-
Posts
11461 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ayshe
-
moim marzeniem jest miejsce spotkan onkarzy-ktorzy przyjezdzaja pogadac,popracowac z psami....tylko obawiam sie ze jakby bylo nas duzo to wtedy....no skonczylaby sie mila atmosfera.dlaczego?ano dlatego ze ja uwazam ze do takiego klubu powinni miec dostep wszyscy onkarze-ci z onkami od chodoffcoff i ci z psami ze szpicy.i czy byloby wtedy milo?:cool1: .nie sadze.a bardzo szkoda.bo ci z psami od chodoffcuf nastepnym razem kupia sobie dobrego onka-beda wiedziec czego szukac.a kynologia u nas taka jaka jest i kluby tylko dla rasowych zwierzat to poglebianie niewiedzy i przepasci. bardzo fajnie by bylo zeby u nas byly place takie jak na poludniu czy zachodzie.w pipidowce gornej a plac ze szczeka opada.spedzanie czasu z psem-nie odbebnienie "tresury"to jest chyba ta roznica. a naprawianie spartolonego przez fachure psa ktory pelza bez radochy ,nie wie ze pilke mozna "zagryzc"razem z przewidnikiem,i tak w sumie to fajosko jest[a przewodnik ma zadyszke po 10 minutach:razz: ]-to BARDZO przykre zajecie.mnie osobiscie szlag trafia i mam ochote kogos zamordowac:angryy:
-
z 4 szczeniorow zostal....jeden:placz: .ja praktycznie caly dzien leze nacpana tabcinem.ale teraz pije kawke i bede na szkoleniu calkiem przytomna. takze glukoza juz niepotrzebna:shake: :-( .ten ostatni-nazwalismy go hase[zajac]bo ...no bo kojarzy nam sie z kicakiem-ma sie lepiej,przeszedl kryzys czego siostrom sie nie udalo.wpiernicza az mu sie uszy trzesai jest slodziutki.to bedzie maly piesio.nie sadze zeby byl wiekszy od sznaucera miniatury.
-
ewa-jo tak dostalam.jak bede w stanie jutro sczolgac sieto podjade jak sie nie reanimuje to nie podjade-zupelnie padlam:shake: pafka na razie mozesz lac ten koziolek.:p
-
no wiec tak:dzieki BeacieG dostarczylam dzisiaj mleko dla dzieciakow.ewa-jo dzieki to styknie.damy im to mleko z pierdulkami no i te skrobane mieso to zaczniemy tak we wtorek.przydalaby sie glukozalub cos na wzmocnienie w kroplach-one sa bardzo slabiutkie.alix-BARDZO sie przyda drucal.klatke sprzedaz-to za drogie zebym wziela.:shake: . BeataG-jeszcze raz duze dzieki:loveu:
-
dzieki BeataG-bede miala mleko dla dzieciakow:multi: :loveu:
-
nie martw sie jak bede potrzebowala to na bank cie wykorzystam:diabloti:
-
gosiu-dzieki.mamy 7 dziewczyn ktore regularnie przychodza i nam pomagaja.spaceruja z psami,bawia sie z nimi,ucza ich pod opieka iwony komend,szczotkuja.kojce sprzatamy sami-bez przesady-zmyc i po ptokach:cool1:.ale bardzo dzieki.
-
[quote name='Alix']Ayshe jak bedziecie potrzebowac pomocy to daj znac prosze. Nie mowie tego z grzecznosci , ja naprawde bede szczesliwa jak bede mogla sie do czegos przydac. Nie jestem w stanie zaadoptowac psa z roznych powodow ale jak tylko czas mi na to pozwoli chetnie pomoge w inny sposob. :-([/quote] ok.ludzie.potrzebuje glukozy i mleka dla szczeniat-tego mleka tak na 2 tyg wiec nieduzo.czy takim glutkom mozna dawac milupe albo cus takiego?NIGDY nie dokarmialam szczeniat:oops: -moje suki sa jak mleczne krowy.a tu sieroty.jesli ktos mialby mozliwosc zalatwienia czegos w tym temacie to bede BARDZO wdzieczna i obiecuje odpracowanie szkoleniami:oops:
-
[quote name='Alix']brak mi slow po prostu...[/quote]ja sie tego spodziewalam-to byla tylko kwestia czasu ze ktos xnam podrzuci psy:placz: .dobrze ze dzisiaj na osrodku byl normalny dzien pracy i ktos zauwazyl PLASTIKOWY worek:angryy:
-
na Jawie szukaja ludzi psy ode mnie.maja bardzo utrudniony dostep do obszarow objetych trzesieniem.w yogyakarcie sa 3 psy po moim andocorze [jeck noricum] i zesnie[karly arminius].
