Musi być dobrz z Atosikiem.Nie bedzie inaczej jak tylko dobrze.Może to emocje dopiero ustapiły po Twoim powrocie???
Celinko!
Życzę Ci nadziei,
własnego skrawka nieba,
zadumy nad płomieniem świecy,
filiżanki dobrej, pachnącej kawy,
piękna poezji, muzyki,
pogodnych świąt zimowych,
odpoczynku, zwolnienia oddechu,
nabrania dystansu do tego co wokół,
chwil roziskrzonych kolędą,
śmiechem i wspomnieniami.
:tree1::tree1::tree1: