-
Posts
11461 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ayshe
-
[quote name='Szira/Gosia']Będzie wesoło napeno:cool3: a nas nie ma:placz: ale za to dzisiaj do lasu na spacerek się wybieram:multi:[/quote]gosia spacerek w lesie to nie to samo co guuupawa na szkoleniu:roll: :lol:
-
[quote name='Szira/Gosia']No to trzeba tak pokombinować:cool3: aby dało radę:lol:[/quote]jestem za.:cool3:
-
[quote name='Szira/Gosia']:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Ja mam sukę hodowlaną:cool3: :cool3: :cool3: która Pyroska kocha:loveu:[/quote]dziewczyny przestanta bo brzuch mnie juz boli:megagrin: :megagrin:
-
siem nie moge doczekac w takim razie:lol: .marta z deprecha szkoleniowca i aga z guuupawa:multi: .zyc nie umierac normalnie:cool3: :lol:
-
[quote name='Szira/Gosia']:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Ten tekst to nie do Beaty:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Ona wszystkie ONki z grupy by na ślady wzięła, tylko chyba będziemy musieli poszukać innego miejsca na ślady bo jak wszyscy się pojawią to nie będzie gdzie go rozkładać:lol:[/quote]wlasnie:oops: .namolna to ja jestem:oops:
-
:crazyeye: :crazyeye: na namolnych?:hmmmm: hmmm.jakbyscie dlai rade byloby faaajnie:multi:
-
Aga-:roflt: :stupid: :roflt: :roflt: cos ty dzisiaj pila?:cunao: :drinking:
-
:oops: ups.przepraszam:oops: . no jasne ze moglibyscie-co za pytanie?:-o
-
teraz gosiu to lekow mam dosyc:shake: .np.w przyszlym tygodniu wyjezdzaje suki do adopcji.zawsze przez pierwszy tydzien mam czarne mysli.:cool1:
-
obiecuje w takim razie zdjecia wstawic na cc ok?:roll: .zrobimy gnojom sesyjke jak beda juz wynoszone poza kojec.na razie wszystko wyglada tak samo. skojarzenia na razie sa kompletnie dziewicze dla mnie bo nigdy nie krylam uzytkami.wybiore jak zwykle suki krotkie i zwarte bo rozciagniecia najbardziej sie obawiam po tych kryciach.
-
:-( kurcze Ediii a moze dojedziecie albo chociaz na 2 godzinki?:-(
-
mnie mamunia niczym nie straszyla:placz: .czuje sie ubozsza kulturowo:roll: :lol:
-
no wlasnie pisalam ze jak beda mialy 6 tyg. to bedzie juz widac co i jak bo potem to rozwoj sie rozlazi na poszczegolne osobniki i tak dalej.... tak to prawda.wg mnie tez najlepiej oceniac miot ,czy polaczenie bylo udane,czy rozwojowe,czy progresywne czy regresywne jak szczeniory maja 6 tyg. robienie zdjec szczeniakom po urodzeniu moze byc fajne jak ma ktos 4 czy 10 miot.potem to juz czy ja wiem czy to takie ekscytujace:roll: .w tym wieku wazne jest wyrownanie miotu,zdrowie szczeniat i matki.
-
musi byc sobota.przepraszam bo to przeze mnie:oops: .ja w niedziele robie za matke polke juz i musze wczesniej wracac do domu.
-
ino-mi chodzi o ten tfor do ktorego nalezy teraz "od aleksandry":roll: ino pomijajac roznice miedzy nami -mnie trzesie jeden fakt-bardzo ciezkie i o bardzo obfitej szacie donki.....:shake: .smutno patrzec na szkoeniu jak one sie mecza jak tylko zrobi sie troszke cieplej.tzw.przedluzony wlos to jeszcze ujdzie ale te niedzwiedzie ....:placz: .troszku mnie trzesie..... jak patrze na coponiektore"reproduktory"na allegro to niedowierzam wlasnym oczom.martwie sie i tyle. z drugiej strony donki sa modne bo inne,bardzo sa tez atrakcyjne wizualnie tak wiec moda na nie jest nieunikniona.traktowane jako zwierzatka wystawowe wzbudzaja taka sama moja litosc i zazenowanie jak szczurowate onki normalnowlose ,malusie samczyki o grzbiecie w wieku 8 miesiecy jak u doroslego psa......i takie tam:-( .
-
ruszyla strona polskiego przedstawiciela gappay- [URL="http://www.gappay.pl"]www.gappay.pl[/URL] :multi:
-
wojenka-beda zdjecia jak szczeniory beda wieksze i bedzie widac jaka maja wartosc badz nie.na razie wsio szczurowate i malutkie-ja nie wiem co tu ogladac:-o .ale jak koniecznie chcecie to moge zrobic pare zdjec:roll: .nie za bardzo lubie takie akcje:cool1: ale jak mnie zmolestujecie to moze cos pstrykne.najchetniej zaczynam robic zdjatka jak szczeniory maja okolo 6 tygodni-wtedy widac jaki jest miot juz wyraznie,wczesniej to takie........no ......infantylne troszku.......:p
-
ino-czy mozesz uswiadomic mnie-wiesniaka z SV-co to za nowy klub hodowcow donkow?skad oni sie wytrzasneli?to taka czysta babska ciekawosc:oops: .
-
no to fajnie.kazdy zostaje przy swoim i.......zycie jest piekne.... najwazniejsze zeby sie nie zrobilo na forum jak na forum .......majorek na przyklad:razz: .donki ZAWSZE byly faktem dokonanym bo takie psy rodzily sie ZAWSZE;) .tak jak onki z miekkimi uszami.genetyka i dziedziczenie genow gecesywnych to wredna rzecz.doooooooobra.pax:p . w sumie to pozytywne.jak tak pomysle.wszyscy rozmnazacze przerzucaja sie na donki.modne sa.oby jak najdluzej:cool1: .
-
[quote name='mch']hehe, ja jestem z pokolenia które straszono czarną wołgą :evil_lol:[/quote]a ja pamietam czarne wolgi:placz: :cool1:
-
[quote name='Vectra']to jest nowoczesne , bezstresowe wychowanie :diabloti: :diabloti: kiedyś rodzice straszyli duchami , baba jagami czy jakimś innym dziadem :cool1:[/quote]no....:lol: ...nie ma to jak wpajanie od malego dzieciom szacunku do innych stworzen i rozsadnego do nich podejscia:diabloti:
-
moge wyslac "dowody"na meila.:cool3: .niekoniecznie chce zasmiecac watek poniewaz to nie jest watek o mojej hodowli.info o miotach jest tylko dlatego ze sie ciesze[masochistycznie].:cool1: na razie ciesze sie z czarnej dziewuchy troszku cichutko coby nie zapeszac.nie zostawie jej dlatego tylko ze czarna.jak bedzie niezabajdzio albo wlos szemrany to napewno nie zostanie.na szczescie JESZCZE nie hoduje sie onkow na kolor.ale to prawda chce zostawic ciekawa czarna suke-ale DOBRAczarna suke no i z ciekawym papierem.[o charakterze nie wspomne bo to kwestia akademicka juz jest]
-
no urodzily sie.kolejne gremliny.8 sztuk.mamunia-tasha po orbit tronje,tatus-sid fasanerie po quasy bosen nachbarschaft[inbred 5-5 na anderla kleinen pfahl].1czarna sunia:multi: ,2 czarne psy,5 cz.podp.,w sumie 6 psow,2 sunie. aaaa vivi ma 4 szczeniory-3 cz.podp,1 wilcz.pies.w sumie 3 psy jedna sunia.
-
ja ino kochana tak tylko wtracilam-no nie moglam sie powstrzymac:cool3:.bo tak rygory hodowlane rygorami ......no i tentegers-zwiazki nie zwiazki itepe.....;).
-
[quote name='agis']Babcia chyba horrory powinna pisac :roll: :evil_lol:[/quote]:evil_lol: no.niezla byla.tak jak sie usmiechalam tak mi ten usmiech splynal razem ze szczeka na chodnik:mdleje: . generalnie najczesciej psami sa straszone dzieci ktore nie chca cos zrobic.:diabloti: dzieciak nie chce czegos zrobic albo mamunia czegos nie kupila:ida pieski:chodz szybko zobacz jakie duze pieski ida zaraz cie ugryza:diabloti: