-
Posts
8543 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jotpeg
-
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
alez to zwiedzanie bywa meczace... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/73/35dd32d7ce214b11.jpg[/IMG][/URL] wszystko trzeba miec na oku; [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/64/7583259310de76e4.jpg[/IMG][/URL] wiec dobrze odpoczac na zielonej trawce! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/73/df032264e54882ce.jpg[/IMG][/URL] ps polecamy podgorskie okolice Kopca Krakusa na spacer - malo ludzi, duzo miejsca do biegania prawie w centrum Krakowa!!! :p -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
>mysle - gdzie by tu pobiec??< [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/73/38e11d7a5d9c9c1a.jpg[/IMG][/URL] >juz wiem!!!< [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/73/7eaaba8093136815.jpg[/IMG][/URL] -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
Dziekujemy za mile slowa! :oops: :multi: Tak to jest, Toska, jak sie chce kogos spotkac, to jakos sie nie sklada, a bywa, ze chcemy kogos uniknac, np. tzw. kolegow z pracy, to zaraz sie na nich natkniemy :evil_lol: zlosliwosc losu, ot, co :cool3: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/73/43b8a337113fae92.jpg[/IMG][/URL] tymczasem wyprawy na Kopiec Kraka c.d. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/73/fc245fe231f1eb60.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/73/176252f4652bc5a4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/73/7b41071b5d1e33d7.jpg[/IMG][/URL] -
no a tu frekwencja jak zwykle :shake: moze kto odwiedzi Iksika?? :modla:
-
Pocieszek-cudaśny psiak... odszedł samotnie w schronisku...
jotpeg replied to Tigraa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
fantastyczny ten Zolwik!!! :loveu: szybko do domu - najlepszego! -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
Specjalne podziekowania naleza sie osobie o nicku Martynka i Betinka, dzieki ktorej, jak sie domyslamy, Norek lubi dzieci! :multi: Dziekujemy!!! :laola: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/73/2c70e10f8ca1bf1a.jpg[/IMG][/URL] -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
Alfa jest osoba, na ktorej mozna polegac! :B-fly: Wszystko, co pisalas o Norku, okazalo sie prawda! Dzieki temu bylo nam latwiej w pierwszych dniach po adopcji. Dostalismy nawet pisemna instrukcje, jakie cwiczenia z lapka Norka wykonywac! :Rose: Dzieki Alfie, Amanicie i Marmar ta adopcja jest taka udana! :klacz: Opieka nad Norkiem (i Tedziem), zapewnienie spacerow, jedzenia, szczepienia - to wszystko wymagalo poswiecenia, oddania wlasnego czasu i pieniedzy... to nie jest tak hop-siup opiekowac sie bezdomnym zwierzakiem, nie majac zadnej gwarancji, kiedy i kto go wezmie do domu! A dziewczyny spisaly sie swietnie! :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :klacz: :klacz: :klacz: Wiec trudno mi zignorowac jakies wymiociny, ktore gdzies przeczytalam pod adresem Alfy... Boze, zmiluj sie, bo nie wiedza co czynia :angryy: Alfa - robmy swoje!!! :happy1: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/73/ed11dc4e3ba0f9cf.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/73/bc3d7ae6de1d2076.jpg[/IMG][/URL] -
ja zagladam, ale faktycznie - frekwencja slaba... :shake: :shake:
-
Pocieszek-cudaśny psiak... odszedł samotnie w schronisku...
jotpeg replied to Tigraa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
podnosze, zeby przypomniec! Cudaczek FANTASTYCZNY!!! :loveu: -
PUSZEK - mały, młody kłębuszek, lecz bez domku:( doczekał się domku
jotpeg replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
fajniusinski, skacz do domu!! -
[quote name='AgaG'][COLOR=#ff0000] Hotel pegaza to codziennie 15 złotych, a jerst tam już dwa tygodnie. [/COLOR][/QUOTE] AgaG, na hotel Pegaza wplacilam 100 PLN - przekaze Ci je AniaB.
-
Pocieszek-cudaśny psiak... odszedł samotnie w schronisku...
jotpeg replied to Tigraa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
rety, jaki fajny!!!!!! :loveu: jaki usmiech :loveu: kto mu zrobi ogloszenia? :modla: :modla: :modla: -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
co sie wzniesie... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/60/b0f376c85d287c20.jpg[/IMG][/URL] ...musi spasc! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/72/a44983e769153260.jpg[/IMG][/URL] -
Misiatko-bezdomiatko....
-
PUSZEK - mały, młody kłębuszek, lecz bez domku:( doczekał się domku
jotpeg replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
superpsiaku, a ty nadal tutaj - bez domu?? :-( -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
kto wypatrzy psa, kto wypatrzy psa? :crazyeye: :lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/71/190e9d13479c4df5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/391/be47e2f5e832952e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/71/a7c9da095a69476b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/72/28a33380fb985ac7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/72/a3edc4ba89ddb095.jpg[/IMG][/URL]