No to się cieszę!!! już myslę, co by tu wymyslić na te najbiższe tygodnie, bo od ostatniego tygodnia września miałby tymaczas u pani Eli. Ona się już zgodziła oczywiście pod warunkiem, że on chodzi na smyczy... bo ona mieszka w bloku w Krakowie. No szukam szukam cały czas czegoś dla brata zahira!!:loveu: