-
Posts
11461 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ayshe
-
:placz: a ja sie dzisiaj nie odstresowalam.wtrabilysmy tylko ogromne pudlo lodow tiramisu i jest nam niedobrze.:roll:
-
:evilbat: gwarantuje ci ze onek to tez byl nie za bardzo "polityczny":siara:
-
dobra.zrobie zdjecie telefonem.uwe wie jak to potem wsadzic do kompa:oops: .jutro zrobie i wstawie.gosia-co ma wisiec nie utonie;)
-
:oops: asher w razie czego to przepraszam ze zapomnialam o tym piwie-ta milka jakos mi utkwila:oops: .gosia no to juz jestesmy duecik:drink1:
-
czym mam zrobic zdjecie?moge oczami i przekazac ci podprogowo:cool3: :lol:
-
:grins: :x-mas: :tree1: :x-mas: NIE MA:cunao: :drinking:
-
:oops: nooooo boooo o browarku to milczalas tylko z ta milka sie wychylilas:razz: :cool1:
-
Fotki naszych psiaków (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
ayshe replied to doddy's topic in Owczarek niemiecki
shadowski tez sika jak panienka :oops: .zwlaszcza jak nie ma czasu:razz: . -
dzieki dzieki.:loveu: wlasnie.sabina ma prawo miec gorsze i lepsze dni.zreszta takie prawo ma kazdy z nas.czy to pies czy czlowiek:roll: :lol: .Troll czuje sie lepiej.mamy juz dla nigo domek we Wroclawiu.musi sie chlopak tylko zupelnie wylizac a my musimy miec pewnosc ze wszystko juz jest ok.
-
ja tam sobie weszlam na forum bernenczykow kiedys............:roll: .asher problem polega na tym ze ja jestem przeciwna powielania plotek bez znajomosci faktow.sa pewne cechy w budowie onkow ktore dla mnie destabilizuja staw biodrowy i powoduja niepotrzebne zwiekszone obciazenie-na szczescie cechy te nie sa premiowane u dobrych hodowcow.to my decydujemy o tym skad kupimy psa.decyzja taka wspieramy plan hodowlany hodowcy[nie pisze o rozmnazaniu tylko o hodowli].ja mam typ psow ktore chce hodowac.byc moze moje onki nie zachwycaja,byc moze szczenieta tez nie-guzik mnie to obchodzi szczerze powiedziawszy .onki nie sa psami u ktorych zdobywanie champinatow kolejnych krajow jest istotne-licza sie tylko wystawy specjalistyczne z testami,bez klasy otwartej ktora jest jakims dziwnym "wyczynem":shake: .ja nie napisze ze asty sa takie i takie.a rotty takie.bo wiem ze tak nie jest.nie sa rowniez anoleckami z aureolka.onki nie beda mialy charakteru wyamrzonego cywila czy szariczka:cool1: .postaci onka zapamietanej z dziecinstwa czy mlodosci.bernardyny nie rodza sie z barylka na szyji rowniez:lol: .
-
chita ma przed soba wazniejsze wyzwanie na jesieni-pracujemy nad wykrywaniem plastiku.na jesieni ma przystapic do oficjalnego egzaminu w Austrii.a ten RH to takie ratownictwo"sportowe".nie mam duzych ambicji:cool1: .. ja tam wierze w sabine i juz.:p
-
no wlasnie...pudle.....szkoda ze maja naklejke niezbyt pozytywna teraz.niezasluzenie.ale tak latwo o takie naklejki prawda?:shake: .onki przerasowione i zdegenerowane,asty i bulle-chodzace bomby zegarowe,pudle -psy glupie o smiesznych fryzurach...........i tak mozna mnozyc.:roll: .
-
nooo alix takiepioseneczki sa niezle czasem uswiadamiaja nam tez ze ten ktos kto nas wkurza to np.pies:cool1: .Ewa-Jo-wiezi nie mozna oczekiwac.ona sie pojawia wtedy kiedy nie oczekujemy.:razz:
-
alix-idealnie miedzy dwoma osobami to nie ma nigdy.bo kazdy ma tutaj cos do wniesienia i to powoduje ..hmm..fluktuacje w relacjach:evil_lol:
-
ja tez nie.:shake: .wiem ze jestem upierdliwa z tym moim pisaniem o sv ale wydaje i sie ze czesc osob nie wie jak rozna jest ta organizacja od klubow innych ras.i na przyklad sv to tez onki uzytkowe,przejela ddrowskie linie bardzo pieknie,dolewa od lat krew linii uzytkowych [przyklad Anderl syn mutza-przecie to byl VA:cool1:,dingo haus gero,linia canto,quando,mutz....... ],restauruje umaszczenia ,hodowcy uzytkow JUZ poprawiaja eksterier swoim psom,hodowle eksterierowe topowe kryja uzytkami[arlett,kirschental,wildsteiger land itd].pies uzytkowo sprawdzony moze byc dopuszczony do hodowli z ocena dobra,nie ma wymogu doskonalej.........itd.wszystkie wymogi hodowlane najpierw wprowadzila sv.hd,zuchtwert,dna,testy psychiczne,regulamin wyszkolen[schh napisane specjalnie dla onkow-to na jego podstawie fci napisala ipo]przykladow jest mnostwo.wymogi na bszs........grupa va...........ech warto byloby miec troche pokory.i twierdze ze TAK sv ma monopol na onki.od momentu zalozenia przez stephanitza.od zawsze.:loveu:
-
alix -onki pieknie sie resetuja.to rasa ktora "wybacza"kazdy blad:cool3: :lol: .zawsze da sie wszystko naprawic albo zrobic inaczej.:cool1: .ciesze sie ze sie dogadujecie bo onki sa bardzo czulymi odbiornikami zachowan i emocji przewodnika.
-
[quote name='asher']Ayshe, wracam do twojego posta, bo zapomniałam spytać, co to jest RH? BH to Beglaithund, FH to Fahrtenhund,a HGH, to pasienie, tak?[/quote]rh -pies ratownik,hgh pasionko.:cool1:
-
zycze im tego zupelnie szczerze.tylko bez udowadniania wyzszosci margaryny nad maslem:mad: :diabloti: .wiesz ja znam tych ludzi z sv.znam tez hodowcow pokroju Fullerow czy Ruckertow.a ulanszcvzyzny i machania szabelka nie znosze tudziez hasel typu "kon a sprawa polska";) .wogole dla mnie nie bylo tematu dopoki nie posiadlam mozliwosci korzystania z netu.czytajac rozne bzdury i cale mitologie i basnie stworzone po to zeby poprzec swoja wspaniala;) walke o cos tam szczeka opadala mi coraz nizej.jak zaczelam czytac o tym ze to sv jest wstretne bo nie ulega presji mody i widzimisie .........to juz niestety lekko sie podkurzylam.i teraz temat organizacji "artystycznych"dziala na mnie dosc .....hmmmm..........niepokojaco emocjonalnie.:roll: :lol:
-
zawsze do uslug:grins: :lilangel:
-
och dzieki ci bardzo:modla: :modla: :sweetCyb:.zawsze mozemy jakos to zorganizowac w inszy sposob:razz: :drink1: .
-
nie asher oczywiscie ze nie odbieram.stephanitz zaczynal od psow pracujacych.i typ pracujacy preferowal.a byl prusakiem i gwarantuje ci ze nie znioslby zadnych ustepstw od swojej koncepcji.:lol: .dla mnie osobiscie nie jest istotne ze ktos tam sobie cos tam hoduje.ale jeak ktos tforzy mity ze onki sa zdegenerowane i sv to stado apodyktycznych dyktatorow niereformowalnych to mocno obraza ludzi do ktorych zadne z nas sie nie umywa-co do wiedzy,doswiadczenia i "czucia"rasy.i TO na mnie dziala jak czerwona plachta na byka.chca hodowac onki rozowe w zielone prazki-prosze bardzo tylko bez pretensji do sv prosze bo to zalosne:diabloti: .dlatego mnie ten temat doprowadza do lekkiej nerwowosci:razz: :diabloti: .
-
gosia PROSZE O WYBACZENIE-JA ZLOP PIWNY GADAJACY GLUPOTY ZLITUJ SIE -dobra mam dola ide z psami -papa.:placz:
-
brutalny ale skuteczny sobie mysle.:roll: :lol:
-
monisieczka-zawsze mozna podzogingowac za samochodzikiem troszku:lol: .
-
goska-popaplajmy jeszcze trzy po trzy troszke co:razz: :loveu: ?