-
Posts
19428 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
7
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mazowszanka13
-
Może rzeczywiście Hamlet jest rasowy lub prawie. Zdarza się,że ludzie z miasta oddają kłopotliwe psy na wieś,bo tam mają świeże powietrze i dużo przestrzeni(ha!ha!zza krat lub na łańcuchu). W jednej hodowli gończego polskiego widzialam rodowodową suczkę Lutnię znalezioną przez mysliwego hodowcę u chłopa w ciasnym kojcu,zagłodzoną. Poprzedni właściciele mieli z nią kłopot w mieście,bo rozsadzał ją temperament.Chłop utemperował go szybko głodząc psa i pozbawiając go definitywnie ruchu. I chyba stąd te rasowo wyglądające psy na wsi. Tak czy owak Hamlet jest piękny i dziwię się ludziom,że go nie chcą.
-
ONEK Niko już w DS mocno TRZYMAMY KCIUKI!
Mazowszanka13 replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Wczoraj pojawiła się oferta dogomaniaczki popiki zrobienia darmowo po 20 ogłoszeń.Jeśli Niko i Dyzio mają ich za mało to zapraszam na wątek:[url]www.dogomania.pl/threads/218100-Oferuje-po-20-ogłoszeń_dla_potrzebujących-psiaków-kotów/[/url] -
Orlen kudłacz w typie rasy PON w swoim domu u docha
Mazowszanka13 replied to docha's topic in Już w nowym domu
Ja tez jestem za tym żeby wpierw sprawdzić wątek psa zaginionego. Wygląd podobny i ta czerwona obroża.Zawsze łatwiej oddac psa właścicielowi niż szukac nowego domu. A z tym chipem choroba wie,może nie da się odczytać. -
ONEK Niko już w DS mocno TRZYMAMY KCIUKI!
Mazowszanka13 replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Bardzo piękna i bardzo wystraszona.Na szczęście już bezpieczna. -
ONEK Niko już w DS mocno TRZYMAMY KCIUKI!
Mazowszanka13 replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
To są trudne decyzje ale tak trzeba.Szkoda,że nie da się wszystkim pomóc -
ONEK Niko już w DS mocno TRZYMAMY KCIUKI!
Mazowszanka13 replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Mortes,złapałaś sunię a co z małymi? Czy dobrze zrozumiałam,że urodzily się półtora tygodnia temu? -
Już znalazłam suczki. Gratuluję wspaniałej akcji! Tylko z tym chorobskiem nienajlepiej.Mam nadzieję,że wszysyko będzie O.K. Trudno się połapać w tym wszystkim,bo Hamlet ma tak jakby dwa wątki.
-
[quote name='gallegro']Udało się - są już bezpieczne i szczęśliwe.[/QUOTE] Pochwalcie się nowymi "nabytkami".
-
ONEK Niko już w DS mocno TRZYMAMY KCIUKI!
Mazowszanka13 replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Już jestem z powrotem na dogo.Podaj mi Mortes,proszę,numer konta hoteliku oraz sumę potrzebną na szczepienia Dyzia. Co do adresówek to ja zamówiłam dla moich tymczasów blaszki na których zamiast imienia psa jest napisane Dom Tymczasowy i mój numer telefonu.Gdy nowy właściciel zrobi nową tę mi zwraca. -
ONEK Niko już w DS mocno TRZYMAMY KCIUKI!
Mazowszanka13 replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
A czy Pani z hoteliku może Dyzia zaszczepić?Jeśli tak to magę te szczepienia zasponsorować. Wiem,że ceny w Przasnyszu są wyjątkowe.Mój warszawski weterynarz gdy to uslyszal to nie wiedzial co powiedzieć i zaczał "plątać się w zeznaniach". Widać z tego,że weci biorą ceny z księżyca a szczególnie ci w wielkich miastach. Długi weekend spędzam bez neta,więc jakby co to będę uchwytna dopiero w niedzielę wieczorem. -
Biała śliczna sunia i jej szczeniak - dzięki dogo bezpieczne....
Mazowszanka13 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Czy suczka zostanie u gospodarzy czy szukacie jej domu? -
ONEK Niko już w DS mocno TRZYMAMY KCIUKI!
Mazowszanka13 replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
A ile kosztują szczepienia pod Krakowem? Ja w Przasnyszu płaciłam za wściekliznę 15 a za wirusówki 20 zł.W Warszawie -szkoda gadać. -
ONEK Niko już w DS mocno TRZYMAMY KCIUKI!
Mazowszanka13 replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Ogłoszenia ogłoszeniami ale na dogo Dyzia nie widać.Wiem,że na dogo domu nie znajdzie,ale może znajdzie sponsora. Na tym wątku trudno go wypatrzec a i zdjęć mało.Może banerek by coś pomógł(niestety sama nie potrafię go zrobić). A co z tymi szczepieniami?Nie jest w ogóle zaszczepiony? -
6 kilo to chyba na mikropieski się załapuje.Tam podobno duży ruch.
-
ONEK Niko już w DS mocno TRZYMAMY KCIUKI!
Mazowszanka13 replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
[INDENT][INDENT];)Zaokrąglił się Dobcio znacznie.[/INDENT][/INDENT]