-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
nie wiem o co kaman ale jestem z wami:grins::diabloti:
- 78403 replies
-
haloooooo ziomyyyyy:ylsuper::ylsuper: Widzialam TEGO:loveu:cuuuudoooooo:loveu:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
agbar replied to Vectra's topic in Foto Blogi
o zesz, ja ciem kapciem.....ale kolory ma Muminka:crazyeye::loveu: Przezajedwabista:loveu: -
[quote name='Fenris']A zapraszamy :p To powieś też za mnie ;) TAM zrobi lepsze wrażenie :diabloti:[/quote] oooojjj zrobi:diabloti::evil_lol:
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
agbar replied to Selket's topic in Foto Blogi
z glodu sie jakac zaczelam buhahhahahaha -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
agbar replied to Selket's topic in Foto Blogi
My robimy grillllllla:diabloti: beda steki i boczus i kielbaska:loveu:moze nawet jaka salatke machne:hmmmm:....sie nam nudzilo i skrzyklismy paru sasiadow...chodzta ludzie dla kazdego starczy....:p -
TADAMMMM..przylazlam i ja:grins: obejrzalam se foty,poczytalam i stwierdzam ze ja tu jeszcze wroce:diabloti: [URL]http://img354.imageshack.us/img354/2348/s7301546smalllf9.jpg[/URL] mam taka sama flage:multi::multi:bedziem na maszt zaczepiac:roll: niech widza Niemcy ze Polacy nie gesi:evil_lol::evil_lol:
-
Ehhhhh...babony jedne:loveu: zamiast owocka macie stfora:diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/220/e091c74afa5306d2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/267/21237dab3bf5b3a8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/220/0067e53f6e602f64.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/221/fe2af89ccc888f9e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/266/c69050002a74fd8f.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]lalunia powiadasz :hmmmm: wstałaś lewą nogą?? :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]aa dziękuję za uznanie .... kupilim GO :razz::razz::loveu: bedem sie uczyć :multi::multi:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] no dobraaaa..czesc stara torbo:loveu:lepiej?:diabloti: HURAAAAa:multi:ale TEGO???TEGO???pokaaaaaaa:roll:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:multi::multi:o dżisys jaka radocha :multi:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://images28.fotosik.pl/220/588b70c17e468e85.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-424.gif[/IMG][FONT=Arial][COLOR=red][B]BEREK [/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-451.gif[/IMG] [B][FONT=Arial][COLOR=red]U nas też byli sysunie :p[/COLOR][/FONT][/B][/quote] To sie wlasnie nazywa usmiech pelna geba:evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]No to ty to dopiero masz lato:multi: Super- Witaj Aguś! [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Krzewki owocowe powiadasz:razz: to kiedy możemy wpaść na zbiory:diabloti:- nie zebym się wpraszała:roll::diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]A ta fotę nazwę- "W pogoni za sysunią":eviltong:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green][URL="http://images27.fotosik.pl/219/410c19702435b9f0.jpg"]http://images27.fotosik.pl/219/410c19702435b9f0.jpg[/COLOR][/FONT][/B][/URL][/quote] Witaj Moniczko:loveu::multi: Na zbiory z mych sadow:evil_lol:zawezwe Was zapewne:roll:ino nie wiem kiedy..ale kiedys..tak mysle ze ....kiedys:grins: [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]pokaż jak posadzisz te owoce :)[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]a Diluś aportuje szyszki jak wiewiór ;) :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Dili rozgryza szyszki jak wiewior:evil_lol:
-
Nooooooo.....:razz:czesc lalunia:diabloti: Fotki reportazowe wielce udane...:loveu:
-
Dzien dobry:loveu: blagam...:modla:..KAWYYYYY:roll:
- 78403 replies
-
dzien dobry:grins: jednym slowem:upal......zeby tylko:roll:od wczoraj wisi w powietrzu burza ale oczywiscie nic z tego....jest duszno i porno:diabloti:cisnienie spadlo ponizej poziomu przy ktorym da sie normalnie funkcjonowac i juz nawet kawa nie pomaga:shake:a na dzis zapowiedzieli nam do 32 stopni:cool1: Zakupilam sobie krzewiki owockowe:multi:malinki,porzeczki roznokolorowe i bedem sadzic:multi: i jeszcze poranna niespodziewanka:razz:Fotecki... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/220/c035580a14c6c8d1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/219/0f56b3e54ec0c03f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/219/410c19702435b9f0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/220/588b70c17e468e85.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/219/69d8d28f8648f717.jpg[/IMG][/URL]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
agbar replied to Vectra's topic in Foto Blogi
AAAAAAAA..:mdleje:..mamunia ma mumina:roll::loveu: -
po co ci udzialy w wytworni? sama se wytwarzaj denatki:grins: Witam cie wieczorowa pora:loveu:
- 78403 replies
-
[quote name='clockwork'] [CENTER][FONT=Arial][/FONT] [/CENTER] [FONT=Arial][COLOR=blue][B]z rodzyneczkami bo to dla mnie był :grins: dla dilerowej są wersje bezrodzynkowe :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] a jakbym tak znienacka zajrzala z wizytom:razz:trzy by bylo wydubac:roll: no i ten tego: czesc torbo:loveu:
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/218/71d996f04b5fa5f2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/219/70698fd676091cb0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/265/9f485424f3512d44.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/219/a2f6fc6f3ea5e3b5.jpg[/IMG][/URL]
-
i jeszcze taki zwierzatek byl na spacerku:loveu: foty takie se bo las ciemny gluchy byl wokolo:cool1: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/265/332ecb9990506fdd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/219/faa002900b42c212.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/219/9ff2cd2f1b1ea87a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/265/fc60799a30422b67.jpg[/IMG][/URL]
-
zyje ..zyje:cool1: nawet mam foty:grins:... takie oto zwierzatka spotkalismy na spacerku dzis:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/264/faf8838f18e14544.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/218/2c0ceb47f5c1e8df.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/219/bc2d355967fb3364.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/264/3bde9a2c3749cf73.jpg[/IMG][/URL]
-
No sooooooo:razz:urlopu se nie mozna zrobic?:diabloti:urlopuje sie na ogrodecku,gosci przyjmujemy,na urodzinach my byli i tak czas leci....:roll: Wroce do was zas......obiecywam ze jeszcze w tym roku:evil_lol: KWM:loveu::loveu::loveu:
-
Oto jestem....radujcie sie:cool1:
-
To moze ja na temat pogody chwilowo zamilkne:roll: Witaj nie dopuszczajaca nas az do smierdzi:diabloti:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]w celu zaspokojenia Twej ciekawości i [U]tensknoty[/U] powiem że 30 minetek temu jeszcze żyła :diabloti::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] och Alunia:loveu:jezdes niezastompiona:diabloti:mla tensknota juz jakby mniejsza:evil_lol: