-
Posts
11461 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ayshe
-
:roll: nie no rzeczywiscie to niemozliiiweeee:diabloti:
-
no to masz tez wstawilam szczezuje jako avatar-gismo na probie odwagi lapie rekaw:roll: :lol:
-
ten wilk z czerwonego kapturka na twoim avatarze to joster?:loveu: .ale fajne zdjatko:multi: :diabloti:
-
[quote name='Ewa-Jo']hlip hlip hlip to nas nie lubi :placz: :placz: A my tak kochamy tressera a treser nas nie kocha idziemy się pochlastać:placz: :placz:[/quote]nie lubie tluczkow.nie psow tluczkow tylko psow ktore maja wsio gdzies.do samych psow nic nie mam.po prostu smetnie to wyglada jak czlek sie dwoi i troi a pies ma wszystko gdzies.josh sie nie zalicza do tej kategorii.chita a i owszem-ale i tak ja kocham.no i w paru dziedzinach jest rewelacyjna.slady,obrona,owce.NIE POSLUSZENSTWO.tj.dokladna to ona jest ale ja lubie psy na skraju posluszenstwa-zakorbione takie ale .....nie nerwowe.:roll:
-
andocor byl rodzonym bratem alme i moim najukochanszym psem:placz: .nie zyje od 1,5 roku.uffi i tapsi sa jego wnusiami.zdjecie jest z zawodow schh ktore popelnilam z zajacem:cool1:
-
andocor.dzieki.stawanie sie hurtowo babcia jest troszku niepokojace nie?:cool3: :lol:
-
:diabloti: faaaaaajnie
-
uou-no ja ci Ediii nie pomoge bo ja debil komputerowy jestem ale u mnie wsio w porzadku:cool3: . lubie onki napalone.nie przepadam za tluczkami[mam jednego-wystarczy mi do konca zycia:roll: :lol: ].
-
w czwartek na 20 bedzie na pewno timon i taki dlugowlosy maluch[nigdy nie pamietam jak ma na imie bo od marty] .
-
[quote name='Ewa-Jo']to nie Joshua się potknął tylko Norasek masą przewróciła Baroszka i masą wpchnęła Josha na Baroszka.Biedne chłopaki jedna dziewczyna ich załatwiła:eviltong:[/quote]:lol: :lol: i znowu baba winna:diabloti:
-
[quote name='Pyros-Aga']taaa. chamy z dużymi psami ( to tak apr. temaciku):angryy: :angryy: nie kontrolują agresorow[/quote]a jak stosuja zamordyzm[vide moje posty w ww temaciku]to sa niezdrowo pewne siebie.
-
[quote name='Eddiii']No namol piłeczkowy jest straszny :) tylko sądzi, że piłeczka jest jego a nie moja i to ja ja muszę zdobywać :) Ale podobało mi się jaki szybki się zrobił, bo na smakołyki to się ciągnął za mną i rozmyśłał - wykonać polecenie czy też może nie ....[/quote] wiadomo ze jedzenie w zyciu nie jest najwazniejsze.:cool3: :lol: .pilka ogolnie to jest to co tygrysy lubia najbardziej.mi sie timonek bajdzio podobal.:loveu: .[jakby to byla nowosc ze podoba mi sie onek:roll: ]
-
:razz: aga to sa niepokojace objawy:roll: :lol: .mowie tutaj o sprzataniu mieszkania na przyjazd psa:cool3: . to znaczy ze bedziesz na szkolonku z figa w piatek a moze jutro na 20?:cool1:
-
:lol: :roll: :lol: :lol: :lol: ach te nasze onki:cool3: :lol: .no coz najwazniejsze jest miec mocne gardlo i wydajne struny glosowe.:razz: .shado doprowadza mnie do rozpaczy swoja nadgorliwoscia :mad: .chita jest wredna.na bemowie mam stadko terminatorow:roll: .fajosko.:diabloti: . wlasciciel onka to taka osoba co musi miec oczeta wszedzie i donosny glos coby oneczek nie przeginal w dyskusjach nad prawami wlasnosci i nietykalnosci:roll: :lol:
-
mama uwe zmarla na raka jak mial 6 lat
-
halogeny mowisz?hmmm.:cool1: . a ja z TZtem dzisiaj rano przywitalismy kolesi z reichu:roll: .oznacza to WIECEJ szkopow u mnie w domu:flaming: :help1: .na szczescie przyjechali tylko do konca tygodnia.no i zjawil sie gosc specjalny-tesc:eek2: .zakochalam sie w tym czlowieku:iloveyou: .rewelka normalnie. uwe szczesliwy chodzi.nawet dzisiaj ze 4 zdania powiedzial hurtem:lol: :cooldevi: .
-
[quote name='monisieczka']:oops::oops::oops::oops::oops::oops: nocami ćwiczymy zeby tresser był z nas zadowolniony[/quote]przy jakowejs lampeczce czy tak na zywca....pod gwiazdami...jak elfy?:lol:
-
a Timon[pies Ediii]ma ucho jak zgagulec-z wywinieta koncowka:loveu: .i namol pileczkowy jest:-D . alix i ewa-jo -a coz to sie wydarzylo miedzy chopakami w sobote he?:razz: . a monisieczce wczoraj jak ladnie szlo...ho ho...prymus norrrrmalnie:saint1: :cool2:
-
[quote name='Aneczka']Ayshe, napisz jak tam Lentje i Katje, bo chyba już wróciły. Jak je widzisz po powrocie no i może po fotce (PROSZEEEE!!):modla:[/quote]tia wrocily,szczenic sie beda w lipcu.na cc wrzuce zdjecia.sa tam tez zdjatka z usa falch[zobacz jak wyroslo gnoistwo:-o ],vanty i anusch.katje i leentje baaardzo sie zmienily.leentje zbabiala bardzo.katje tyz.leentje juz nie jest takim szczupakiem a i blizna po postrzale jest niewidoczna spod siersci.no i wredna jest.z mamuska od razu sobie ustalily ze sa nieodrodna rodzinka:diabloti: .ale alme nadal trzyma bulawe:cool1: .
-
[quote name='Eddiii']ayshe - czy jest dzis spotkanie o 20:00 i moge przyjsc? ja - to ta, co w zeszłym tygodniu pytałam o miejsce i czas dla owczarka i zgodziłas sie nas zobaczyc ew. we wtorek o 20. mozemy przyjsc? Przy okazji gratuluje maluchów i witam wszystkich pozostałych.[/quote]czeeeesc:razz: :p .no jest.doczlapie sie z moimi dwoma potforami.tylko licz sie z ewentualnoscia[ktora nastapi]ze patrzec to ja sie na was bede radosnie:diabloti: pokrzykujac-czyli beda zajecia.popatrze przy okazji.:cool1:
-
[quote name='mch']wiem wiem, pisalas o kryciu hehe prawie zbiorowym , czyli to prawda że dziewczyny w stadzie zgrywają sie w koncu z terminami cieczek ? moja niunia słodka ruda jutro bedzie miala ekg i biochemie krwi i hemacośtam i jesli wszystko wyjdzie ok to w piątek sterylizacja :shocked!: ,ale sie boję :placz:[/quote]mch-bedzie okido:loveu: .wszystko dobrze-zobaczysz. tia.niestety zgrywaja cieczki.moze to i lepiej bo calorocznego najazdu hunow to bym nerwowo nie wytrzymala i chybabym se odpuscila ta hodowle.poza tym wiesz mch ja to jestem najgorszy z mozliwych hodowcow-kojce,duzo miotow......ech producent ze mnie:cool3: :lol:
-
mch-no dziewczyny teraz maja tryb szczenienia sie:cool1: .a to oznacza baaaardzo duzo pracy i ..........cieszenia sie poki gremliny jeszcze male-potem:placz: to glownie czekam az jusz wyjada.nienawidze mlecznych zebow u tych piranii:cool3: :lol: .w tym miesiacu mam jeszcze 3 mioty.+3 lipcowe i koniec.bede spala na chodzaco do pazdziernika az wyjada ostatnie szczeniole.
-
wczoraj popoludniu kesta[wnuczka jecka noricum] urodzila 7 szczeniat:loveu: w tym 2 wilczaste po naro sternbusch[troll bosen nachbarschaft,xato bosen nachbarschaft,inbred na mutza pelztierfarm,jacka furstenberg i pirola kirschental-czyli na eksteriery]universalsieger DJJM 2005.z tego miotu chce zostawic sobie dziewczynke.jest 5 wtym te 2 wilczaste.wiec bede wybierala z tych 2:lol: .
-
[quote name='Alix'] a na filmie Barosz wyglada jakby byl po amfie:diabloti:[/quote]barosz:loveu: :loveu: :loveu: .jesoo slodki jaki to czubek jest:lol: .wczoraj sobie trafke podrzucal na waruj zostan noi pilka sie na niego rzucila podstepnie az........przestal szczekac na 10 minut z wrazenia:razz: :loveu: :loveu: :lol:
-
[quote name='Agaa.a'] Z dziś zdjęć niestety nie mam, bo nie robiłam:oops: ale za to nieźle się dzisiaj uśmiałam:eviltong: !! Potraficie poprawić człowiekowi humorek:loveu: Pozdrawiam !![/quote] no na tym polega czar i urok zawodu tresera :cool3: :lol: .radosna tforczosc na linii jest zawsze rozbrajajaca:loveu: .