Jump to content
Dogomania

ayshe

Members
  • Posts

    11461
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ayshe

  1. ayshe

    Hodowle ?

    podstawowym rygorem powinno byc hodowanie psow oparte o wymogi wzorca rasy owczarek niemiecki.
  2. :lol: :lol: shadowski juz nie startuje do kazdego zywego stworzenia.....na szczescie ale nadal sie jezy i jest oburzony:mad: .podejrzewam ze czeka mnie jeszcze troszku pracy.ale do znajomych psow tj.takich ktore powachal ma swieta cierpliwosc-glownie tu niestety pisze o babach i szczeniorach bo dorosle samce musza niestety chodzic przy nim na palcach................no chiba ze ma cos.....pileczke na przyklad to ma wsio w d..... z ciekawych opowiastek typu:top wkurzajace:stoje pod szkola czekam na dziecie a idzie babcia z dzieckiem.dziecko:babciu jakie pieski,moge poglaskac?na co ja usmiecham sie do dziecka i skinam glowa[dzieci wstydza sie czesto prosic wprost]dziecko usmiecha sie do mnie.na to babcia z usmiechem:monisiu taki pies to ci moze glowke urwac.:diabloti:
  3. [quote name='AM']Masakra!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: Mnie rozwala pytanie czy to pies czy suka bo jak suka "przegnie pałę" to Kenny i suce przywali. Zresztą on już wyrósł z zabaw z psami. woli bawić się ze mną :razz: :razz: :razz:[/quote]takie pytanie mnie rowniez rozwala.shado tez przylozy suce jak suka dobiera sie do jego pilki.ostrzegawczo ale przywali.jest niemilosiernie cierpliwy do bab ale pilka.............i koncza sie zarty.moje psy tez zdecydowanie maja gdzies zabawy z psami.nooooooooo shado czasem ma korbe:oops: ,zwlaszcza ze szczeniakami...nic nie pobije jednak pracy ze mna.:loveu:
  4. [quote name='agis']I co? Trzymalas?:cool3: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]tiaaaaa.chite by szlag trafil jakby pies zaczal sie do niej dobierac.poza tym no coz ten pies nie wydawal mi sie zabawowy-zreszta mam gdzies zabawy moich psow z innymi psami.ja mam byc nie do przebicia.nie ma psow.:diabloti:
  5. no d0obra...walim opowiastki:cool3: .... najspokojniej w swiecie ide z psami nad wisla...pusto....nikogo....idzie kobieta z psem....w odleglosci 50 metrow slysze jej przerazliwy krzyk[pies na smyczy wsciekle sie miota]:TO PIES CZY SUKA?!:lol: a ja odkrzykuje:a o ktorego pani chodzi?:roll: :lol: .moje psy oczywiscie juz byly odlowione bo widze wleczona wlacicielke z psem wielkosci husky ....podchodzimy blizej[no trza sie minac].zatrzymuje sie raptownie[pies na tylnych nogach charczy,kobieta sie zapiera]:czy moze sie pobawic z suczka?on lubi suczki:crazyeye: ....mowie:ale ten drugi to pies.a ona na to:to pani go potrzyma a bunio pobawi sie z suczka:evilbat: :scream7: :splat:
  6. [quote name='Pyros-Aga']To jeszcze jeden ciekawt tekst. Wysiadam z samochodu po szkoleniu. Psy na smyczy czekamy na Tomka. Podchodzi gosc z boksia i mówi: moja nie ugryzie, ale pod warunkiem ze te sie na nia nie rzucą. :-o A co mnie to obchodzi. to miał być wstęp do wspólnej zabawy psow??? po takim tekscie na pewno nie dam sie im bawić z tym jego pieseczkiem, co sie nie rzuca ale pod warunkiem.... :shake: Mój sie nie rzuca bez warunku. Po co gość podchodzi to ja nie wiem....:roll: :roll: :roll:[/quote]:splat: :megagrin: ludzie sa zajebutni czasem...tego tekstu nie znalam .....:lol!:
  7. idziesz z psiakiem przy nodze po drodze zza siebie upuszczasz przedmiot[na poczatku np jego pilke] potem idziesz sobie dalej np.10 m.zawracasz i dajesz komende szukaj zachecajac psa do przeszukania terenu wskazanego.znajdzie super zabawa,i jeszcze raz tym razem np.20 m.pierwsze skojarzenie "szukaj". ja mam adoptowanego w wieku 9 lat psa,nawet siad nie umial-zero normalnie.teraz w wieku 9,5 roku zdal w niemczech BH[posluszenstwo] i FH1[slad].wybieramy sie jeszcze na FH2 i SCHH1[obrona ze sladem i posluszenstwem].praca sprawia mu ogromna frajde i po wybrnieciu z totalnego zablokowania emocjonalnego jest bardzo wrazliwym i chetnie wspolpracujacym psem.