-
Sawo-ja napewno nie przestane.nnie dlatego ze [jak twierdza niektorzy napw]lubie sie "wymadrzac":cool1: ...tylko dlatego ze czasem czytam takie glupoty ze mna trzesie normalnie:shake: :angryy: .uzytki tez sa coraz lepsze pod katem budowy.strasznie mnie wkurza jedna i tylko jedna prawda-w jakiejkolwiek dziedzinie.a ze jestem w pewnym sensie spoza-nie sprzedaje onkow nie interesuja mnie wystawy dopoki nie jest to konieczne,nie mam polskiej hodowli...itp wiec mnie jest latwiej pisac bo ....bo jestem spoza:roll: .sawo-zdjecia ladne-ladne,normalne onki.ja tez jestem przeciw onkom o pasji gryzienia przewyzszajacej pasje........pasienia.bardzo sie ciesze ze sa takie osoby jak AM-majace uzytka[no....ja tez mam uzytka i to polowe ddru;) ]a jednoczesnie MYSLACE.nie slepa wiara ze kupie uzytka i wygram BSP:diabloti: .no na BSP pare eksterierow bywalo,uzytkow po eksterierach tez i jakos nie byly ostatnie z tego powodu ze "zbrukaly"sie krwia eksteriera.no i uzytki tez oblewaja testy koncertowo:diabloti: -moze to niektorym wyda sie normalnie niewykonalne ale tak,tak,tak bywa i to nie tak znowu nieczesto. zawsze powoluje sie na SV-dlatego ze ludzie bedacy we wladzach tej organizacji sa ogromnie doswiadczeni no i kto czuje lepiej onka niz niemiec:cool3: ?otoz SV dba o uzytki-ceni te linie nie odmawiajac pracy nad nimi.to dialog nie pogarda dla czegos co nam sie mniej podoba.:cool1:
-
alix-ja musze zrezygnowac z aportu.takze mnie prosze wykreslic. godzine temu podrzucono nam w worku przez plot osrodka 4 malutkie szczeniorki-maja kolo 3 tygodni.:placz:
-
[quote name='Ewa-Jo']Nie wiem czy to cię pocieszy ale równia pochyła w dól jest i u mnie:placz:. Najgorsze jest to że ciągle człowiek tego dna nie może złapać coby się odbić. Nigdy nie ma tak żle żeby nie mogło być gorzej.:mad::mad::mad:[/quote]no to jest nas dwie:cool1: .i to prawda-nigdy nie jest az tak zle zeby gorzej nie dalo rady-to nasze pobozne zyczenia sugeruja ze juz musi byc tylko lepiej.:diabloti:
-
Sawo-czytalismy-napewno ja i gosia od sziry.fajny artykul.fajne zdjecia psow.niestety ten na nastepnej stronie juz spowodowal ze krew mi sie zagotowala i czerwono przed oczami mialam.BARDZO nie lubie takich tekstow.och ach jakie wspaniale sa te uzytki och ach-a te eksteriery to takie...no ....panie....."specyficzne"sa:angryy: .smutne ze mozna kochac dane rase ale nie cala-i twierdzic ze takie jakie lubie sa suuuuper a te drugie to juz niekoniecznie.:shake: .onek to onek.albo jest dobry albo doopny i to zalezy odemnie ktory jest DLA MNIE lepszy.dla mnie lepsze sa dobre onki.onki.nie maliniako-onki i nie sliczniaste ringowe pieknoty ktore maja "zdane"cudem testy i egzaminy.dobre onki-o charakterze onka i cechach onka.takie ktore moge zostawic z moja corka i wiem ze beda dla niej najlepszym towarzystwem.takie ktore hamuja i przyspieszaja wtedy kiedy JA tego chce.chce miec onki-nie belgi i onki nie molosy.
