-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
[quote name='lolka75']Dili koffa tego drugiego pieska:loveu:....Znaja sie dlugo??[/quote] ojjjj kocha:loveu:a znaja sie od urodzenia hihihi..mozna powiedziec ze Dili wychowywal Chulo....:roll:Pozwalal mu na wszystko,Chulo lazil po nim, skakal mu po glowie,Dilus byl caly poobgryzany i tylko raz warknal na szczeniaka jak mu na eeee klejnotach sile zebow chcial wyprobowac:evil_lol::evil_lol:Owszem, zdarzaja sie im spiecia ale trwa to sekunde i wystarczy jedno EJJJJJJJJJJJJJJ!!!!!! i juz jest spokoj....jedyne czego musimy sie wystrzegac przy zabawach to jakichkolwiek zabawek, patyczkow itp.....zaraz sie zaczyna wojna....:cool1:ale widac wyraznie ze w tym stadzie Dili jest szefem..i dobrze sprawuje wladze:evil_lol:
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/203/c9f5b4ffe65b923b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/235/4a85ca3b4a660268.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/235/8a6c49f2c6f2fa1d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/234/f45051ad324fed0a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/235/768d50619bcd7499.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/203/6eb326fe2cb25d08.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/204/e50172a89b64e739.jpg[/IMG][/URL]
-
psof dwoch:diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/234/22587997820f7121.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/205/8ed8f7b2c9c079c1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/204/48dd79ee1dd9d822.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/204/10be7debe92e497f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/234/4d9ef213fc11d87d.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:loveu::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://images32.fotosik.pl/234/f1ca16afe6c4e8d8.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]widziałam ......2 dupecki ;)[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]cześć :loveu::multi:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] dupecki special for ju:loveu:[quote name='lolka75']jakie piekne dwa bokserki:loveu::multi: i kfiatki:loveu: i jascury:loveu: czesc Agniesiu:loveu:...u mnie leje:p[/quote] systko piekne:loveu:a u mnie nie leje:placz:burza mnie nie kocha:placz::diabloti: [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]cześć :multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]nie powiem że widziałam dwie dupeczki bo znów mi napiszesz że z tylu zdjęć dupki wybrałam :obrazic::eviltong:[/COLOR][/FONT][/B] [FONT=Georgia][COLOR=olive][FONT=Garamond][SIZE=1]ale i tak uważam że są fajne [/SIZE][/FONT][B]:evil_lol:[/B][/COLOR] [B][COLOR=olive][URL]http://images32.fotosik.pl/234/f1ca16afe6c4e8d8.jpg[/URL] no ale na tym zdjęciu także widać uchi żyjące własnym życiem :evil_lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=olive]a Ty się tak nie ciesz burzą !!! :) bo Diler pewnie będzie się bał :roll:[/COLOR][/B][/FONT][/quote] czesc Zonkilu:multi:pewnie sie bedzie balo moje psisko..ale ja go obronie:cool1::diabloti:
-
Hejka Luskowa:multi: jeszcze dwa pieski:roll: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/234/db0128a082785ef0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/234/f1ca16afe6c4e8d8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/204/e0973204c27f6a9f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/203/76105efeb7dd5055.jpg[/IMG][/URL]
-
Witaj rurencjo:loveu:PIEKNE foty.....:loveu:i gratuluje odwagi u wetka:multi:a jaki smak mialo ciasteczko? [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:obrazic: mnie się TU nie zauważa.....sama se napiszę ......Dobranoc Klocuszku :loveu::loveu::loveu:Cioteczka szczyma :kciuki: za dobre wyniki [/B][/COLOR][/FONT][/quote] ALU!!!JA!!!JA!!!JA!!!!! Ja cie widze:loveu::evil_lol:
-
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!Spoznilam sie :oops: Aluniu Jabkowa zycze ci wszystkiego najlepsiejszego...:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Czesc matko Aluni:loveu::multi:
-
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
