu::loveu:
  2. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: córcia ja śpie z Ozzy i nam ciasno ...bo gadzina u TZta się nie położy tylko ze mną na połówce :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] albo ze mna:grins: czesc moja najukochansza.....:loveu::loveu::loveu:
  3. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]ale ja nie napisałam że powstałam....[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]z prochu powstałeś :roll::roll: no tak... powstałam :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] nie musialas pisac...widzialam cie moimi pieknymi okami i stanowczo stwierdzam iz nie bylas padnieta:diabloti::eviltong: [quote name='apple']No Dilaski wróciły juz myślałam że gdzieś przepadliście przez to świateczne zamieszanie :multi:[/quote] wrocily ale zara se pojda..tak mnie naszlo co by moze do lasa ze psem pojsc...:hmmmm:
  4. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]dybry dzin :grins: ....a ja NIE :placz::placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] a ja TAK...fajnie sie mam prawda??:grins:
  5. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]buuuhahhahaahhahahhahah poległam :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]KCM :loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] ciesze sie ze powstalas:diabloti: [quote name='malawaszka']:evil_lol:hihihi no to musiało być ciekawie [/quote] nooo bylo:roll: [quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]berek zołziku [/COLOR][/FONT][/B][/quote] berek ....doberek:loveu: [quote name='apple']Doberek Jak tam po świątecznej wyzerce u mnie pewno z 3 no dobra 4 kg więcej ale się nie ważę co by się nie dołować[/quote] ja tez sie nie ważę...moze za miesiac albo dwa sprobuje:diabloti: [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B].......hej przeszłam do Ciebie poświatecznie:multi:[/B][/COLOR] [/quote] witam cie poswiatecznie i przed noworocznie:p [quote name='Vectra']hahahaha , dlatego ja bronię się ręcamy i nogyma przed takymi rodzinnymi spotkaniami Jak główka :cool3: masz atoma gigancika [/quote] nastepnym raem sie wyniese w sina dal.... a atom nie byl taki wileki...twarda baba jezdem:grins: [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]Witam Dilerowych :loveu: [/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]Kiedy będą zdjęcia Pręgusa? [/COLOR][/FONT][/B] [/quote] witam....nie mozesz mi zadac latwiejszego pytania:evil_lol: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]Dilerowa ......kaj ześ jest [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Odbier fona albo oć na GG [/COLOR][/FONT][/B][/quote] przeca odebralam...nie bij...:cool1: [quote name='majoka']hej Dilerka, rozumiem że po tak ciekawym spotkaniu łeb Cię boli..., swoja drogą jeszcze nie poznałaś mojego taty, w końcu my rodzina[/quote] halo siostrunia.......noooo ja nie wiem czy w takim razie ja hce go poznac hihi [quote name='apple']Hej Dilaski![/quote] haloooo jabluszkowa:loveu: [quote name='Medorowa'] Cze CiPowiem[/quote] cze ci po swietach:diabloti: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]Ago.... ty jeszcze w terenie??? [/B][/COLOR][/FONT][/quote] nie...:diabloti: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B] Agulka zołziku ty [SIZE=3]NASZ[/SIZE] [/B][/COLOR][/FONT][/quote] tak to ja:loveu: [quote name='evaxon']Dilerka kiedy ty dojdziesz do tego swiatła ??[/quote] jak otworze oczy.... [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B] jako ten ciem powiadasz [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]cze zołziku [/COLOR][/FONT][/B][/quote] jako ten motilek nocny:loveu: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]NOOO.. COś CIężKO MA Z TYM DOCHODZENIEM [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]kapslok mi sie włączył[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]zaspałam do pracy [/COLOR][/FONT][/B][/quote] a ja zaspalam na sniadanie....i teraz jestem glodna i zla [quote name='apple']Witanko [/quote] witaj moja droga jablkowa:loveu: emoty wont
  6. czesc blondi:grins::loveu::diabloti:
  7. [quote name='Alicja']:razz:[FONT=Arial][COLOR=red][B]:razz::razz:niewątpię że to czyn godzien miszcza :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] miszcz idzie tera żrec dalej....:roll:dobranoc państwu:loveu:
  8. ide sobie...zegnam:diabloti:
  9. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:obrazic:.....przeca wiesz ze mnie jutro chyba nie bedzie :placz::placz::placz:to mogłaś do mnie przyjechać dzisiaj :placz::placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] nooo dzis sie jeszcze nie skonczylo:diabloti: Ala przeca wiem ze cie ni ma:ppodrow mamcie:)lece zrec dalej i pic dalej i jutro umre a mamy milion planow na jutro:roll:
  10. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]uważaj na kominy :diabloti::diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] bede ostrozna.....bardzo..bede leciec powoli i prosto:evil_lol:
  11. [quote name='Alicja']:razz::razz:[FONT=Arial][COLOR=red][B]:razz:mirenalną zawsze :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] to leceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:diabloti:
  12. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]tera zostaje mineralna :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] a masz?:grins:
  13. aha...spotkanie na szczycie zakonczone, obyło sie bez rozlewu krwi:roll: stanowczo stwierdzam ze moj ojciec ma wieksze pojecie o bitwie pod Stalingradem:diabloti::diabloti::diabloti:oraz o budowie kombajnu chyba model 245....a tesciu miał ciezsze dziecinstwo i to on jednak jest bardziej chory a moj tata byl mniej razy w szpitalu ale jak uwaza moj tesciu to nie watroba (huuuraaa) moj ojciec uwaza ze w Hiszpani sa lepsze warunki pracy tesciu twierdzi ze w Incie....chyba mnie boli łeb.....nigdy wieej przez rok:roll::diabloti:
  14. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]fotografa Pawcia??? :crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/B][/COLOR][/FONT] [CENTER][/CENTER] [CENTER][/CENTER] [CENTER][/CENTER] [CENTER][/CENTER] [CENTER][/CENTER] [/quote] tyż:grins:
  15. WOW Ala jakie fane foty:loveu: a co jutro robisz....bo dzis Klockowa to jutro moze tobie nalot zrobimy:loveu::diabloti:
  16. foty super...coraz lepsze.....a ja GO macalam....:loveu::loveu::loveu:
  17. [quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]:evil_lol:biedne Pepiczki bendom usychać :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] bedom..jako i ja...jutro:grins: [quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]ciociu Alu .....ratuj :roll:............................................:eviltong::eviltong::eviltong:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://images25.fotosik.pl/130/99530f3bcceaebf5.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [/quote] nie chcesz wiedziec o on mi tam szeptal:diabloti:
  18. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:razz::razz:....ale dilować nie będzieta :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] hmmmmmmmm juz nie ma czym za bardzo...wsio napoczete:roll: [quote name='Vectra']co tam masz , podziel się :evil_lol: :evil_lol: nie bądź wiśnia :diabloti:[/quote] mam sporo...choooo poprobujesz:diabloti: oswiadczam iz wina juz nie ma...likeiru mietowego tez nie....i puszkin napoczety...itera nie dosc ze mi sie klawiatura z dojczowa myli to jeszczce....klawiatura mi sie myli...ale mnie jutro bedzie łeb na...walał:grins:
  19. [quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]jakie te dilery zarłoczne :diabloti::diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] fcale nie:eviltong:zezarli my Klockowej ino kawalek sernika co go szybko piekla i jeszcze my sie z Klocusiem podzielili.....no i trza bylo cos do popicia kupic:evil_lol:
  20. jezdem wrocona...:grins: i oblowiona..nakupowali my hmm napojow w Czechach:diabloti:bedziem robic zara degustacje:evil_lol:
  21. czesc Ewuniu matko moja:loveu:mnelduje ze jestem obzarta, ze jeszczce nikogo ie zabilam ale ta chwila zbliza sie niepokojaco wielkimi krokami....lepiej pojde z psem do lasu....bo nie recze za siebie:roll:
  22. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]choooooooooooooooooooooooo :razz::loveu::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] no skoro nalegasz:grins: cobys sie nie zdziwila:diabloti:
  23. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]świetnie by tam pasowali moi teściowie :evil_lol::evil_lol: podesłać?? [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]chooo do mła... ja sie dziś nie ruszam z domu... bo po wizytach świątecznych mam rano bóle głowy :roll:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] ty mi dwa razy nie powtarzaj:grins:
×
×
  • Create New...