Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. [quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Aguś ....o allegratkę zaraz dopytam Malawaszki bo akurat to z nią załatwialam i wysyłalam SMSy .......a o hoteliku :shake:....ja nie potrafię ci nic powiedzieć w tym temacie ....:shake::shake::shake:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] zapytaj prosze....
  2. [quote name='Alicja']:p[FONT=Arial][COLOR=red][B]...mogą być zamarzniete :loveu::loveu:poproś Bartka aby z tapicerki oskrobał :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] na pewno sie ucieszy z takiej propozycji:evil_lol: fotki.... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/184/81e54081e9a433e9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/192/8dbab09b4c57527c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/192/deb28721d7171667.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/193/387b05c0a45cbeec.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/183/f4c169ef9ab256b2.jpg[/IMG][/URL]
  3. przyszlam ci oznajmic ze cie nienawidze nieustajaco i wciaz moja ty rurencjo z talentami fotograficznymi:loveu:
  4. Gluty Dilskiego przysypal snieg.....wkolo bialo, nawet w grudniu nie bylo tu tak cudnie jak dzis:loveu: a jak pieknie na bialym puszystym sniegu widac rude wiewiorki:loveu:
  5. obiecalam pomoc finansowa Rogerowi bo jakos mi w serducho zapadl....na szczescie pomoc okazala sie niepotrzebna....ile kosztowal by hotelik na miesiac dla Rudzielca?????? EDIT: czy potrzeba gdzies zaplacic za jakies ogloszenia dla Rudego???
  6. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Przewiduje że jak pójdzie to da ci znac słonkiem :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] no popatrz to ze mnie tez jasnowidz bo tez tak przewiduje:diabloti: slonce wyszlo,snieg sie stopil...pare prymulek mi zdechlo:placz: [quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=red][B]:hmmmm: a dlaczemu :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :loveu: [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]cześć Aguś :multi::multi::loveu:[/B][/FONT][/COLOR] czesc zonkilu:multi: [/quote]
  7. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]A co to się znowu dogo patroli jak to mozliwe że odpisałam na posta Agi zanim go jeszcze napisała? Hmmmm jasnowidzka jakas ze mnie czy cóś?:roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] a moglabys przewidziec kiedy zima sobie pojdzie...bo mnie kfiatyyy zasypalo:placz: [quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]poka ware Dilska ...poka :p[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] a paszla mi :evil_lol::mad:
  8. one som juz w domeczku..w koncu SAMA :multi::diabloti:
  9. noooo ale chlopaki szaleja:evil_lol:super filmik ...az sobie zaglosowalam a cooo:diabloti: kochani ja niebawem wyjezdzam, Ala i Magda -zamelduje sie jak dotre:loveu:
  10. [quote name='furciaczek']Zartujesz??!!!!:multi::loveu:[/quote] NIE ALA NIE ZARTUJE:loveu::loveu:
  11. wiedzialam czemu zwlekam z wplata na hotelik:diabloti:zawsze robie przelew od razu a teraz ciagle cos kazalo mi potem,zaraz, za chwilke....to dobry znak:loveu:
  12. [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][B][FONT=Georgia]witam :) :multi::multi:[/FONT][/B][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]dzięki za życzenie miłego dnia ale coś czuje że nie do końca taki będzie....rano już na sam widok śniegu mi się niedobrze zrobiło a teraz dalej sypie i się roztapia więc jest mokro i beznadziejnie :roll::roll:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] brrrrrr.....zaczynam sie bac ze zima i tu powroci....:placz:moje biedne kfffiatyyyyyy:placz: [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]....................AgawBarez.................spóźnione ale szczere z samego dna serca [/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]wiesz co:loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]rozumiem twoje zauroczenie wsia ja je mam od półtora roku i jeszcze nie ochłonełam:razz:[/COLOR][/B][/quote] dziekuje:loveu: ja ciagle jeszcze chlone,napawam sie...cieszy mnie kazdy dzionek,jak wstaje i podchodze do okna a na drzewku gonia sie wiewiory, dzieciol stuka..po tarasie spaceruja jakies ptaszki co to nawet nie wiem jak sie zwa...ale sie dowiem:p obym tez jak ty dlugo nie ochlonela.....
  13. dzien dobry moj ty psi aniele:loveu:
  14. szybko ci mowie dzien dobry moja koffana Jabkowa:loveu: czym bedziesz zaskakiwac:razz:
  15. Roger mam nadzieje ze zjadles sniadanko???:razz::loveu: hopaj do gory:p
  16. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]To okazuje się że sa jeszcze gdzies nie popisane mury:multi: [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green][URL]http://images27.fotosik.pl/177/92258f9cb172011f.jpg[/URL]Wiataj Agnieszko:loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] oj saaaaa.....nawet znalazlam po polsku podpisane mury:roll: [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]Cześć :loveu:[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]ale zamek...bynajmniej nie błyskawiczny ani do drzwi ale zamek i to fajny zamek, taki zamkowy ten zamek :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]dobrej nocki :) [/COLOR][/FONT][/B] [/quote] dobrego dnia:multi: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:oops:ja zamiast ruinow wolalabym Wasz domeczek i Naszego psa Dealera :grins: zobaczyć :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] nasz domeczek to tez chwilowo ruina:evil_lol: [quote name='malawaszka']O! domeczek TAK! psa Waszego Dealera TAK! :loveu:[/quote] ojjjj no skoro nalegacie to sie moze dzis zmobilizuje:cool1: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]dilerom mówimy stanowcze NIE :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]ładny masz ten nowy domek :multi:[/COLOR][/FONT][/B] [URL]http://images27.fotosik.pl/177/92258f9cb172011f.jpg[/URL] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]nawet przed wstawieniem okien i drzwi :loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] noooo...a zanim mi te wszystkie okna i drzwi wstawia to bede juz straszyc w tej ruinie:diabloti: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Witaj Ago.....kiedy wracasz do ojczyzny? Święcić jajca oczywiście:eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] we czwertek jadziemy:multi: [quote name='Alicja'][COLOR=red][FONT=Arial][B]Wpadłam pomóc .....[/B][/FONT][/COLOR] [IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/haushalt/a040.gif[/IMG] [IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/haushalt/a065.gif[/IMG] [IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/haushalt/a060.gif[/IMG] [IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/haushalt/c045.gif[/IMG][IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/haushalt/c050.gif[/IMG].... [B][FONT=Arial][COLOR=red]no teraz ....[IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/haushalt/e025.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][/B][/quote] poczekajjjjjjjjjjjjjjjjj..jeszcze nie....jeszcze klada regipsy...potem bedziem latac na szmacie:evil_lol: [quote name='apple'][COLOR=green][B][FONT=Century Gothic]Nie machaj tak tym hasiokiem bo jej to okno wybijesz :eviltong:[/FONT][/B][/COLOR][/quote] wlasna pierwsia zaslonie:razz: dzien dobry wszem i wobec oglaszam:multi:
  17. [quote name='malawaszka']Następne punkciki będą potrzebne za 7 dni :razz:[/quote] znaczy sie zdaze....:razz:
  18. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]Aguś wyślesz z Polski :calus: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] zapisz mi numera odezwe sie jak dojade to mi podasz ok???
  19. a nie ma tam opcji zeby wyslac z zagramanicznego numeru smsa???
  20. mamuniu kochana...nareszcie:diabloti:gratulacje:loveu:
  21. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/182/7575a2a071957bdc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/177/92258f9cb172011f.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...