-
no niestety wina lezy po stronie glonka.:shake: no ja sie nie doluje.tylko moglo by byc czasem troszke lepiej.bo tak ciagle w dol i w dol to robi sie lekko nudnawe;)
-
szczerze mowiac to mam srdecznie dosc tego tygodnia.poprzedniego w sumie tez.dawno nie wydarzylo sie nic takiego naprawde dobrego.wierzac w koncepcje ze zlo zawsze wraca do czlowieka [karma i takie tam]zastanawiam sie jak zlym musze byc czlowiekiem zeby przytrafialy mi sie samie doopne rzeczy.albo mam pecha:roll: .jak to zwal tak zwal. najpierw duze dzieki dla agis ze podjechalysci z pyrosem po mnie . potem duze sorry za to ze nie bylo sladow dzisiaj. a teraz wyjasnienie-mielismy z glonkami wypadek samochodowy w drodze na slady.samochod glonkow.....no coz......przodu to juz nie ma.:shake: .nic sie nikomu nie stalo.mielismy szczescie zwyczajnie.ale.....jesli rano bolal mnie obojczyk i glowa to teraz.......no ....bola mnie o wiele bardziej:cool1:
-
witaj w klubie:cool3:
-
monisieczka-witaj w klubie minie tez peka leb-a pusty jest jak nie wiem co.:lol:
-
[quote name='Ewa-Jo']oki jeden komplecik czy więcej??[/quote]jeden:oops: tak wiem pogoda wredniasta.z oka mi troszku zlazlo-dzieki BeataG za rady telefoniczne:loveu: .ale boli mnie leb jak niewiem co i teraz sie martwie ze do zary i do hamera nie mam telefonu[dlaczego ja w bezmiarze swej glupoty nie zapisuje telefonow?:placz: ].jak przxyjada o 19 to ja sie zastrzele.
-
JA KCEM PACHOLKI!SLICNIE PLOSEM:p
-
jesooosie-ogolny pomor czy jak?a moze macie dosc tresera ekhem?:eviltong:
-
ja sie spytam glonka kiedy idzie do pracy-w sobote czy w niedziele.to wtedy bysmy zrobili sobie sladziki pod siekierkowskim.aaa jeszcze jedno-do emowa tez niedaleko.jak ktos reflektuje to zglosic jutro mi na zajeciach.
-
sluchajta a moze by w ten weekend w sobote albo w niedziele zrobic sladziki pod siekierkowskim he?zastanowcie sie.bo grupa sladowa bedzie mocno przetrzebiona i wlasciwie spoko mozna zrobic slady na polach kolo mostu
-
[quote name='asher']A kiedy zamawiacie? Bo ewentualnie jeszcze Camp może chciałby koziołek i piłki...[/quote]lidka bedzie szczesliwa i bogata-to o kampie zapomnialam na smierc:oops: .mysle ze pozbieramy wszystko w weekend i w pn.siem zamowi:oops: :cool1:
-
[quote name='asher']Ewa-Jo, ja taki zwykły koziołek mam, ale może na wszelki wypadek weź ten swój, tresser oceni okiem fachowca, który z nich to mniejszy badziew ;) Na wszelki wypadek z góry dziękuję ;) Ech, a ten onek, faktycznie biedniutki... Najgorsza jest bezsilność :placz:[/quote]asher-koziolek ma miec zdecydowanie duze boki.i tyle.sa takie obediencowskie koziolki-ale one tez sa do brania za boki wygodne. jednak juz zdecydowanie lepsze niz te pospolite -z bokami bedacymi grubszym przedluzeniem srodka.