-
Posts
11461 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ayshe
-
trzecim.aleja jeszcze podstepem puszcze moja bieeedna malusia sunie jakby ktos ....:cool3::diabloti:
-
to ostatnie zdjeica shado i juz byl wtedy baaardzo spuchniety ale za pilka odzywal.chwial siena oozkach do konca z mina:rzucisz?:-(taki to byl pies.. ssurykatnarazie odprocesu:oooooooooo wy.....laj stad wiesniaro:mad: przeszla do procesu:boszsz nieiwem skad mama wytrzasnelatego przyglooopa i co jamam teraz z nia zrobic?wp...lic?czy hmmm....no wlasnei to istnieje jakas druga opcja?:-o:diabloti: los to dekiel.przyglooop i niedorozwoj.:loveu:.tak naprawde mana imie Oschy:evil_lol:.w skrocie łoś.:cool3:.na raziemuszezn iajechac na owce bo pasie wsyzstko i wsyzstkich i po prostu mozna dostac zajoba.glownei gryzie.mnie,moje skarpetki czasem juz z zawartoscia:mad:itd.po 5 sekundach stweirdza ze absolutnie nic od 20lat nei robila i nalezy biegac jak przygloop dalej.wpada na chite,lize ja,wlazi na nia...jest koszmarnym typem chamola.pcha sie w klopoty non stop .za tydzien bedize miala rok a poziom umyslowy ma 4 miesiecznego dzieciaka onkowego.
-
no dzieki bardzo.:oops: nie iwem czy Kasia sobie zazdrosci :roll::evil_lol:
-
zdjecia by ania surykat i jego walka z woda-niestety teraz juz nikt nie chce sie z nia tak bawic bo surykat stwierdizl ze zabic wroga mozna tylko w jeden sposob-usunac przycyzne czyli osobe trzymajaca szlauch:diabloti: te zdjecia pochodza z pierwszego razu. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/279/a6a87e2a7cfa5835.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/279/d799d377095cbbe0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/226/ca2b6c8a22085eb8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/226/401c5b4b1b502b12.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/280/9f1d0ec242356927.jpg[/IMG][/URL]
-
Łoś ;) [IMG]http://img229.imageshack.us/img229/3056/los1yg6.jpg[/IMG] [IMG]http://img516.imageshack.us/img516/1567/los2zb7.jpg[/IMG] [IMG]http://img165.imageshack.us/img165/7974/los3xo7.jpg[/IMG] zdjecia by agis:D
-
zdjecia z wcozraj Chita [img]http://img135.imageshack.us/img135/3276/czita1pd3.jpg[/img] [img]http://img172.imageshack.us/img172/3316/czita2hl6.jpg[/img] [img]http://img152.imageshack.us/img152/2052/czita3si3.jpg[/img]
-
zakladam galeryjke moich porabanych boorasufff.:multi: Chita i Shado-zdjecia 4 dni przed odejsciem Shado [IMG]http://img529.imageshack.us/img529/8905/cs1yp6.jpg[/IMG] [IMG]http://img56.imageshack.us/img56/852/cs2ej7.jpg[/IMG] [IMG]http://img293.imageshack.us/img293/523/czita1pn8.jpg[/IMG] [IMG]http://img293.imageshack.us/img293/3662/shado1yi4.jpg[/IMG]
-
axusia-milo bylo was obie poznac.no taka rola szkoleniowca zeby poprawil i wskazywal droge.:p.mam nadzieje ze podobala ci sie grupa oszolomow:evil_lol:
-
boszsz a co to urlop?:evil_lol:
-
[*]:-(+10znakow
-
[quote name='arrakis']Ayshe ,a jak tam loty :razz::cool1: - ilu instruktorów przeżyło?[/quote]jest ok.moj instruktor zyje.:diabloti:.jeszcze.ostatnia proba:loty na przyrzadach [bez widocznosci]:evil_lol::diabloti:.
-
dzisiaj spia razem na lozku.:lol: wczoraj zlapaly siezalby bo po prostuoschy zachowywala sie jak...no przegiela....:evil_lol:.generalnie neijat tak zle.od poniedizlaku byly 3 jazgoty.troche dziurek-nic wielkiego.w tym dwa jazgoty byly w ...poniedzialek:lol:.na spacerach luzik.w domu ok.spia teraz razem na lozku co jest jakims tam krokiem doprzodu. dajemy rade.
-
shado czuwal nade mnai przyjechala w poniedizalek sunia....Oschy.to adhd polaczone ze wscibska ciekawoscia ...juz sie coponiektorzy ciesza ze widac ze chowala sie ze sportowymi malinami:diabloti:.corka Pschy Conneforde i wnuczka Arrego haus Leica i prawnuczka yago wildsteiger land.11 meisieczna sunia wyrwana spod igly ludizom dlaktorych pies to inwestycja wsprzet szkoleniowy.sprzet neispelnil oczekiwan-wyrzucic.:angryy:. oschy jest to pies ktory nie potrafi chodzic stepem.zachowujesiejak nahaju non stop.poza domkiem w ktorym jestt pad plaski.zchita zlapaly siedwa razy alebez szkod cielesnych[tj nei takich doweta].obie lubia dym wiec byly wniebowziete.jest z kazdym dniem nieco lepiej. beda fotki.jak zrobie albo ktus:evil_lol:.
-
bardzo dziekuje.mnie strasznie trzasnelo.adoptuje kolejna bide w jego miejsce-przyjezdza wponiedzalek z niemiec.wyciagneita spod igly arbeitka.bo ta pustka kotrazostawil po sobie jest nie do wytryzmaia.nie zastapi go mi zaden pies. moge tylko adoptowac psa po przejsciach . dziekuje wam jeszcze raz.
-
ja tylko wpadne po starej znajomosci ze smutna informacja: wczoraj o 18.30 odszedl shado.do konca biegal i do konca byl pelen zycia i wigoru.schorowane cialo w koncu pokonalo i tego psa.odszedl wspanialy pies,psychiczny ideal ona.na zawsze pozostanie w moim sercu. [*]
-
mimoza-lejesz miod na me serce tymi opowiesciami.:cool3::lol:
-
czyjom ciaze?:-o.,jesooo nie mow ze z przedszkolem zaczniesz pryzjezdzac:evil_lol:
-
lobby hodowcow eksterierow ma ogromny wplyw na decyzje sv.niestety coraz bardizej powoduje ot odbieganie od wzorca towrcy rasy i jego idei.mnie tam to rybka-ja swojezdanei mam i sv juz od jakiegos czasu dzieki decyzjom tkaim jak ta,nie jest juz moja organizacja.bo nie sposob mi sie z nia utozsamiac.stephanitz w grobie przewrocil sie jeszcze raz. zapewnim ze beidze jeszcze gorzej:diabloti:. dla hodowcow donow to niewiele zmienai bo nie hodowali wg wymogow sv.:evil_lol: teraz beda musieli.dobrze ot chociaz dlateog ze nie bedzie hodowli przerosnietych kolosow-chociaz ktoz to wie?niedlugo za glowny atut ona bedzie unawane ze wogole bedize mial drive:cool3::diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol: na szczescie jak juz pisalam mnei to niedotyczy bo mnei slicznusie pieseczki nei interesuja tylko robole:loveu:. a u mnie w zwiazku popiera sie wylacznei owczarki niemieckie-nie klusie.za to championy.:eviltong::diabloti:
-
ara-noooo superrr.kupuje zapas persenu:cool3:.forte.:diabloti:
-
duzy garnek z siatki-zaokraglony garnek z siatki?:evil_lol:
-
My shooting star czyli Yasmina Guapass- Urodzinowy film
ayshe replied to Axusia's topic in Owczarek niemiecki
mnie to najbardziej rozwalaja te niezdecydowane uszole:lol: -
nooo zapewne mi pokazesz...jesooo i znowu sie zacznie jak z baba w ciazy:roll::diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol: