Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. [quote name='dana']Byłam ;).[B] Jotpeg[/B], a zdjęcia pana Norka to gdzie ? :lol:[/QUOTE] dziękuję, Dano!! nowych fot akurat nie ma, za to mam zmartwienie. :roll: byliśmy na nocnym dyżurze u weta, znowu te same objawy, co w sierpniu; brzuszek dokucza, Norek niespokojny, nie spi całą noc, wstaje, skuczy... gazy sie gromadzą, ale nie uchodzą i z pieska balonik się robi. :shake: a je to samo, co zwykle: sniadanie: podroby + ryż + marchewka kolacja: purina proplan (jagniecina lub ryba) niestety, w międzyczasie pojada to samo, co my akurat jemy - mea culpa. [B]ja coś źle robię.[/B] dostał rozkurczowe + przeciwzapalne, bez antybiotyku. obmacany, nic go w brzuszku nie boli. sprawy fizjologicznie - normalne, poza atakami - radosny. na spacerach nie je smieci, nie jest smieciarzem. przeswietlania teraz nie bylo, bo przy tych samych dolegliwosciach bylo robione 2 miesięce temu, jak i badanie krwi, które wskazało, ze jest w dobrej formie.
  2. [quote name='asiuniab']Faguniu czy szczekasz już po finlandzku?[/QUOTE] niegdysiejsza korektorka głęboko we mnie tkwiąca nie wytrzymała: po fińsku :lol: pozdrawiam, psiak ma niezwykłe życie, oby jak najdłuższe i szczęśliwe!! :p
  3. [quote name='Jasza']Nie moge edytowac postów.[/QUOTE] a jak dajesz "zaawansowaną edycję"?
  4. [quote name='Bjuta']Rozmawiałam z norkową panią - Norek jest szczęśliwy, a ludzie nie żałują. :) Tylko Zworka ma ciągle za złe...[/QUOTE] moze Zorka to typ jedynaczki, trudno. a to ja nie wiedzialam, ze bidok juz stracil jajka :diabloti:
  5. no tak, co dwa psy, to nie jeden (nawet tymczasowo) i na spacerach reprezentują głośną siłę :diabloti:
  6. [quote name='dana']Mały nie lubi wody, ledwo zamoczy łapinki i chce się już mocno obrażony ewakuować[/QUOTE] to tak jak piesek Norek. Jak go wzięlimy z azylu, to bardzo kulał na łapkę, potrzebna była rehabilitacja, więc wymyliłam sobie, że pojedziemy nad morze, będzie brodził po wodzie itp. gdzie tam!!! on wody nie cierpi!!! ani razu nie wszedł do morza! :evil_lol:
  7. już miesiąc! niesamowite, jak czas leci... ale się modlą do tej tabletki :diabloti:
  8. wspomnienia... bo teraz juz nie ma lisci. cosmy sie nagrabili, nazbierali... ale i tak odpoczywam przy pracach ogrodowych, stres znika! [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/197/img3526qb.jpg/][IMG]http://img197.imageshack.us/img197/2314/img3526qb.jpg[/IMG][/URL] a takie cos można mieszkało sobie w trawie na wałach nad Dunajcem: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/51/img2404k.jpg/][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/5193/img2404k.jpg[/IMG][/URL]
  9. [quote name='Bjuta']Trawa jakby to maj był!...[/QUOTE] em, tego - to zboże jakies :lol: ozime proszę, wchodzcie na ten wątek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234568-Toffik-Jamnikowaty-psiak-pilnie-poszukuje-DT-lub-DS!!!?p=19987150#post19987150[/url] :modla: tam prawie nikogo nie ma... dziewczyna przygarnęła bidoka, stara się jak może, wet, bazarek, ale potrzebuje wsparcia, zainteresowania, chocby słowem.
  10. i ja, i ja!!!:thumbs::thumbs::thumbs:
  11. bardzo ładny i trafny felieton o słowach, Jaszo. :loveu: Pozdrów Tobołki :p
  12. i okazuje się, patrząc na te zdjęcia, że nawet w listopadzie można pięknie obfocic zwierzaki i przyrodę! Piękne!!! :multi: kapitalne zdjęcie Sienki z zębami (kiedy obgryza patyk) i Filipa łobuzerski wyraz twarzy, jak się wspina po nodze :lol::lol: no i nie ma wstętnej krakowskiej mgły...
  13. ale puchaty!!! Pieknie wygląda :loveu: chyba nadmorski jod mu służy :p
  14. a co z psinką? pewnie nadal czeka na dom?
  15. jak sie czuje Pucek????
  16. prosze o nr konta - przesle grosik.
  17. [quote name='Isadora7']ooo kope lat[/QUOTE] zobaczylam na jamnikach; a Tofik taki w moim typie (okolojamnikowy). proponuje, powiescie plakaty z piesem wszedzie, gdzie duzo ludzi przychodzi - pod sklepem, w przychodni, w bibliotece, urzędzie gminy. psinek mlody, maly i ladny - dom sie znajdzie.
  18. Zamknięcie sezonu... Zamykamy dom na wsi. Wrócimy z wiosną. Ciężko jest wytrzymać te zimowe miesiące. :roll: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/40/dsc00330ta.jpg/][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/6984/dsc00330ta.jpg[/IMG][/URL] to nie sarenka, to piesek Norek :lol: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/841/dsc00331dn.jpg/][IMG]http://img841.imageshack.us/img841/2990/dsc00331dn.jpg[/IMG][/URL]
  19. :bluepaw::bluepaw: Fajnie, że dałaś znać, ze żyjecie. I tak Bismarck został gdańszczaninem... Nie do wiary, że to już 6 wspólnych lat! Oby jak najdłużej w dobrym zdrowiu!!!
  20. Bari taki radosny, aż miło patrzeć!!! :multi: a Murzynek faktycznie - lanser :lol: ślicznota!!!
  21. będę kibicować Tofikowi, śliczny psiak, a Ty jesteś dzielna, że go wzięłaś.
  22. [quote name='dana']jak Norek zareagował na remont ? Nasi chłopcy nie lubią takich rewolucji w domu[/QUOTE] awaryjnym noclegiem służy mama; chłopcy zostali przewiezieni do mamy, do miejsca, które dobrze znają. Dla nich było to pewne urozmaicenie...
  23. Całe szczęście. Wypadki chodzą po ludziach/i po psach, tfu, tfu, odpukać w niemalowane! :bluepaw: Głaski i całuski dla Filipa! :loveu: A Sjenka :loveu: bardzo wypiękniała odkąd jest u Was.
  24. [quote name='Halo (Alfa i Zuzia)'] Ostatnimi psami wyciągniętymi były Norek (mieszka w Krakowie u Jotpeg) i owczarek Tedi. [/QUOTE] To bardzo przykre, że tak się to urwało. Czyli Norek i Teddy to szczęściarze. A już przecież minęło kilka lat (Norek jest u nas 5 lat). Może teraz jest szansa, żeby rozkręcić wolontariat w azylu od nowa?
×
×
  • Create New...