Ja też bardzo lubie uczyć psiaka sztuczek,a ze wzgledu na energie i chęć pracy mój psiak ciagle się czegoś uczy lub poprostu ćwiczymy to co już umie. Narazie jest to siad,waruj,zostań,do mnie,do nogi,nie ruszaj,noga,łapa,daj głos,obrót,slalom między nogami,poproś,szukaj piłki,przynieś,zostaw,komendy z agility.