Jump to content
Dogomania

ayshe

Members
  • Posts

    11461
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ayshe

  1. timon wjazd:lol: timon w akcji
  2. gsdowcy:p szira dan
  3. ipo3 to powazne plany.w polsce trzeba je zrobic na plycie:diabloti:.powodzenia. quenn jest przepieknym psem.ja zrezygnowalam z krycia nim ze wzgledu na niewystarczajaca dla mnie obciazalnosc.pracuje poprawnie.a to troche za malo. :evil_lol: jesli wybierasz psa na wystawy poczerkalabym az sv uzna dony oficjalnie czyli do np czerwcowego zebrania. czy ja jestem slepa czy nie ma w ogloszeniu nazwy hodowli?:cool1:
  4. woda z octem jest rownei dobra jak wspolczesne spraye"na cieczke";).to chyba najstarsza metoda maskowania cieczki suki.oczywiscie trzeba miec poczucie ze zapach cieczki zwlaszcza w momencie owulacji jest tak silny ze to wszystko i tak ....:cool1:...psu na bude:evil_lol:. co do sterylki...upilnowanie suki podczas cieckzi nei jest zadnym problemem.mialam rowneiz samca i suke w jednopokojowym mieszkaniu.:eviltong:.zaden problem i to spaly obok siebie na lozku[znaczy moim bo moje psy mnie skrajnie dominuja;) i kimia ze mna a raczej ja z nimi sadzac po ilosci miejsca:evil_lol:]..powiedizalam nie.zakaz taki sam jak zakaz lizania siuskow suk na spacerach.a samiec byl adoptowany jako 8 letni ze schronu:eviltong:. obecnie moje sucze miewaja cieczki razem czyli mam podwojnie wszystkiego.:lol:. nie mam zadnych problemow.cieckza nie choroba. jedna z tych suk nei bedize miala dizeci nigdy.druga prawdopodobnei bedize miala szczenieta na przydomek czolowej hodowli arbeitow w niemczech.chyba ze bede uwazac iz nie jest tego warta zaby miec dizeci bo cos bedize nie tak. mam zamowiony juz miot z kolejka rezerwowa.:evil_lol: sterylizowane nei beda chyba ze beda mialy jakies problemy z :kobiecymi"sprawami. uwazam ze nakaz sterylki powinny miec psy schroniskowe.kazdy sam podejmuje decyzje czy sobie radzi czy nie.
  5. [quote name='Oksa']Co powiecie na HOND ,,Z gangu kuby"[/quote]?????:cool3: o co kaman?:cool1:
  6. wszystkiego dobrego i mnostwo radochy z zycia dla bolsa:Rose:
  7. cena zarabista:diabloti: co ja myusle?ja mysle ze najlepiej kupowac z pierwszej reki tj od hodowcy.po onkach, z hodowli spelniajacej wymogi sv i pracujacej z psami.
  8. i nie trafic pod respirator na oiomie?:cool3: alez to cecha osobnicza. mnie np wystarczy jeden.osiek.wykancza mnie codziennie .nerwowo i fizycznie:mad:.
  9. a od trzech...cztery:cool3::diabloti:
  10. jak to co?a dlaczego ten ludz wchodzi na cwiczak i nie ma psa?:-o aaaaa to osiowy morrrderca...udaje sie wiec naz gory upatrozna pozycje i tam rozpoczynam oszczekanie zaporowe:loveu:. oczywiscie potem zapominam ze to osiowy morderca....kocham dizecko:loveu:.moj pys:loveu:.
  11. chita jest jeszcze siksa[4 lata z hakiem]a siwa jest jak babulenka juz od roku. alme zas ma 12 lat i siwy dziobek tylko z przodu fee ma 13 lat i jest siwa na calej kufie i nad oczami zesna ma 14 lat i jest siwa do polowy kufy. cala trojka babc spi i pracuje przy stadzie owiec.:loveu: jesli chodzi o stan zdrowia to jest gites.dziewczyny wdychaja powietrze znad morza polnocnego nad ktorym wypasaja owieczki:loveu:.maja ich pod nadzorem 126 wschodniofryzyjskich.
  12. jeden dostalas.ja mam nadal drugi:diabloti:. wiedziaaaalam ze baltowskiemu szczeka opadnie:evil_lol:.motywacja rzecz swieta.:cool3:. moja suncia leentje jak miala polroku robila z tym hantlem palisade.wyla z frustracjii wariatka ale aportowala. no ale leentje to byl szczegolny przypadek jak eksterier moze byc pierdykniety w mozg i zawziety na robote[leentje jest po pirolu altenberger land i suce po jecku noricum:loveu:]. chita robila hantel po to zeby miec mocniejszy chwyt i jednoznacznie podnosic koziolek z wyrzutu.osiek juz ma hantel za soba-na niej nie wywarl wrazenia.jak znam matola to niezauwazyla ze to jest ciezkie:evil_lol: to tak jak z lapka. osiek nagle na spacerze zapiszczala i zaczela sobie ogladac brzuch.okazalo sie ze szczypie ja lapka[czego oczywiscie nie zlokalizowala:evil_lol:].lapka szczypala od soli na ulicy.a dlaczego?ano dlatego ze osiek mial przerznieta na pol poduszke w tylnej lapie:roll:.rana sie zablizniala juz.wogole jej nie zauwazylam.:cool1:.osiek zauwazyl jak wlazla tam sol.:evil_lol: to tyle jesli chodzi o zauwazanie czegokolwiek. wczoraj np nie zauwazyla zejest slisko i przeleeecialaaa rekaw:mad::roll::evil_lol:.
  13. :diabloti: tez tak sadze.
  14. :diabloti: od dawna stosuje te hantle i bardoz dobrze mi sie sprawdzily. najgorsze jest....przerzucic to przez palisade:roll::cool3::evil_lol:. do techniki trzymania nadaja sie dla mnie bardzo dobrze. dlaczego mialyby upuszczac to sobie na lape albo mi na stope?:lol:.masochisty nie sa:cool3:.
  15. och ja niewierna:cool3::diabloti:.... odszczekuje:evil_lol: ps.moja odpowiedz wedruje wiec napisze ze tyczy sie postu puli:cool1:
  16. profesjonalnie ubrana:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  17. :evil_lol::evil_lol::evil_lol:taaak wiem:cool3::evil_lol:
  18. ja uzywam metalowych:diabloti:. mam hantle metalowe o wadze 4 kg i na nich robie prezentacje oraz czystosci chwytu. metalowa czesc obwijam juta izaszywam.juta obraca siepod naporem dookola chwytaka.to uczy psa stalego nacisku na chwytak. plastiku nei lubie ale to moj prywatny foch:roll::evil_lol: hantle maja dokladny wyglad koziolka i maja wysokie boki.
  19. mch nas pogoni:oops:... 650g.polecam koziolki cariz sa zdecydowanie lepsze niz gappay[chwytak jest krotszy i grubszy,boki szersze-klocki,pies nie moze brac nie na srodku] IPO-sklep lub IPO-sklep
  20. moje onki biegaly troche w zaprzegu.niemaja z tym wiekszych problemow ale nalezy pamietac ze on jest klusakiem i tkaim chodem glownie powinien sie poruszac. saJo ma absolutna racje. przy stadzie on pracuje biegajac niemalze non stop.czasem wiele godzin.tyle ile owce sa na pastwisku i droga tam i spowrotem. on jest specjalista od wytrzymalosci w klusie.i stalej wspolpracy z czlowiekiem. w zaprzegu[doczepialam czworki]jest zarabiscie:loveu:.ale za bardoz to mnie jednak nie rajcowalo. ciagniecie roweru to juz niemalze onkowa tradycja.chyba odkad pamietam ony biegaly przy rowerze ciagnac go.i etapami po prostu cisnelo sie hamulec :cool3::evil_lol: to tradycyjny niemalze trening na ring i ad.;) ps.on poradiz sobie w zaprzegu[z onami],poradiz osbie rowneiz jako dzikarz itd.oczywiscie bieganie przy rowerze dla klusu ringowego[mocne wyciagniecie tempa,suszenie psa,wytrzymalosc]czy ad jest co innego a biegnaie onwow w zaprzegu...mozna a i owszem ale sa od tego inne rasy-specjalisci. on moze robic niemalze wszystko poza tancem i recytowaniem:evil_lol:.ale tez w kazdej dziediznie sa specjalisci ktorzy go zostawia w tyle bo sa wyspecjalizowani latami doboru hodowlanego. onek jest po prostu wszechstronnym psem.
  21. podziwiac zawsze trzeba-a raczej doceniac czyjas prace i...samemu brac sie do roboty:evil_lol:
  22. jakich znowu podtekstow?:evil_lol: no wlasnie ...nie kazdy zniesie to zaganianie na chama:evil_lol:
  23. pudlo.trzeci pies jest ...sunia:diabloti:
  24. jak jezyk osiagnie zwis boczny to onek jest w pelni szczesliwy-zlota zasada:evil_lol:
×
×
  • Create New...