Jump to content
Dogomania

ayshe

Members
  • Posts

    11461
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ayshe

  1. nikt nie kocha tresera:placz: :placz: :placz: :diabloti:
  2. [quote name='lizka']Zapomniałam napisac. Na popołudniowym spacerze Borysowe było na smyczy i jako bonus kaganiec dostał :evil_lol: no bo psiarni masa i w ogole bylimy w ruchliwszej czesci miasta z przymusu. Noooo...w kagańcu to burek pierwsza klasa :diabloti: spokojne to, nie dymi, pełna kultura i w ogole wypas :cool3: Jedyne co wydał z siebie to jakiś nie sprecyzowany blizej bulgot i na tym koniec :lol: A teraz idymy na bieganko :razz:[/quote]no wie biedaczysko ze w obronie honoru tylko bulgot pod nosem mu zostaje:razz: :evil_lol: jak ma to ustroistwo na twarzy:diabloti:
  3. nie moge sie doczekac niedzielnego spotkania z kobieta o imieniu szczepan:cool3: :loveu:
  4. [quote name='Ewa-Jo']a to mnie się czepiają że jestem złośliwa -ciebie nie poznali:eviltong:[/quote]no a takie to bylo cichociemne:mad: :roll: :lol:
  5. radochy bedzie co niemiara ze mamunia wrocila:loveu: . a zebys wiedziala ze cieszymy sie:eviltong: :multi:
  6. ayshe

    Hodowle ?

    [quote name='14ruda']Co do popędu na łup-moja mała uwielbia piłeczki.Zwłaszcza takie co się jeszcze odbijają:) Czy mogę ją już szkolić w zakresie posłuszeństwa na łup czy na smakole?Narazie są smakole,ale ona ona jest bardzo pojętna.Myślę,że szło by nam lepiej gdyby na łup-ona się szybko nakręca na piłkie(ale jeszcze nie mamy takiej ze sznureczkiem;) )[/quote]zdecydowanie na pilke.poniewaz na pilke mozna zwiekszyc bardzo i tempo i nagradzac psa w pelnym ruchu.nagrodki sa bardziej statyczne.
  7. [quote name='Vectra']ja na takie psy mawiam "szczelinomierze -luzolaty- samobójcy" [/quote]:roflt: :roflt:
  8. ayshe

    Hodowle ?

    durne slowo pisane....sprecyzuje te donki........ jak ktos podejmuje swiadoma decyzje ze chce donka to czym sie kieruje ze donek a nie onek?wygladem donka.i to jest pierunsko niebezpieczne przy rasie uzytkowej.jesli mialabym mozliwosc kupna super psa,po genialnych sprawdzonych rodzicach,pracujacych,z wyksztalconymi popedami,po prostu miodzio [a nie bylabym hodowca onkow-bo mnie obowiazuje wzorzec]a dany pies bylby[jako koncowa uwaga]donkiem-wtedy oki.ale jesli najpierw kryterium jest donek bo taki sliczny to..................przykro mi..........owczarki niemieckie nie maja byc sliczne bo.......i tak sa najpiekniejsze na swiecie.:diabloti: .w rasie uzytkowej atrakcyjnosc wygladu musi pozostac cecha ostatnia brana pod uwage .
  9. ayshe

    Hodowle ?

