-
Posts
2612 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Basia&Safi
-
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
Basia&Safi replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
[I][B]wiedzialam ze sie spodobaja <lol2> jutro jade do babci to popstrykam jakies fotki i poznije powklejam :):):)[/B][/I] -
[I][B]maxiu wracaj do zdrowia :)[/B][/I]
-
:):):) bajtus ale z Ciebie przystojniak :cool3:
-
Buldożek Ptyś - Już Szczęśliwy ???
Basia&Safi replied to lavinia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Safi nasczescie butow nie jada :D:D:D -
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
Basia&Safi replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
[B][I]jedziemy na wycieczke :cool3:[/I][/B] [IMG]http://img91.imageshack.us/img91/9606/zdjcie3323js.jpg[/IMG] :) [IMG]http://img76.imageshack.us/img76/8403/zdjcie3334fk.jpg[/IMG] -
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
Basia&Safi replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
[I][B]ja to mam szczescie do yorkow hihihhi [/B][/I][I]wychodze za chwilke do pracy :(:(:( milego dnia kochani :):):)[/I] -
[QUOTE].Mają wpojone, pies=gryzienie,czyli jest zły i trzeba tępić paskudztwo.Dlatego moim zdaniem później jest tyle psiego nieszczęścia.Bo jak od dzieciństwa jesteśmy uczeni miłości do zwierząt,to i później nasze postępowanie w stosunku do nich jest inne.[/QUOTE] czesto sie z tym spotykam ludzie chowaja dzieci przed safi :D:D chyba sie boja ze je zacaluje :):):):):) jak dlamnie to glupota ja od dziecka lecialam do wszystkich psow i jeszcze ngdy przez 23 lata nic mnie nie pogryzlo :):):)
-
[I][B]czekamy na foteczki :):):):)[/B][/I]
-
[QUOTE][IMG]http://img86.imageshack.us/img86/8619/043kz.gif[/IMG][/QUOTE][I][B] maxiu mysliciel :):):) [/B][/I]
-
[B][I]dziedziwadek chodzi po drzewkach hehe pewnie miodu szukal ;) :):):)[/I][/B]
-
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
Basia&Safi replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
[B][I]nieee strat nie bylo bo to male lobuziaki hehe a grasiu byl grzeczny :):):)[/I][/B] -
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
Basia&Safi replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
[I][B]W pogoni za Muszkietorkiem :)[/B][/I] [I][B] Muszkiiiiiiiiiiii :) !!![/B][/I] [IMG]http://img147.imageshack.us/img147/7636/10jy4.jpg[/IMG] [I][B]no gdzie on jest hmm ??[/B][/I] [IMG]http://img75.imageshack.us/img75/5848/23oz1.jpg[/IMG] [I][B]i tak Cie zlapie nie schowasz sie przedemna :cool3:[/B][/I] [IMG]http://img144.imageshack.us/img144/4337/31cr1.jpg[/IMG] [I][B]haaaa haaaaa mam Cie :D:D[/B][/I] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/7250/48nj.jpg[/IMG] [I][B]poczekajjjjjjjjjjjjj :):)[/B][/I] [IMG]http://img91.imageshack.us/img91/9796/56ye.jpg[/IMG] [I][B]no teraz to nie masz szans :)[/B][/I] [IMG]http://img105.imageshack.us/img105/5803/61cg.jpg[/IMG] [I][B]zlapalam zlapalam :):):):)[/B][/I] [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/5531/76vg.jpg[/IMG] -
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
Basia&Safi replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
[I][B]Dziekuje :):):) Studia no wkoncu trzeba mam juz na koncie technik handlowiec i teraz technik administarcji a w planach mam studiowac kosmetykologie na GWSH W katowicach :):):):) wlasnie wrocilam z pracy :( i uciekam spac bo jutro o 6 pobudka na rano do pracy :( Obiecuje jutro powklejac foteczki :):):) Dobranoc [/B][/I] -
Ballada, Albi i Killuś - niufy i york zapraszają...
Basia&Safi replied to AlKil's topic in Foto Blogi
[I][B]przeczytalam i odrazu mi lepiej bo zaraz ide do pracy :(:(:( dziekuje za dawke humoru :):):)[/B][/I] -
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
Basia&Safi replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
[I][B]szkoda ze niewidzieliscie co sie tam dzialo :D:D:D:D [/B][/I] -
[I][B]monn zgadza sie buldozki sie rodza z takimi ogonkami :):):)[/B][/I]
-
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
Basia&Safi replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
[QUOTE]Z Safinki prawdziwa Dama[/QUOTE] [B][I]o takkk i to jeszcze jaka :D [/I][/B] [QUOTE]Haha widzę, że Safi rozpierała energia[/QUOTE] [I][B]madzia i to chyba az zabardzo :D:D:D:D[/B][/I] -
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
Basia&Safi replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
[B][U]Obiecane fotki [/U][/B] [I][B]Dookola zielona trawka :):) Ale Safi wybrala inaczej :cool3:[/B][/I] [I][B]poczatek byl niewinny :cool3:[/B][/I] [IMG]http://img133.imageshack.us/img133/3232/im0001973wt.jpg[/IMG] [I][B]pozniej juz bylo calkiem inaczej :D[/B][/I] [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/2800/im0001967yj.jpg[/IMG] [B][B][I]tak to jest rzodkiewka :cool3:[/I][/B][/B] [IMG]http://img150.imageshack.us/img150/2844/im0002486fa.jpg[/IMG] [I][B]nie bylo siely zeby ja z tamtad zabrac :)[/B][/I] [IMG]http://img226.imageshack.us/img226/7981/im0002498os.jpg[/IMG] [I][B]2 sekudny na odech i fotke :)[/B][/I] [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/1662/im0002504ow.jpg[/IMG] [I][B]i od nowa :)[/B][/I] [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/3086/im0002523gm.jpg[/IMG] :) [IMG]http://img151.imageshack.us/img151/678/im0002544le.jpg[/IMG] [I][B]Grasiu i Muszki trzymali sie na boku :)[/B][/I] [IMG]http://img149.imageshack.us/img149/2677/im0002566jm.jpg[/IMG] [I][B]a Safi biegala Skakala i biegala i i robila fikolki :D[/B][/I] [IMG]http://img144.imageshack.us/img144/3170/im0002578eb.jpg[/IMG] -
[QUOTE][IMG]http://img151.imageshack.us/img151/2949/10079808ty.jpg[/IMG][/QUOTE][I][B] jejjjjjjjjj jakie sliczne :):):):) [/B][/I]
-
[B][I]ile kielbasek dostal ozzulek :):):):):)[/I][/B]
- 78403 replies
-
[B][I]hehehe fajnie to musialo wygladac :):):):) kombinatorek :cool3:[/I][/B]
-
spójrz jak jesień złoci listki.....czyli=>Tigrosławskie zapasy w błocie ;)
Basia&Safi replied to e.v.a's topic in Galeria
[B][I]jej jak slicznie wyglada w tych szeleczkach :):):) mobilizuj sie czesciej ;P :):):):)[/I][/B] -
[QUOTE][IMG]http://pf.labfoto.pl/photos/p/f/e/fed3db9558f33d2e47600e1512bbb885-1082541.jpg[/IMG][/QUOTE] :o o [B][I]jaaaaaaaa jakie malenstwo co to za slodzizna ?? :)::)[/I][/B]
-
[B][U][I]rosna kluseczki ::):):) ile juz maja ? :):):)[/I][/U][/B]
-
[QUOTE][IMG]http://img156.imageshack.us/img156/4896/pic035169cv.jpg[/IMG][/QUOTE] [I][B]ojej awaria :cool3: ale dziedzwiadek pewnie sobie poradzil :):):):[/B][/I]