Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. [quote name='lolka75']Ty slicznotko......bo ja kliklam na Twoje sloneczko i mie pokazalo zes niedostepna to se popisalam...ales nie odebrala:obrazic:...to co mam zrobic innego??:niewiem:[/quote] psssssttt..ja sie ukrywam...wielbiciele wiesz te sprawy:loveu::diabloti: [quote name='Vectra']zagram se w totka :cool1:[/quote] podac ci numerki??? [quote name='Alicja'][COLOR=red][B][FONT=Arial]to siem mnie podobje :loveu::loveu::loveu:to w tej kałuży :grins: [/FONT][/B][/COLOR] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://images31.fotosik.pl/221/d2f5404a7cef195a.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]gaduły :mdleje:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] To ONE:roll: Alicjo ciesze sie ze ci sie podoba zdjecie,:loveu::loveu:z ktorego jestem niezwykle dumna a nikt nie zauwazyl.....phiiiii:diabloti:
  2. [quote name='Vectra']No przecież widziałam foty , dlatego temat się zaczął :diabloti: serio mi kupisz ? jezu już się cieszę :multi: marzenia piękna rzecz :evilbat: Tylko jak wytłumaczyć TZ , że potrzebny mi obiektyw za 3 koła , skoro go wywaliłam z domu jak przytargał pomysł , że sobie silnik zmieni w aucie :diabloti: powiedziałam mu że silników pół komórki i pół garażu .. to mi powie , że szkieł pół szafki :evil_lol:[/quote] wytlucz:cool1: po co ci inne szkla jak bedziesz miala takiego wypasa:diabloti:
  3. [quote name='lolka75']Agniesiu7...pomimo ze nie odebralas wiadomosci na giegie:obrazic: to napisze do Ciebie wiadomosc prywatna...moge???:oops:[/quote] nic do mnie nie przylajzlo na gie....:hmmmm:... pisz pisz ..czekam:p
  4. [quote name='Vectra']sobie jak zwykle nic nie kupiłam :([/quote] no trudno...bede ci musiala kupic:diabloti:...... [B][SIZE=6]NA WSTECZU FOTYYYYYYYYYYYY!!!!!![/SIZE][/B] [B][/B] [B][/B]
  5. [quote name='Vectra']powiedz pani że jest głupia pinda :diabloti: a to pewnie 70 - 300 , powiem ci tak , robie tym zdjęcia i wcale nie jest takie złe , Ty masz białego psa :cool3: mi by się przydało takie 50 - 500 :loveu: ale szlag by to 6 tysięcy kosztuje :evil_lol: nie mam drobnych :placz: :placz:[/quote] jak to nie masz????:crazyeye::diabloti:to co zrobilas:crazyeye:co kupilas:crazyeye::diabloti: [quote name='lolka75']to co mam robic z tym obiektywem?:placz:...kurka.... ja chce fajny ale nha alegro nie kupie bo mnie przeraza zagraniczny kontakt i placenia [SIZE=1][COLOR=palegreen]z placeniem to mam okropny problem....kurcze chcem ale zaaz w banku kaza znalezc jakies iban numery i jakies inne... cholera by to wziela.... nawet w PWP nie umiem pomoc przez ta biurokracje:placz:[/COLOR][/SIZE][/quote] a ebay??;)
  6. [quote name='lolka75']pani w sklepie popatrzyla na mnie i powiedziala: "äle jasne obiektywy sa dla zawodowcow".... no to juz wiecej nie dyskutowalam z pania:niewiem:... bo gdzie mi do zawodowca:placz: pokazala mi obiektyw...kurcze zebym nie pomylila....chyba 55-300mm ale ciemny i powiedziala ze "wszyscy"takie kupuja[/quote] ale ty nie jestes ''wszyscy'':diabloti:
  7. agbar

    Anioły i Demony

    [quote name='lolka75']jestes kochana Agniesiu:loveu:....az Cie znalazlam na NK:evil_lol: i sobie poogladalam ile moglam:roll:..... bo wiecej nie moglam:niewiem:....:evil_lol: ale lepiej zebym sie nie wywnetrzala.....zdrowiej dla innych:flaming: pewnie jutro bede sie wstydzic ze wymieklam, ze dalam sie zobaczyc od brzucha strony..... ale to cala ja:shake:....zal ze zrobiona:shake:[/quote] kliknij na gie...podam ci cos zebys wiecej mogla;) bedziesz sie wstydzic byc moze,nie zaprzeczam....ale i tak mniej niz gdybys z kims w cztery oka gadala....
  8. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]zarówno pan pies jak i pan mąż bardzo ładnie się prezentują :) :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive][URL]http://images32.fotosik.pl/220/a2db4732548e79d0.jpg[/URL] papugę na patyczku udaje :) :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] ups zonkilku...zniknelas mi w tlumie:evil_lol: niech udaje nawet papuge...byle nie skrzeczal:cool1::diabloti:
  9. [quote name='Vectra']A jakie cesz lustro ? byle nie nikony d40 d60 , bo nie wyrobisz na szkła .. łone bez silniczka som i szkła droższe i nie kupuj kita bo będziesz bluzgać :diabloti:[/quote] to juz wiem kochana...sie nastawiam na d80...albo na canona 400d albo 450d...ten pierwszy i ostatni na razie mnie cenowo z leksza hamuja...ale zanim sie zdecyduje to pewnie stanieja.... podobno canony mniej szumia? a jak bedzie okazja to nie pogardze ani d70 ani 300d....zreszta puszka jak puszka wlasciwie to za obiektywami patrze,wiec chce tannsze pudlo zeby moc w obiektywy zainwestowac...ale co ja sie tam znam:cool1: [quote name='AlKil']Dzień dobry! Szukam zagubionego pająka, podobno był tu???:diabloti:[/quote]noe podobno!!!! ON TU BYL NA PEWNO!!!!malo nie umarlam....zostal wyprowadzony w trybie natchmaistowym.widziano go ostatnio jak sie kierowal na poludnie....:roll: [quote name='lolka75']dziewczynki ratujcie......polazlam dzis do optyka i fotograficznego i mi powiedzieli ze jasne obiektywy to sie zaczynaja od 1000€ wzwyz...... czy mam sie na to szykowac czy lepiej sie poddac i meczyc sie z badziewiem?...jakie sa ceny obiektywow...bo prawde mowiac to mnie troche wyrwalo z trampek moich czerwonych:shake:[/quote] o ja cie....:loveu:masz czerwone trampki:loveu::loveu:cuuudnie:evil_lol::evil_lol: jasne sa drogie...to znaczy drozsze niz ciemne...i tak jak matka ma kochana Ewa powiedziala cena zalezy od wielu czynnikow....
  10. [quote name='AlKil']A co Johny znowu Cię odwiedził??? Wyslij go do domu, Tz tęskni...[/quote] z niepokojem sie rozejrzalam dokola siebie.....i stanowczo oraz z radoscia stwierdzam ze nie ma go tu..............uffffffffffffffffffffffff....:evil_lol: ja nie tesknie za nim ..nic a nic:cool1:
  11. agbar

