Jump to content
Dogomania

Jarekx

Members
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

 1. Jarekx

  ow podhalański i ow niemiecki

  nie no bez przesady. wiadomo że 30 kilometrów to raczej nie pokonacie ale myśle żę tak do 10 w średnim tempie sie uda. wiadomo że najpierw odpowiedni trening. zauważcie że przecież np rottweilery w niemczech jako jeden z testów muszą pokonać 20 kilometrów przy rowerze. masa duża a jednak sie da
 2. Jarekx

  Barf

  Jeżeli można to i ja bym prosił tabelke z barfem. mail: [email][email protected][/email]
 3. Jarekx

  Zawiercie

  Zajżałem tu i tam i teraz już wiem z kim sie umawiam:). Przecież to ty masz tego byka z oklapniętym uchem jednym. Przecież ja koło twojego placu przejeżdżam czasem na koniu:) Teraz powinnaś wiedzieć z kim rozmawiasz. Jeżeli się myle to mnie popraw.
 4. Jarekx

  Zawiercie

  Pewnie że mnie nie przeraża. Byle tylko nie była agresywna. A skąd dokładniej jesteście? Ja mieszkam na osiedlu koło szpitala. Bo wkońcu jakieś miejsce spotkania trzeba ustalić:)
 5. Jarekx

  Karma large czy zwykła?

  Mam pytanie. Mam szczeniaka raasy rottweiler i sie zastanawiam czy to będzie różnica jak mu kupie karme dla ras średnich a nie dla ras dużych skoro i tak dostaje jeszcze inne jedzenie oprócz karmy. Jakbyście mogli to mnie uświadomcie jakoś bo nie bardzo wiem w czym by karma large mogła być lepsza.
 6. Jarekx

  Zywienie szczeniaka surowym.

  Mam pytanie ponieważ niebawem zawita u mnie w domu szczeniak. Będe mu dawał karme jako główny posiłek ale czy moge mu dawać surowe mięso, kości czy też np. korpusy kury? Jeżeli tak to fajnie a jak nie to od kiedy można?
 7. A co powiecie na gończego polskiego? Ta rasa wydaje mi sie ciekawa. Czy spełniłaby moje oczekiwania??
 8. Więc zaczynam tłumaczyć wszystko. Owczarek niemiecki dlatego że nie miałby być to tylko pies do biegania z koniem i do zabawy. Miałby on pilnować posesji. Miałem już owczarka i świetnie to robił. A jakie inne rasy mi polecicie do tych zadań które przed nim stawiam?
×