    [quote name='Cortina']ayshe (wiem, że to nie temat) ale czy mogłabyś mi wytłumaczyć tak łopatologicznie:evil_lol: , co to jest popęd na łup i co znaczy, że ten DONek Hagan go nie ma, chce po prostu wiedzieć z tego co mi wytłumaczysz, czy moja Haga to ma czy nie (choć wydaje mi się, że jednak nie ma, cokolwiek to jest):evil_lol: AAA i jeszcze chce powiedziec jedna rzecz ze mam DONka i nie jest ozdoba kanapy, tylko stale się szkolimy i bierzemy udział w zawodach, takze nie kazdy DONek jest kupowany bo jest ładny;)[/quote]tak jak nie kazdy onek jest kupowany po to zeby sie snul po ulicy od krzaczka do krzaczka na 3x15min dziennie:cool3: .nie jestem rabnieta i nie mowie ze WSZYSTKIE sa na kanapy ale .... cortina problem polega na tym [pomijajac kwestie hodowli tych psow-celowej bo poki wzorzec rasy sie nie zmieni to tematu dla mnie nie ma]ze kazda rasa o atrakcyjnym wlosie i przez to wygladzie stracila BARDZO na uzytkowosci.jesli problem lezy we wlosie,powiekszeniu rozmiarow i wzrostu to napawa mnie to przerazeniem i tyle. donki to tez owczarki niemieckie.jako takie je traktuje.tylko ze hodowla tych psow....no comments.:placz: prawidlowo wyksztalcony poped na lup to:rzucasz cos szczeniakowi on to przynosi do ciebie.to chyba najprostrza definicja jaka moge sobie wyobrazic.najgorzej jak pies wogole ma w nosie to ze cos leci albo pobiegnie za tym czyms po czym to oleje.prawidlowy u doroslego psa-biega za pilka i ci ja donosi bez uczenia go tego[czyli olewamy w tym wypadku rozpatrywanie koncowki regulaminowego aportu-to tylko moment i taki pies sie tego nauczy]w dowolnie dlugim czasie.to samo z koziolkiem,szmatka.na pozorancie lupem jest rekaw.na sladzie ............hmmm...........dla moich psow lupem jest............slad:roll: :oops: :lol: .
  10. obawiam sie ze zwiedzilibysmy szpital na sobieskiego[jesli w warszawie i okolicach].:lol:
  11. [quote name='Szira/Gosia']Oj Ewa podpadłaś:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]alez to prawdziwa latynooooskaaaa milosc z atmosferka taaanga:diabloti: .podobno siem kochajom to lepiej sie nie wcinac:roll: :diabloti:
  12. [quote name='Glonek']Glonki wiedzą. A Glonek zastanawia się nad udaniem do pracy na 10 godzin :-)[/quote]:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ale ci doooobrze:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  13. ja tyz tak robie:oops: .poszczekuje sobie czasem albo wgryzam sie w psa:oops: :oops: ......
  14. [quote name='Szira/Gosia']Ja chcę powiedzieć że jemu to i Tir by nie wystarczył:diabloti: i biedna Chita też by jechała wciśnieta do kąta:diabloti:[/quote]to fakt i to potwierdzony wielokrotnymi obserwacjami:roll: :lol:
  15. [quote name='agis']A co zabrac? Jakies warzywka (pomidorki, ogoreczki), pieczywo, piciu, no i cosik na grila? Nie wiem sama co mam wziac. Jakas podpowiedz?:cool3:[/quote]mysle ze tak naprawde niech kazdy wezmie na tego grilla po trochu tego co sam lubi i juz.i nie szalejcie za bardzo.bo ostatni grill jaki pamietam[taki z duzo ludzi duzo psow]to ostalo sie kielbachy ze hoho.:cool1:
  16. ja o 11 koncze.zajec z posluszenstwa w sobote nie ma w zwiazku z wyjazdem-sklerozo:eviltong: :evil_lol:
  17. znam ten hardcore z autopsji.w sobote poznym popoludniem wyszlam sobie na spacerek.zanim doszlam do konca bloku zaatakowalo moje psy 6 malych psiurow bez smyczy[w tym dwa dyzurne jamniki ktore rzucaja sie na wszystko ZAWSZE bedac bez smyczy].teraz shado ktory olewal male psy glownie jezy sie do malych a duze olewa bo wie ze nie wolno.male doprowadzaja go do szalu.musze go kontrolowac zeby mi do zadnego nie wyskoczyl.a wlasciciele kurduplow chodza jak pawie ewent.ograniczajac sie do uwagi:saruniu nno nie badz taka odwazna:angryy: :angryy: :angryy: . ten temat doprowadza mnie do wrzenia.mam mordercze instynkty do tych ludzi i tych ch....rnych pimpkow.:scream7: :evil: :2gunfire: :chainsaw:
  18. shadowski nie liczy sie z plcia piekna-to fakt.laduje sie rozwala i zawsze ma za malo miejsca:roll: :lol: .dziewczyny wcisniete w katy a hrabia ze zbolala mina[nie ma lozeczka?:crazyeye: :roll: ]zajmuje caaaale siedzenie.taki typ.zreszta jak chce sie polozyc albo posadzic gdzies chude dooopsko to suka mu nie przeszkadza:cool3: :diabloti: -on tam sie polozy:lol: .takze niestety szira ma tez za maly samochod:diabloti: :diabloti: .
  19. [quote name='14ruda']:eviltong: :razz: :evil_lol: :razz: W róznych fajnych rzeczach żeby zabić swój zapach w terenie i być niepoznawalną?[/quote]az taka pomylona nie jestem:megagrin: .ale dziekuje za wiare we mnie:haha: . ja sie tak bawie z psami.jak mnie najdzie to zlaze do parteru i sie bawimy.rozmawiamy sobie csami po psiemu i bawimy sie swietnie.:D :cool2: :cunao:
  20. [quote name='Ewa-Jo']Z braku laku dobry kit:eviltong: :eviltong: jak się kto inny nie trafi to zrobimy wam zaszczyt i pojedziemy z wami:eviltong:[/quote]kobieto:lmaa: jeszcze sie pozrecie o taka *******e:olympic: :nono: :splat: .
  21. :roll: monika napisala...pare postow wyzej.....jesusicku ja to zawsze cos chlasne tym jezorem.....:oops: .jakby co to zhrabil i hrabia oraz ciasno ...te slowa byly uzyte w formie niezbyt lotnego zartu:razz: :roll: :lol:. ps.a jak ty moglas niecna kobieto skoro monika ma taki pieeeekny samochodzik teraz....to strrraszne.nie ma to jak seicento;).
  22. [quote name='14ruda']Może tamtemu trzeba zaszczekać?:razz: :razz: :razz:[/quote]to ja za cienki bolek jestem na to:diabloti: .wystarczy ze tarzam sie ze swoimi psami jak przyglup:evil_lol:
  23. [quote name='monisieczka']:oops::oops::oops:[/quote]onkarze rabnieci som:oops: :roll: :diabloti:
  24. [quote name='monisieczka']kurczaczki jakoś tego nie widzę....:evil_lol::evil_lol:[/quote]a my jak zwykle nie na temat.....boszsze.....:megagrin: :siara:
  25. [quote name='Ewa-Jo']Chyna mam zaćmienie kiedy i gdzie????:crazyeye:[/quote]doooobra .zartuje.joke taki nie?bredze jesli wolisz:cool3:
×
×
  • Create New...