Jump to content
Dogomania

Monia70

Members
  • Posts

    4557
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Monia70

  1. [SIZE=4][COLOR=purple][I]Wesołych , szczęśliwych, pogodnych i zdrowych ŚWIĄT dziewczynki !!!!!!!!!!!!!![/I][/COLOR][/SIZE] :tree1::tree1::tree1:
  2. Jaka śliczna gwiadka z aniołkami :loveu::loveu::loveu: Piękna. Dziekuję Aniu!!
  3. Musi być dobrz z Atosikiem.Nie bedzie inaczej jak tylko dobrze.Może to emocje dopiero ustapiły po Twoim powrocie??? Celinko! Życzę Ci nadziei, własnego skrawka nieba, zadumy nad płomieniem świecy, filiżanki dobrej, pachnącej kawy, piękna poezji, muzyki, pogodnych świąt zimowych, odpoczynku, zwolnienia oddechu, nabrania dystansu do tego co wokół, chwil roziskrzonych kolędą, śmiechem i wspomnieniami. :tree1::tree1::tree1:
  4. Zdrowych i spokojnych Swiąt Bellusiu !!!!! :tree1::tree1:
  5. :tree1::tree1::tree1: Jestem w pracy a wy razem ze mną.Nieustannie w myślach.Nieustannie obecne.I z tym mi dobrze.Z tym , że choc tak jesteście !!! Wesołych Swiąt skarby! Wesołych Swiat Gusieńko!!!
  6. Barjlus kochany, zdrowiej, proszę Cie.........proszę ..... Nie choru , nie dziś!!!! Życzę Ci zdrówka A wam Edytko i Włodku zdrówka, siły i niesutannej miłości , siły do pokonywania górek i wytchnienia w domowym zaciszu!!! Całemu stadku miłości,radości i zdrowia :tree1::tree1::tree1::tree1:
  7. Radosnych Swiąt piesuńki!! :tree1::tree1:
  8. Radosnych Swiąt Migaczku :tree1:
  9. Szczęśliwych i wesołych Świąt Oskarku I Sylwusiu !!!! :tree1::tree1:
  10. Wesołych i szczęślwiych Swiąt! :tree1:
  11. Dafinku ! Wesołych i szczęśliwych Swiąt !!!!! :tree1::tree1:
  12. Kruszynki najmilsze, cioteczka w pracy ale pamięta o Was. Bądźcie szczęśliwe skarbeńki. Wesołych Swiąt !!!! :tree1::tree1::tree1:
  13. Kończynko kochana ! Wesołych świąt :tree1::tree1:
  14. Psonieczko, ciotka w pracy ale myslami z Tobą.Przysnij sie w ta magiczną noc swojej Aniulce.Ona nieustannie tęskni i kocha.A ten świąteczny czas bez was jest okropny. Ale Ty bądź szczęśliwa kruszynko. Wesołych Swiąt !!! :tree1::tree1::tree1:
  15. Bądź szczęsliwa sloneczko, w ten magiczny czas ! W tym czasie najbardziej was brakuje.... Wesołych świąt. :tree1:
  16. Wesołych Swiąt :tree1:
  17. Citka z pracy do Ciebie pisze w ta wigilijną noc. Bądź szczęsliwy Tonieczku :tree1::tree1: w ten magiczny czas.
  18. Rysiuniu [COLOR=green]Jest na niebie gwiazdka jedna, co pilnować Cię przyrzekła, więc wypowiedz swe pragnienie ona spełni Twe życzenie, ona spełni bez zmrużenia, bo to jest gwiazdka spełnienia[/COLOR] :tree1:
  19. Wesołych świąt Migaczku :loveu: :tree1:
  20. Wesołych i zdrowych świąt Ciagutko !!!:tree1:
  21. Wesołych świąt za TM :tree1:
  22. Dziś przedświąteczna niedziela...kolejna niedziela.Krzątanina juz w domku spora,ale o Was moje skarby pamiętam. Tosia już przedświątecznie wykąpana, jeszcze Malinka i jak sił starczy to Korin. Wiesz Dżekusiu,że do niedawna Twoj fotel był pusty ale od paru dni rozgościł sie na nim Kefirek .Spi na nim do woli:loveu:
  23. Jakże sie ciesze, że Brajlus juz w domowych pieleszach.Miłość czyni cuda, i nie jest to żaden banał, tylko fakt stwierdzony !!!!! Jak dobrz Edytko, ze jesteście :loveu::loveu::loveu: A w poniedziałek mimo dziennej krzątaniny i niestety Wigilji spędzonej na nocce w pracy zajżę do was na pewno!!!!
  24. Dzień dobry Brajluś i cała Twoja ludzko-psia rodznko! Trzymajcie sie dzielnie i nie dajcie chorobie ani dziwnym plotkom i pomówieniom!
×
×
  • Create New...