    Anioły i Demony

    [quote name='lolka75']od tylu lat jestem sama............. nie jest latwo tak zyc jak ja zyje. Moj syn jest cudowny ale to 7dnio latek...duzo rozumie i zawsze jest w stanie mnie uratowac..... ale to wciaz 7dnio latek. Moj maz...no coz...ona ma "swoje'problemy tam gdzie jest..... nie moge mu opowiadac ze mam dola. Zreszta nie moge opowiadac nikomu... chyba czas na podwojna dawke lekow:evil_lol: przepraszam Was dziewczyny............ nie powinnam............ale sie nie powstrzymalam:shake:[/quote] opowiadaj nam...opowiadaj.... czlowiek jest w stanie zniesc takie rzeczy ze sam sobie z tego sprawy nie zdaje...najgorzej ,to prawda, zostac samemu ze swoim bolem....nie bede sie wymadrzac czy licytowac komu bylo ,jest zle,gorzej i najgorzej...ale uwierz mi..jesli sama sobie nie bedziesz chciala pomoc nikt ci nie pomoze.Znam to z autospji...trzymaj sie Lolus..i mow do Nas...
  12. zwidy mam chyba.......:cool1::eviltong::evil_lol:
  13. [quote name='chalimala']Witam wieczorowo i L4-rowo :) resekcja korzenia zrobiona i L4 :) pozdrawiam :) nie chodźcie do dentystów - oni wcqale nie pomagają!!!![/quote] obiecuje ze nie pojde....:cool1::diabloti:
  14. i takie se tam...zachod slonca inaczej:cool1: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/197/4e61a32910dc6738.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/221/d2f5404a7cef195a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/221/4ffcdfd2b2926375.jpg[/IMG][/URL]
  15. [quote name='Vectra']żem przyszła se zajarać do Cia powiem Ci barowa , że kosa robisz foty , lubię ten klimat kolorystyczny :)[/quote] nooo zapalic by mozna czemu nie:grins: a co do fot.....:shake:juz sie rozgladam za lustrem,ten klimat kolorystyczny to efekt slonca za plecami i poznej pory przy ktorej moim apartem nawet na manualu foty w ruchu wychodza ...nooo raczej nie wychodza, przy ISO 200 szumi tak ze normalnie morze to nic:evil_lol: [quote name='malawaszka']łoooo na ostatnim to można się przestraszyć :-o[/quote] mozna.....:roll:pozwalam:grins:
  16. agbar

    Anioły i Demony

    Waszka ma racje...niczyja historia nie jest durna!! Czasem maly problemik urasta do rangi problemiska,bo siedzi w czlowieku a jak sie powie to na glos ,czesto okazuje sie ze wcale nie jest tak zle.Dla kazdego jego problem bedzie zawsze najwiekszy,zawsze...A z doswiadczenia wiem ,ze czasem pomaga wygadac sie z osoba ''obca'',kims kogo nie ma sie na codzien i nie trzeba na drugi dzien spojrzec mu w oczy... Wiec jesli chcesz to my jestesmy....:p
  17. cuuuuudooo:loveu::loveu::loveu: [URL]http://images34.fotosik.pl/221/a25a87b331d139dc.jpg[/URL]
  18. [quote name='lolka75']dziekuje:oops:....fajnie byc taka cudowna rodzinka:loveu:? zazdroszcze:oops::-([/quote] Lolus....:-o...czego zazdroscisz???:niewiem: a ty nie masz cudownej rodzinki?Masz synusia cudnego,madrego z fantazja ze daj panie boze oby wiecznie i mzulka tez masz z tego co wiem i kota i psa...i kota na punkcie psa:evil_lol:...no co ty???
  19. Dilutek faflutek:roll: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/220/a2db4732548e79d0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/198/82b818b523e84673.jpg[/IMG][/URL]
  20. [quote name='malawaszka']i dlatego tak naturalnie im to wyszło? :turn-l: :evil_lol:[/quote] nooo sprobowalo by im nie wyjsc:diabloti:
  21. [quote name='Madzik93']Nie ma co sie martwić. Dymem z fajek oddycham dzieki moim staruszkom :loveu:[/quote] ufff...to znaczy ze nie jestes stracona:diabloti: a tak powaznie: tak trzymaj:p
  22. [quote name='Alicja']:razz:[FONT=Arial][COLOR=red][B]powiedziałaś im że do MNIE :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] no ba...:roll::loveu:
  23. [quote name='Madzik93']Ja to jestem ideał: -nigdy nie mialam w ustach papierosa -alkohol to tylko 1 kieliszek szampana na sylwestra -kawy niet W tym roku stuknie mi 15 wiosen :loveu: [SIZE=1][COLOR=paleturquoise]Za to słodyczy zjadam za 10 :oops:[/COLOR][/SIZE][/quote] boshe...co za karygodne zaniedbania:mdleje::diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  24. agbar

    Anioły i Demony

    [quote name='lolka75']cos mi zyc sie odechcialo.............[/quote] gadaj....no gadaj..........:razz:
  25. Alicjo....co ty na to???Pierdzigrzmot...tfuuurca nade tfuurce:roll::diabloti:
×
×
  • Create New...