Jump to content
Dogomania

Basia&Safi

Members
  • Posts

    2612
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Basia&Safi

  1. SAfi tez drapala sie i lizala zazwyczaj rano chodz w dzien tez sie jej trafia mimo to byla zeskrobina w miejscu w ktorym byla .np krew Dzieki zeskrobinie mam pewnosc ze to nie choroba tylko allergia tez jestem za tym aby koko miala zeskrobine :)
  2. [I][B]nie kaczorkom nic sie nie stalo :):):):) Safi nawet nie wiedziala co to jest :):):) juto chyba tez pojediemy nad wode wiec powinny byc foteczki :):):)[/B][/I]
  3. [QUOTE][IMG]http://img335.imageshack.us/img335/8458/fruziak59co.jpg[/IMG][/QUOTE] [I][B]epokoa lodowcowa tylko orzeszka jej dac hihihih :):):)[/B][/I]
  4. [I][B]juz sa :):):):) narazie tylko tyle :):):)[/B][/I] [IMG]http://img428.imageshack.us/img428/8091/im0004508or.jpg[/IMG] [IMG]http://img461.imageshack.us/img461/3724/im0004550rd.jpg[/IMG] [IMG]http://img395.imageshack.us/img395/964/im0004570ef.jpg[/IMG] [IMG]http://img295.imageshack.us/img295/7706/im0004695bs.jpg[/IMG] [IMG]http://img183.imageshack.us/img183/3779/im0004775so.jpg[/IMG] [IMG]http://img383.imageshack.us/img383/4406/im0004794yb.jpg[/IMG] [I][B]ostatnio strasznie mi sie podobaja takie fotki :cool3:[/B][/I]
  5. [B][I]ahaaa no tak ale gafa heehehe :):):[/I][/B]
  6. [B][I]idzie idzie :):):) ale fotek nie bedzie bo nie mam neta :(:(:( jutro powklejam a u Dawidka nie ma fotek [/I][/B]
  7. [B][I]poznije bede fotki:):):):):) tylko ide na zakupy :):):)[/I][/B]
  8. [B][I] Lorinden-n czy to jest na recepte moze by nam pomoglo :):) Safinka ma identyczne objawy co Twoja psinka :) tylko lapeki nie sa zaczerwienione wiemy ze to allergia noi ja leczymy rowniez po jakims zastrzyku na jakis czas pomoglo ale nie pamietam co to bylo :):)[/I][/B]
  9. [B][I]7 :( strona ..... jutro postaram sie cos w kleic :):):) nie zapominajcie o nas :):):)[/I][/B]
  10. [B][I]skad my to znamy :):) z tym trzeba zyc :):):)[/I][/B] a byla brana zeskrobina ??
  11. [B][I]Szalona Safi[/I][/B] [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/505/im0004458sg.jpg[/IMG]
  12. [B][I]madziu wlasnie mam taki zamiar juz mi pare osob to polecalo :):):)[/I][/B]
  13. [I][B]olcha nic innego jak photoshop :):):) [/B][/I]
  14. [I][B]jak sie wam podobaja moje pocztowki :):):)[/B][/I]
  15. [B][I]niop :) zgadzam sie a feee alergie :):):) [/I][/B]
  16. [B][I]Alu a roznie :) no ale sama najlepiej wiesz jak to jet :):):) bedziemy podowac jej wapno :) i gammolen :) [/I][/B]
  17. [B][I]Pocztowki :):):)[/I][/B] [IMG]http://img247.imageshack.us/img247/2773/chem0178fn.jpg[/IMG] [IMG]http://img350.imageshack.us/img350/9021/chem0596zz.jpg[/IMG] [IMG]http://img319.imageshack.us/img319/2731/chem0715tw.jpg[/IMG] [IMG]http://img277.imageshack.us/img277/5224/chem0853ym.jpg[/IMG]
  18. [B][I]oj Ozzulek to sie chyba nudzi :( pewnie pobiegal by za pileczka :( :) [/I][/B]
  19. [I][B]bo klaryska widziala jak Safinka plywa i sie jej spodobalo :):):)[/B][/I]
  20. [QUOTE][IMG]http://img288.imageshack.us/img288/8210/zdjcie13872se.jpg[/IMG][/QUOTE] [I][B]uwielbiam jego ucholki :):):):)[/B][/I]
  21. [B][I]:):):):):):)[/I][/B] no co :cool3:
  22. [B][I]a roznie wapmno omegan teraz chce kupic gammolen :) a z lekow hmm nie pamietam maja takie skaplikowane nazwy ale ostatnio u weta dostala cos i na dosc dlugo pomoglo teraz znowu sie wybieramy :):):) [/I][/B] [QUOTE]No i białe psiaki spalają się na słońcu.[/QUOTE] yyy nie rozumie :) ?? wyjasnij prosze :)
  23. [B][I]Moj mały wamprek :):):)[/I][/B] [IMG]http://img515.imageshack.us/img515/3479/zdjcie3563fb.jpg[/IMG]
  24. [B][I]brawo :):):):):)[/I][/B]
  25. [B][I]nooo cos wiem na temat alergiiii ::):) chodz powiem Ci ze mialam przez 16 lat bialego kundelka( prawie samoyeda czy jakos tak;) ) i nie znalam czegos tekiego jak pies alergik a Safi to juz inne historia[/I][/B]
×
×
  • Create New...