agbar replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicja'][COLOR=red][B]cze Cioteczka [SIZE=4][FONT=Lucida Console][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=10024047&postcount=741"]:bluepaw:[/URL][/FONT][/SIZE][/B][/COLOR][/quote] :hmmmm: to ile by sie jechalo z Katowic nad morze??? do Wladyslawowa??? dwa dni??:crazyeye::evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
agbar replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
czesc przyszla florystko:loveu: -
Oto ja PRAWDZIWA DOGOMANIACZKA:grins:.....:evil_lol::evil_lol::evil_lol:najprawdziwsza z prawdziwych:loveu: dzien dober Alicjo:loveu:
- 78403 replies
-
Witajcie:multi:Dzis moze bede z Wami bo chyba bedzie burza...uwielbiam burze:loveu:niebo juz ma taki piekny burzowy kolor...i jak pieknie pachnie po burzy:loveu: a oto Dili i Chulo:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/234/b05d548e7ca617af.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/204/db7d315202339432.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/234/0d607831acd8bab5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/204/fbf163d19bcdc34c.jpg[/IMG][/URL]
-
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
agbar replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]wg Map24 .....332.13 km....06:57 h[/COLOR][/FONT][/B][/quote] :mdleje: 300 km w 7 godzin:crazyeye::crazyeye::mdleje: Czesc Kudlaty:loveu: -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
agbar replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
Pokaz sie Kudlatku..... -
Witam po upalnym likendzie:multi::multi:stanowoczo za krotkim:cool1: w sobote tworzylam i wyszlo mi miedzy innymi takie cus:cool1: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/202/ce6769898226fded.jpg[/IMG][/URL] mielismy w niedziele gosci i byl z nimi kolega Dilusia, taki o!:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/233/6b656b57ff15da65.jpg[/IMG][/URL] a na kamieniu niedaleko nas opalala sie zakochana para:diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/233/fb25210904ba705e.jpg[/IMG][/URL] ja tu jeszcze wroce:diabloti:
-
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
agbar replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
Czesc Kudlaty..hop na gore szukaj chaty -
Bardzo sie ciesze ze Johnny juz wrocil...a ze zabiedzony to sie nie dziwie:cool1:JA mu prowiantu na droge nie proponowalam:diabloti:
-
nie wkurzaj sie:cool1:przecie jestem:diabloti:
-
Alicjaaaaaaa..........:diabloti: moze rosolku:razz::evil_lol:
- 78403 replies
-
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
agbar replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
to teraz sie skup:diabloti:...poprosze o numer konta do przelewow miedzynarodowych czyli IBAN i SWIFT...bo polskie konto mi chwilowo wyschlo...:cool1: -
[quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]:cool1:...masz śledziki , masz suonko ...nie za dużo jak na 1/3 :roll:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] i kawe mam jeszcze,i nienormalnego psa mam tez :grins:
-
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
agbar replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]wstrząsająco to bedzie jak faktycznie pani hotelikowa powie baj baj .... i nie bedzie wyboru :shake::shake: [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]myśle że na miesiąc hotelu- [U]jeżeli Pani sie zgodzi[/U]- uzbieramy.... tak myśle, bo na razie drętwo nam to idzie :shake:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]ja wyprzedaje już wsjo ze sklepu, ale za to siądzie mi skarbówa na doope, bo towaru niet, podatku też niet :placz::placz: [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]życie- ryzyk fizyk... byle by pani hotelikowa nie postawiła nas w sytuacji bez wyjścia ......[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] ja poprosze o informacje na temat stanu finansowego! -
"Jack Russel Terrier" - wesoły szczeniaczek sunia.
agbar replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
[URL]http://www.laboratoriumfelix.com/pasazer.html[/URL] troche na temat kto od kogo gdzie i jak:) -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
agbar replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
oooo zrobilo sie ...wstrzasjaco..i dobrze:cool1: