Tu nie chodzi o przesłanie wózka, bo z tym nie ma problemu.
Ale mój Dżekulinek wazył 12 kg a Ciagutka chyba zdecydopwanie mniej.
Więc dlatego podalam wymiary wózeczka, żeby zmierzyc psinkę i zobaczyc czy cos sie da z wózkiem zrobic.
A kto na miejscu u Josi zaoferuje przeróbke wózka????
[FONT=Verdana][IMG]http://haftykomputerowe.pl//images/galeria//koliber%20z%20poduszki.jpg[/IMG] [/FONT]
Anołku, pamietam o Tobie.Wszystkie rocznice wieksze i mniejsze czynią w naszym sercu dziurkę do której nieustannie wkrada sie smutek.
Roki przepięknie wygląda w tej mikołajkowej czapeczce.Wierzę ,, że za Tm wcielił sie doskonale w role Swiętego Mikołaja:loveu:
Psoteńku, pamiętam o Tobie, choc komputer to ostatnio rzadkość :shake:
Kiedyś w przytulisku wyglądała tak
[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img48.imageshack.us/img48/9656/amanda21lb.jpg[/IMG][/URL]
A teraz tak
[IMG]http://images29.fotosik.pl/122/477ffdbaf2009fbf.jpg[/IMG]
Tyle, że buziak w podkówkę bo gówniarze strzelają petardami.Jest tragedia:-( i nie wiem co bedzie dalej z tymi wystrzałami:shake:
Dopiero dotarłam do kopmpa.
Ostatnimi dniami, ciagły brak czasu na cokolwiek:shake:
Ale nie ma dnia, zebym o was nie myslała.Kocham was nieustannie i to sie przenigdy nie zmieni.
W swieta znów słyszałam jak Dżeki szczeka....:-(