Jump to content
Dogomania

Basia&Safi

Members
  • Posts

    2612
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Basia&Safi

  1. [I][B]haloooooooo jest tu kto :):):):)[/B][/I]
  2. [B][I]no niestety nie moge mamy komunie :) no ale kiedys napewno uda nam sie spotkac :):):)[/I][/B]
  3. [B][I]dziekujemy :) :) :) :) :) :) [/I][/B]
  4. [B][I]nooooooooo i jest Alusia z Tuffciem :):):)[/I][/B]
  5. [B][I][I][B]boziu jaki on ruchliwy :o :D:D:D[/B][/I] kto biegal z aparatem :):):)[/I][/B]
  6. [B][I]ja tez musze kupic nowe szeleczki bo jeszcze troche i Safi w nie nie wejdzie wazy juz 8.70 :cool3:[/I][/B]
  7. [I][B]pieknie :o:o:o[/B][/I]
  8. Alu tak ostatnio 6 dni temu dostala ale ie pamieta co bylam trochu załamana[B][I] :( dzis nie dostala bo byla poprawa dosc duza kontrole mamy za tydzien i bedziemy dalej leczyc :):):) a fe fe bakteryjki :( Dziekujemy za głosy :):)[/I][/B]
  9. [I][B]Safinka tez dolaczy do grona wysterylizowanych panienek :):):) ale to dopiero za jakis czas bo jeszcze nie jest kobietka :):):)[/B][/I]
  10. [B][I]juz juz cioteczki kochane ::):) Safinka zdrowa tzn. ma jakas bakterie :)zwrazenie nie pamietam jaka bo cieszylam sie ze to nic powaznego, dla tego swiad :)(ustaje)ale wszystko pod katrola :) dostala tez kropelki do oczek biodacyn a uszka wyleczylismy oridermylem :)[/I][/B]
  11. [B][I]hihihih znowu poprawiliscie mi humorek :D:D:D: bo dzis mam kiepski :)[/I][/B]
  12. [I][B]piekny ogord :) i foteczki pieski maja radoche :):)[/B][/I]
  13. [I][B]wowwwwwwwwww ile slicznych fotek frodka :):):):)[/B][/I] slicznie rosnie przystojniak :cool3:
  14. [QUOTE][IMG]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/09042006/100_4218.jpg[/IMG][/QUOTE] [I][B]jeeeeee jak slodziutko hihih caluja sie ;P 2 pycholki hihih[/B][/I]
  15. [B][I]Ślicznie dziekujemy :):):):):)[/I][/B][I]kochane cioteczki 3majcie kciuki bo o 16:30 bedziemu u weta z wynikami zeskrobimy :( strasznie sie boje :( [/I]
  16. [I][B]jeeeeeeeee slicznie dziekujemy :):):):):) jestem w szoku :):):)[/B][/I]
  17. zawsze mial w sobie cos z aniolka :):) i ciagle masz go przy sobie 3maj sie :):):)
  18. [I][B]i na wzajem :):):):) [/B][/I] [I]widze ze dziefczynce spodobala sie zabawa buteleczka :):):)[/I]
  19. [B][I]resztkami sił postanowiłam wstawic jeszcze fotki:):):) chyba za dobra jestem :D:D:D[/I][/B] [COLOR="Purple"][I][B]Safi mowi dobranoc[/B][/I][/COLOR] [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/4033/zdjcie2494ts.jpg[/IMG] [I][B]no cioteczki po kolei buziaki w pycholek :cool3:[/B][/I] [IMG]http://img264.imageshack.us/img264/3748/zdjcie2617kc.jpg[/IMG] [I][B]jestem taka senna :)[/B][/I] [IMG]http://img190.imageshack.us/img190/1808/zdjcie2631aq.jpg[/IMG] [I][B]dobranoc i dziekujemy za odwiedzinki i zapraszamy czestoooo ):):)[/B][/I] [IMG]http://img474.imageshack.us/img474/6757/zdjcie2621mi.jpg[/IMG]
  20. [I][B]jaki sliczny kucyk :o jej maserkowi sie podoba ?? ::):) dajmu ciasteczko !!! :):):)[/B][/I]
  21. [I][B]no wlasnie gdzie fotki :cool3:[/B][/I]
  22. [I][B]aha :) no SAfi tez wcina trawe nie dosc ze z wygladu to taki mal cielaczek to jeszcze trawe wcina :D:D:D[/B][/I]
  23. [I][B]brawo dla jojeczka :):):):) urodzony chempion:cool3:[/B][/I]
×
×
  • Create New...