Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. plakat - piękny. Dynio ma takie spojrzenie, że łamie serca.
  2. trzymam za szczęśliwą podróż malutkiej i szybką aklimatyzacją w nowym domu! i za Was, bo trudno: dobrze niby, ale człowiekowi ciężko na duszy... :thumbs: :thumbs: :thumbs:
  3. może to jakaś cysta nieszkodliwa. Dobrze że badania wyszły idealnie, Szczotka w dobrej formie i humorze!!! :multi: Będę trzymać, bo operacja to nerwy i stres ogromny. :happy1: :happy1:
  4. u niewychodzących domowych to nie takie rzadkie, kot-sąsiad ma 18! :happy1:
  5. [quote name='Murka']W poniedziałek mamy umówioną sterylizację. Przy okazji jeszcze jeden piesek pojedzie na kastrację, to zmniejszymy koszty dowozu do lecznicy.[/QUOTE] będę trzymać, zawsze to nerwy i stres.
  6. Opokanu nie można brać stale, obciąża wątrobę, żołądek, tylko "ratunkowo", w razie bólu, urazu (tak jak i u ludzi, bo to ludzki lek).
  7. też uważam, że jest fantastyczny!!!
  8. [quote name='Jasza']Rozmawiałam dzisiaj z Pania Darią, która jest hodowcą seterów i działa w organizacji Setery w potrzebie. (Ja się w tym zapamietaniu zarejestrowałam na wszystkich forach seterkowych i wysłałam tyle maili i jeszcze to wydarzenie na FB z konta mojej Mamy, że nie wiem doprawdy jakimi kanałami te wieści się rozprzestrzeniły). Jest DT, który prawdopodobnie byłby dobry dla Elzy. To Pani, która adoptowała kiedyś setera dzięki Seterom w Potrzebie właśnie. DT jest w Warszawie. Gdyby okazało się, że to wypali, będę musiała zorganizować transport. Na razie Pani Daria poprosiła, żebym zorganizowała szczepienie Elzy. Wypytała o wszystkie ważne szczegóły. Elza ma swój wątek na stronie Seterów. I czekam co z tego wyniknie. Byłam też urodzinowo u Pani Małgosi. Wizja odległosci Ją nieco speszyła, ale obiecała, że w ciągu tygodnia Elzę zaszczepi. Elza nam nie uciekła.[/QUOTE] dobre wieści!! trzymam kciuki!! trzeba by na transporowym wpisać, do W-wy często ktos jeździ.
  9. czyli coś się dzieje!!! :thumbs::thumbs:
  10. wszystkie dawne bezdomniaki nie lubią mokrej pogody...
  11. nie mogę się zdeklarować na stałe, ale jednorazowo mogę wpłacić 50 zł.
  12. [quote name='Jasza']Dzisiaj Pani Małgosia kończy 79 lat.[/QUOTE] Dobrego zdrowia, a Elzie dobrego domu!!!
  13. [quote name='dana']A mały się już tak rozzuchwalił, że staje przed nami i wrzeszczy :crazyeye:, żeby biednego ;) Murzynka wziąć na ręce :D. Jest niemożliwy .[/QUOTE] a czemu chce na ręce? :megagrin: o zdjęciach i ich urodzie moi poprzednicy napisali już za mnie :happy1:
  14. [quote name='marra']Myślę sobie, że jak dostaniemy te pieniążki ze skarpety to zrobimy mu za to RTG kręgosłupa jak myślicie ? Ogólnie je i pije normalnie i wciąż jest bardzo uroczy ;)[/QUOTE] bieda z niego straszna, więc nie zaszkodzi wiedzieć (RTG), czego sie spodziewać. zanim przyjdą pieniądze, to go poobserwujesz, jak siku i q..., apetyt, wzrok, słuch. będzie jeszcze parę groszy z bazarku dzielonego z Misiem: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/250920-Markowe-KOSMETYKI-w-KT-Na-bidoka-z-chodnika-i-rudzielca-z-%C5%82a%C5%84cucha-17-02?p=21861487#post21861487"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...7#post21861487[/COLOR][/URL]
  15. mój Miciuś (Pan Kot) tresuje mnie od 16 lat w trudnej sztuce dogadzania kotu :lol:
  16. Dana, jaki śliczny emotikon!!!!!
  17. [quote name='Gosiapk']W Krakowie nie podaje się w karmie środków antykoncepcyjnych gołębiom?[/QUOTE] to nie wystarcza; akcja jest od czasu do czasu. [quote name='Maciek777']Jednak rozumiem jak narobią na samochód lub na głowę[/QUOTE] parapety w domach są całe w tym... co za przyjemność myć to. idziesz do śmietnika, mrowią się pod nogami jak szczury... I to nie jest tak, że ich nie lubię - jak są mrozy to karmię. W Krk jest ich za dużo. Naruszona równowaga. [quote name='dana']Kiedyś wracałam z jakiejś rady dość późno, około 21.00 i na środku dwupasmowej jezdni zobaczyłam jeża. Bałam się o tej porze sama jechać do lasu, pojechaliśmy razem z mężem (ma ze mną wesoło :D) ratować jeża. Potem się denerwowałam, że może gdzieś w pobliżu były małe jeże. [B]Jotpeg[/B], a dlaczego kuny to takie zmory ?[/QUOTE] jeże żerują latem na asfaltowych drogach, bo ciepło drogi przyciąga jeżowe smakołyki. Kuny i inne łasicowate uwielbiają przegryzać samochodowe przewody z płynem chłodniczym. Nie wiem, co one w tym widzą, nic im po tym nie jest. Za to ty nie pojedziesz :shake: Kiedyś kolega brał od nas zebraną sierść Norka po linieniu - trzeba zczesane psie kłaczki zawinąć w starą szmatkę/skarpetkę i położyć pod maską - podobno skutkuje jako odstraszacz. :evil_lol: My kiedyś pod maską znaleźliśmy spory kawałek żółtego sera. TZ myślał, ze to mechanik, u którego był kilka dni wcześniej, jadł śniadanie, ale okazało się, że to łasicowate :diabloti:
  18. poniedziałek. nowy tydzień, nowe szanse.
  19. o mój boshe!!!! Reksiu!!!! wygląda jak wodny szczurek!!!! :calus:
  20. wygląda na dużo większego psiaka niż jest (waży tylko 13 kg)! jak będziecie mu robić foty do ogłoszeń, postawcie obok np. butelkę po wodzie dla porównania tak jak u naszego Norka: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/39906-Norek-ju%C5%BC-w-Nowym-Domu-w-Krakowie%21-D[/url] z mojego bazarku parę groszy powinno być na niego.
  21. znowu nikogo?? Biała Podlaska nie jest aż tak daleko...
  22. Katastrofa proponuje (Trójmiasto). Nie znam, ale informuje o mozliwości: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250518-Dom-tymczasowy-dla-kota-b%C4%85d%C5%BA-niewielkiego-psa%21[/url]
  23. no pięknie! Na zdjęciach Jaszy nawet brzydkie przedwiosnie moze pięknie wyglądać :crazyeye: :p trawy, brzozy, nawłocie, Ogonki :loveu: u Was chyba już podeschło, u nas jeszcze błotniście - Norek ma całe podwozie schlapane, czego (wspólnie) bardzo nie lubimy!
×
×
  • Create New...