Jump to content
Dogomania

Mazowszanka13

Members
  • Posts

    19428
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Mazowszanka13

  1. Może rzeczywiście Hamlet jest rasowy lub prawie. Zdarza się,że ludzie z miasta oddają kłopotliwe psy na wieś,bo tam mają świeże powietrze i dużo przestrzeni(ha!ha!zza krat lub na łańcuchu). W jednej hodowli gończego polskiego widzialam rodowodową suczkę Lutnię znalezioną przez mysliwego hodowcę u chłopa w ciasnym kojcu,zagłodzoną. Poprzedni właściciele mieli z nią kłopot w mieście,bo rozsadzał ją temperament.Chłop utemperował go szybko głodząc psa i pozbawiając go definitywnie ruchu. I chyba stąd te rasowo wyglądające psy na wsi. Tak czy owak Hamlet jest piękny i dziwię się ludziom,że go nie chcą.
  2. Wczoraj pojawiła się oferta dogomaniaczki popiki zrobienia darmowo po 20 ogłoszeń.Jeśli Niko i Dyzio mają ich za mało to zapraszam na wątek:[url]www.dogomania.pl/threads/218100-Oferuje-po-20-ogłoszeń_dla_potrzebujących-psiaków-kotów/[/url]
  3. Gratuluję szybkiej akcji! Tempo "przerobu" coraz szybsze.Chyba myśli pozytywne bardziej skondensowane.
  4. Ja tez jestem za tym żeby wpierw sprawdzić wątek psa zaginionego. Wygląd podobny i ta czerwona obroża.Zawsze łatwiej oddac psa właścicielowi niż szukac nowego domu. A z tym chipem choroba wie,może nie da się odczytać.
  5. Takie wiejskie suczki matki są najmądrzejsze i najdzielniejsze ale z kołami samochodu nie mają szans. Obyście zdążyły im pomóc!
  6. Bardzo piękna i bardzo wystraszona.Na szczęście już bezpieczna.
  7. To są trudne decyzje ale tak trzeba.Szkoda,że nie da się wszystkim pomóc
  8. Mortes,złapałaś sunię a co z małymi? Czy dobrze zrozumiałam,że urodzily się półtora tygodnia temu?
  9. Już znalazłam suczki. Gratuluję wspaniałej akcji! Tylko z tym chorobskiem nienajlepiej.Mam nadzieję,że wszysyko będzie O.K. Trudno się połapać w tym wszystkim,bo Hamlet ma tak jakby dwa wątki.
  10. [quote name='gallegro']Udało się - są już bezpieczne i szczęśliwe.[/QUOTE] Pochwalcie się nowymi "nabytkami".
  11. Już jestem z powrotem na dogo.Podaj mi Mortes,proszę,numer konta hoteliku oraz sumę potrzebną na szczepienia Dyzia. Co do adresówek to ja zamówiłam dla moich tymczasów blaszki na których zamiast imienia psa jest napisane Dom Tymczasowy i mój numer telefonu.Gdy nowy właściciel zrobi nową tę mi zwraca.
  12. Rzeczywiście w jej spojrzeniu można się zakochać.
  13. A czy Pani z hoteliku może Dyzia zaszczepić?Jeśli tak to magę te szczepienia zasponsorować. Wiem,że ceny w Przasnyszu są wyjątkowe.Mój warszawski weterynarz gdy to uslyszal to nie wiedzial co powiedzieć i zaczał "plątać się w zeznaniach". Widać z tego,że weci biorą ceny z księżyca a szczególnie ci w wielkich miastach. Długi weekend spędzam bez neta,więc jakby co to będę uchwytna dopiero w niedzielę wieczorem.
  14. Suńka śliczna,malutka pewnie szybko znajdzie dom jak wszystkie psy u Ciebie. Gdzie tkwi tajemnica?
  15. Czy suczka zostanie u gospodarzy czy szukacie jej domu?
  16. A ile kosztują szczepienia pod Krakowem? Ja w Przasnyszu płaciłam za wściekliznę 15 a za wirusówki 20 zł.W Warszawie -szkoda gadać.
  17. Ogłoszenia ogłoszeniami ale na dogo Dyzia nie widać.Wiem,że na dogo domu nie znajdzie,ale może znajdzie sponsora. Na tym wątku trudno go wypatrzec a i zdjęć mało.Może banerek by coś pomógł(niestety sama nie potrafię go zrobić). A co z tymi szczepieniami?Nie jest w ogóle zaszczepiony?
  18. [quote name='pumka1990']Dziękuję. Czy może to poczekać do 10 tego? Wtedy kończą się moje bazarki i mogłabym się tym zająć ;) Jeśli tak, to jakoś 9 napiszę na PW, aby o tym porozmawiać ;)[/QUOTE] Oczywiście poczekam.W międzyczasie dowiem się na poczcie ile kosztuje przesylka.
  19. Mogę wspomóc pieska rzeczowo.Mam na bazarek świetne fanty-suszone jabłka(chipsy) z własnej dzialki.Są pyszne,bardzo słodkie,świetna przekąska. Problem w tym,że nie umiem robić bazarku.Jeżeli któraś z Was podjełaby się zrobienia go przekażę jabłka lub sama popakuję i roześlę. Szczegóły akcji na PW.
  20. 6 kilo to chyba na mikropieski się załapuje.Tam podobno duży ruch.
  21. Ja już zrobiłam przelew-sami zadecydujcie na co przeznaczycie.Czeka Was chyba rachunek z lecznicy. Nie znam,niestety,procedur,więc nic mądrego nie doradzę. Ja też chyba wybrałabym wersję light.
  22. Niedobrze się stalo z tym pogryzieniem. Zapytajcie weta co robić.
  23. [INDENT][INDENT];)Zaokrąglił się Dobcio znacznie.[/INDENT][/INDENT]
×
×
  • Create New...