-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
szkoda komentarza.....
-
hu hu ha hu hu ha.....nasza zima zla:diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/99/d621a545e98736d0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/135/71f4243c59c9b400.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/99/b0ab0156b4e726c9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/136/327a0bc60b6046c3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/135/a75533155462e414.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]o dzięki że to znalazłaś ...bo wczoraj był temacik o goldenkach na naszych blogaskach ....nie kazdy wie że to bójda na resorach :angryy::angryy::angryy:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] to prosze jeszcze fotki..... [URL]http://a416.ac-images.myspacecdn.com/images01/115/l_fe3698961e4b7883c0ed7cfde8a5629f.jpg[/URL]
-
sluchajcie kochani , na pewno wiekszosc z was zostala juz zmolestowana mailem o goldenkach do oddania bo inaczej zostana uspione... poczytajcie, ja to sobie chyba do opisu wkleje bo juz mam dosc znajomych proszacych o pomoc w tej sprawie :angryy: [URL]http://atrapa.net/chains/goldeny.htm[/URL]
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]No powróciłaś nareszcie do żywych :multi:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] ciesze sie ze sie cieszysz:grins: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-420.gif[/IMG]wpajdłam Cię tu powitac[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-456.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][/quote] witom cie rybenko:loveu: [quote name='Medorowa']Cze Dilerko:grins::grins:[/quote]cze Medorkowa:multi:
-
czesc maupeczko:diabloti:bedziesz zionac czosnkiem:evil_lol:
-
witam z zalanej sloncem dojczlandi:grins: juz tesknie:-(
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:razz:nudzisz się :cool1:...a było do N[COLOR=blue]A[/COLOR]S [COLOR=blue]2[/COLOR]/3 podjechać ....:grins:[/B][/COLOR][/FONT] [COLOR=red][B][FONT=Arial]oswajaj gadzinę a M[COLOR=blue]Y[/COLOR] czekamy na kiedyś zaś [/FONT][/B] [/COLOR][/quote] ja sie nie nudze....to niechciej sie nudzi:grins: [quote name='Paula_']:grin: :multi: Witaj Ago z niechciejem ;) To się chyba przenosi wirtualnie, bo mi się też ostatnio nie chce siedzieć przy kompku :roll: Książki trzaskam, już mi się kończą :cool1:[/quote] a ja se nakupowalam jak gupia:roll:bede czytac az oslepne:evil_lol: [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]hej Dilerówna[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]tyś jeszcze u nas czy juz w dojczach???:p[/COLOR][/B] [/quote] hej Luskowa...juz w dojczlandii:cool1: [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Czesć Aga jak tam twój niechciej ? Poszedł se już?:razz:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] plata sie jeszcze ale juz prawie oswojony:diabloti: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-451.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]cześć zołziczku nasz... rozpraw sie z tym niechciejem .... [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-596.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][/B][/quote] rozprawiam siem:loveu: czesc rureczko:diabloti: [quote name='Medorowa']Buhahahaha bravo dla Pana B.[/quote] glosniej klaskaj te bravooo bo nie slychac:diabloti: [quote name='majoka']Ty Madzia :mad:ja z natury tez jestem kudłata, tylko prostuję:angryy: Siostrus dojechałaś już bezpiecznie??Daj znaka , że zyjesz....[/quote] dojechalam kudlatku ty moj:loveu: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]AGUŚ... czy wy som już pojechane?? :razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] my som nawet juz przyjechane:loveu: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]ONE SOM JUŻ W DOJCZACH :razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] o wlasnie...dzieki Alunia:loveu: [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]cześć wam :loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] czesc jabluszkowa:loveu:
-
przyszłam...... pobyłam....... wychodzę :roll:
-
Gratulacje Agus:loveu:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
agbar replied to bonita's topic in Foto Blogi
witam wieczorową porą.:multi: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
agbar replied to Vectra's topic in Foto Blogi
cześć gupecku mój:loveu: -
witam..nie nadrabiam bo pan kolega Niechciej nie pozwala:diabloti:
-
dzien dobry wieczór moja robaczywko:grins:
-
pokój temu blogasowi:diabloti: i wszystkim odwiedzajacym:)
-
witamy ciepło w ten mrozny dzionek..ja i moj kolega Niechciej :loveu::diabloti:
- 78403 replies
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]A[/COLOR][/FONT][FONT=Century Gothic][COLOR=green] to ci niechciej dożarty no :razz:![/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Cześć Aga mam pare pytań o napady złości u twojego Dilerka. Słyszałam że bywa agresywny do innych psów. Ja mam ostatnio ten problem z moim Krosiem.:shake: Powiedz jak sobie z tym radzisz?[/COLOR][/FONT][/B][/quote] kochana nie radze sobie:grins: jak chcesz szkrobnij na gadu :) z cyklu"faceci" jedziemy z kolega małżonkiem na zakupy, w zatoczce przy ulicy stoi samochod...Bartus woła:" widzialas jakiego wielkiego kudłatego psa miał ten facet na przednim siedzeniu?????" odpowiadam ze nie widzialam...zapada cisza....po 5 sekundach moje kochanie mruczy pod nosem:" a moze to była jego żona?":roll::cool1:
-
hej ludkowie... niechciej zadomowił sie na dobre:roll:łazi za mną wszędzie i szepta do uszka" nooo usiadź sobie, obejrzyj telewizję, poczytaj ksiązkę przecież i tak nic ci sie nie chce...nooo posiedź ze mną nooooo" i tak sobie razem sie szwendamy, on znudzony , ja jeszcze bardziej..... jutro wracamy do dojczlandii moze dlatego tak sie niechciej zadomowił...sprobuje drania oswoic może stanie sie bardziej towarzyski?
