[QUOTE]Dziewczyno, wykonczysz sie. Po co Ci ta praca, jeszcze sie napracujesz w zyciu Tak to bys miala wiecej czasu na wklejanie fotek Safinki na dogo[/QUOTE]
[I][B]hehehe ehhhh no co zrobic :( takie zycie, ale chyba dam rade:cool3: wsumie musze nie mam wyjscia znajde chwilke to powklejam jakies fotki :):)[/B][/I]