  8. Aga ty sadystko kolcztkowa:lol: :lol: .. mnie najbardiej rozwala jak ktos czeka az ja przejde a chodnik jak aleja....:roll: .no to ladnie przepuszczam:diabloti: ....moje psy generalnie maja w d....opie ludzi ,dzieci to i owszem no nie ukrywam ze uwielbiaja dzieci ale nie wachaja i nie podchodza do zadnego dziecka bez mojej zgody.bo nie wiem jak dzieciak zareaguje na duzego psa.poza tym ja np.nie zycze sobie zeby jakis boorekpodbiegal na ulicy do mojej corki ani ja niuchal czy wskakiwal na nia...wiec zrozumiale ze moim psom na takie rzeczy nie pozwalam.ale ludzie maja zajoba i lubia robic przedstawienie pt:uo matko psy mordercy ida i napewno mnie ugryza i zjedza bo niesa drutem kolczastym szczelnie owiniete:diabloti:
  9. znowu wszysko moja wina:cool3: :eviltong: ...... wracajac do mini zlociku-ludziska pamietajcie o dowodach osobistych bo na liscie do stowarzyszenia brak danych pesel itepe.wkrety do uwiazywania psow tez by sie zdaly bo na terenie u glonkow zamiast pogadac bedziemy sie wydzierac na oneczki:roll: o gorrracych serduszkach -juz oone nam pogadac nie dadza a beda zmeczone i dobrze zeby odsaply.plan mysle taki:12-zjazd,i albo na slady albo spacer zeby booorki pobiegaly.....potem posiedzimy pogadamy piffffo zarcie i takie tam.....a potem slady albo spacer[bedzie chlodniej].
  10. ja pseplasam:oops:
  11. w jakim wieku jest pies i jak z nim/nia pracujesz?
  12. :lol: no bo on juz wykonal komende.reszta jest w roznych fazach jej dokonania,albo tez zrobila:cool1:
  13. zdecydowanie stoj-tak to wyglada w waszym wykonaniu.niejednoczesnie i wolna tforczosc.:roll: :evil_lol:
  14. ania sie zgodzila.odp.smsem cyt.-nie ma sprawy.dzwon! ps.:):)alix-sorki za te dzialania ale norrrrmalnie.......barosz w hotelu..........wrrrrr.
  15. ALIX APELUJE DO CIEBIE JESZCZE RAZ BO BEDZIE MORDERSTWO.ja cie prosze.nie oddawaj barosza do hotelu.pies u gosi czy u glonkow bedzie mial super.hotel to baaaaardzo durny pomysl.
  16. alix-przestan nas denerwowac-zadnego wymyslania.....:mad: .dzwon do glonkow albo daj barosza do gosi-ona jedzie na dzialke.jesooo kobieto uparta.....nie kombinuj.:watpliwy: :stormy-sad:
  17. treser wie o co biega-da ci czas na zaakceptowanie wiadomosci o joshu i pozbieranie sie.ale bez przesady.....:diabloti: mch-to wal do warszawy:loveu: . ps.zdjecie "jaka to komenda"-sadzac po psach-stoj na odleglosc:)
  18. jesooo nie zostawiaj barosza w hotelu na tydzien!:crazyeye: :shake: .
  19. [quote name='Szira/Gosia']Nie my poprostu myślimy racjonalnie:eviltong: i chcemy od czasu do czasu się wyspać:cool3: a nie jak Ty :eviltong:[/quote]wyspac to sie mozna PO szkoleniu:cool3: .a pies juz wybiegany i po pracy.wtedy i sen przyjemniejszy i sprawiedliwszy sie zdaje.....:roll: :eviltong:
  20. mietkie jestesta i tyle:roll: :diabloti: :eviltong:
  21. za krotko dawalas HMB zeby mialo wplyw na serce psa.zwlaszcza ze HMB nie PRZESADZA oprzeroscie miesnia sercowego.chyba ze dawane w bardzo duzych dawkach i dlugo np.powyzej 2 miesiecy ciagle bez przerw. no coz-ludzie maja problemy,psy tez je maja.cywilizacja.:shake: .zadnego ganiania za pilka,az do zziajania ,agility w duzej temp.....marta ma psa sercowca-da sie z tym zyc.
  22. praca wechowa-od sladow,przez rewir do rozpoznawania zapachow.starczy na cale zycie psa:p
  23. najsmieszniej beda wygladaly zajecia o 8 w niedziele po sesyjce sobotniej:diabloti:
  24. [quote name='Szira/Gosia']Widzę już wszystkie zdjęcia:multi: tresser wyszedł fajosko:evil_lol:[/quote]:mad: czekaj no ja mam takie faje twoje zdjatko od glonkow.wykadruje normalnie i wstawiem.obaczym czy ci bedzie tak do smiechu cfffaniaczku:diabloti:
  25. [quote name='Alix']My chenie z baroszem pojedziemy:multi: Oczywiscie oferuje transport ale znajac zycie kazdy zrobi wszystko by unikanac jazdy samochodem z Baroszem:diabloti::eviltong: Zupelnie nie rozumiem skad te obawy:cool1::mad:Do odwaznych swiat nalezy! :cool3:[/quote]ja moge jechac z baroszkiem.shado wsadzimy do baroszka to baroszek bedzie cichutko:diabloti: :diabloti:
×
×
  • Create New...