-
dzien dobry w Nowym Roku.....:loveu: niechcieja mam :roll:
-
ludzie to najgorsze bestie jakie chodza bo ziemii.... czesc Madziulka:loveu:wsiego dobrego ci zycze we nadchodzacym nowym roku:loveu:
-
[quote name='clockwork'][B][FONT=Arial][COLOR=blue]a co z psami które maja polski paszport... jak Diler, a mieszka w nimcach i szczepi sie go TAM co 2 lata?? :razz::razz: przyjeżdzając na święta do Polski powinni lecieć do weta bo szczepiony rok temu??? [/COLOR][/FONT][/B] [/quote] nie kłam Klockowa:grins:....nie co 2 lata tylko co 3:diabloti: [quote name='clockwork'] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]a mnie dalej interesuje jak ta dilerowa... jakby ją skontrolowali TU to co jej powiedzą..... skoro w nimcach ma szczepić co 2 lata :roll:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Dilerowa była dociekliwa i pytala, na granicy usłyszala ze ich interesuje co w paszporcie wpisane jest...a w Inspektoracie Weterynaryjnym w Wawie poinformowano mnie ze[B] szczepienie jest ważne zgodnie z zaleceniami producenta,[/B] z tym ze podobno w Polsce w zwiazku wystepowaniem ciagle jeszcze wielu przypadkow wscieklizny[B] zaleca[/B] sie szczepic psa co rok...uspokoiła mnie takze miła pani ze jesli mam date nastepnego szczepienia w ksiazeczce to nie musze sie niczym martwic jest ono jak najbardziej wazne na terenie Polski. ja musze jeszcze zaznaczyc ze Dili to Polak pelna paszcza ma paszport i czipa z Polski ale zameldowany jest w dojczowni.... a tera sie witam i cie Ala tez:loveu: i zycze ci fspanialego nowego roka:loveu::loveu: [COLOR=yellow]dostalas eska?[/COLOR]
- 78403 replies
-
witojcie misie pysie:loveu: u nas lepiej tzn. pies lepiej ja gorzej hihi, Dilski juz je normalnie i goni Tine po calym domu....i ogolnie wyglada lepiej:) za to mnie czacha dymi i mam wrazenie ze zaraz eksploduje...:roll: wieczorem jedziemy na pik i jutro i pojutrze i mysle ze psisko wydobrzeje raz dwa:) a teraz zaraz ide tworzyc krokiety z miechem mniam mniam a jak juz jestem to życzę Wam kochani Hapi Nju Jera:diabloti::loveu:
-
historia mrożąca krew w żyłkach...:cool1: ....grudniowy ,zimny wieczor ....wiatr szalał ,przenikliwe zimno atakowało człowieka z kazdej strony,na ulicy było pusto i oprócz jękliwego zawodzenia wiatru nie było słychać nic....podmuchy wiatru unosiły drobne kamienie i gałązki,nawet księżyc nie wychylał się zza chmur które zasnuły niebo...w taki wieczór człowiek marzy tylko o ciepłej herbatce i nie opuszczaniu ciepłego domu....czasem jednak jest zmuszony wyjść -chociazby po to aby odprowadzic gości do furtki..(oczywiście jeśli ma sie towarzyskie psy to one także chcą nam towarzyszyc :)....) cichą ulicę wypełniły pozegnalne okrzyki i warkot silników odjeżdżających samochodow...po chwili zapadła cisza....w domach obok powoli gasły światła. My tez szykowaliśmy sie do snu,ktos otwarł drzwi i zawołał do domu psy ktore jeszcze szalały po podwórku....wróciły....a własciwie wrócił tylko jeden, drugi nie reagował na wołanie....ale byc może schował sie juz wczesniej w ciepłym kącie domu....przeciez znam mojego psa i wiem że nie lubi zimna i wiem też że wraca kiedy się go woła............niestety w domu go nie było! szybko kurtka, czapka ,buty i na dwór......wołanie i nic....dalej ta juz teraz przerażajaca cisza......Dealer zniknął!.....nie wiem jak..czy przeskoczył przez płot - choc nigdy wczesniej tego nie robił, czy przemknał gdzies pod nogami wychodzacych gosci a moze wpakował sie któremus do auta??telefon...niestety nikt nie odjechal z Dilim....ruszyłysmy z tesciową go szukac....najpierw miedzy domami gdzie sa psy i moze pobiegl je troche pozaczepiac...:) niestety nasze wołanie spowodowało tylko że rozszczekały sie wszelkie okoliczne psy...a Diliego ani widu ani słychu....obok domu jest las....a tuż za jedna ze sciezek wyjscie na trasę szybkiego ruchu.....biegiem po latarki i do lasu....nie wiem jak długo chodziłyśmy i wołałysmy.....mnie wydawało sie ze cała wieczność.....zapomniałam o mrozie i o tym ze zamarzajace na policzkach łzy powoduja ból..myślałam tylko o tym że moje biedne psisko gdzies kraży,że marznie, że może zrobił sobie krzywde biegnąc i leży gdzies niezdolny sie ruszyć.......:-(co jakis czas dzwoniłam do domu pytac czy Dili czasem nie wrócił...niestety nie....krążyłyśmy po ciemnym ,nieprzyjaznym lesie,panowie w tym czasie poszli sprawdzic teren wzdłuz torów kolejowych ktore biegna za domem.....nagle...pssst...chyba usłyszałam szczekniecie.....za chwilę kolejne...TAK to Dili!!! najgorsze to ze nie umialam dokladnie sprecyzowac z ktorej strony lasu ono dobiega...chciałam go wołac jeszcze glośniej....ale płacz ,teraz juz chyba szczescia, nie pozwalał wydobyc głosu z gardła....nagle uslyszałam trzask łamanych gałęzi i za chwilkę naszym oczom ukazał sie cały i zdrowy Dili!!! trząsł sie biedny jak galaretka nie wiem czy z zimna czy ze strachu....ale nic mu nie było!..po powrocie do domu okazało sie ze szukalismy go prawie 4 godziny.....to była bardzo długa noc.... teraz lezy sobie poowijany w koc, dostał tez witamine C bo kicha jak wsciekły i troszke kaszle...mam nadzieje ze ta nocna eskapada nie wywoła jakies choroby...... koniec.....:p
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]mogę ale nie chcę ;)[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]Cześć :multi::multi:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] szkoda:eviltong: [quote name='apple']Ciepłe majty trzeba zakładac a nie sznurki :evil_lol:[/quote] zakladam.....rajtuzki wstretne okrutne, nienawidze ich zakladac bo mnie dupsko swedzi, nogi swedza i wole juz przymarzac:diabloti: [quote name='Medorowa']Z golfem:grins::grins::grins: CzE:loveu:[/quote] cze:loveu::loveu: taaa zgolfem i nausznikami:eviltong: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]kapelusz z rękawami , walonki i onuce :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] i koldra na plecy i farelka pod kurteczke:roll: [quote name='Paula_']Dzień doberek :grins: :multi:[/quote] berek Paulinka:loveu: [quote name='apple']Dzień Dobry:multi: Ubierzcie się ciepło bo zimno dzisiaj jak jasny pierun :evil_lol:[/quote] dzieki za ostrzezenie:razz: [quote name='majoka']Przyjedz wreszcie do mnie to i kominiarkę Ci pozyczę od męża - mam dwie na motor, to zostanie mu jedna hehe[/quote] ooooooo i to jest powod do wizyty a nie jakies kotlety:evil_lol: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]Nie wstawaj :shake:...nie wychodź spod kołdry:shake:....zimno jak jasny pieron :razz::razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] za pozno...wylazlam:placz:i ujrzalam ze pada snieg...ja sie pochlastam:mdleje:
-
[quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=red][B]a ić i zróbże jakie foty temu koffanemu piesku :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :oops::oops::oops:temu piesku nie da sie robic foty..on ma w doopie dopalacz i nie nadazam za nim:diabloti: [quote name='Vectra']przyniesłam ci wiaderko światła :diabloti: co byś córuniu już nie błądziła :evilbat: [IMG]http://www.ulicafotograficzna.pl/foto_galeria/886_zarowka_b.jpg[/IMG][/quote] jesuuuuu ale mnie oślepło:diabloti: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]Poka te foty :razz::razz:......pono byłas w lesie :grins:.....[/B][/COLOR][/FONT] [CENTER][FONT=Arial][COLOR=red][B][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_6_41.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][/CENTER] [CENTER][FONT=Arial][COLOR=red][B][URL="http://www.paperboy.nl/?PID1=%2D%3FG%5E%5DM%3B2%5DOT76MLT%40H%40%20%20%0A"]ŻYCZONKA DLA WAS [/URL][/B][/COLOR][/FONT][/CENTER] [/quote] yyyy nie bylam:grins: wyszlam z doma i wlazlam nazad...zimno krucafiks:shake: