Jump to content
Dogomania

Aten@

Members
  • Posts

    628
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Aten@

  1. Aten@

    Nutra gold

    [quote name='Chefrenek']Wydaje mi się, że chodziło o to, że karma była gorszej jakości stąd ten gratis.[/quote] jakoś nie zauważyłam gorszej jakości :) poza tym, często nawet na stronie producentów można wyczytać, że w sprzedaży pojawi się seria worków promocyjnych, do których dodawane jest 3kg, w cenie worka 15kg. I to w różnych markach karm. Dla mnie jest to zachęcenie klienta, a nie gorszy towar. Tak samo przecież kupując 2x15kg płaci się mniej, niż kupując osobno dwa worki.
  2. Aten@

    Nutra gold

    [quote name='anag']"połaszczyłam się" na promocyjne opakowania 15+3 kg gratis i doznałam szoku. Psy nawet nie chciały powąchać puriny pro plan z łososiem! Nie wiem co oni dodali aby było te 3 kg więcej i gratis, ale chyba jakiegoś wypełniacza![/quote] hmm, dziwne, czyżbyś dostała 18kg w jednym worku? :-o ja kupuję 15+3 i są to dwa worki - jeden normalny 15kg i drugi 3kg - żadnych dziwactw w tym nie ma :roll:
  3. [quote name='Rinuś'][COLOR=RoyalBlue][B]a widzieliście jaka super cena jest tutaj ?? :D planuję ją zakupić :)[/B][/COLOR] [URL]http://allegro.pl/item191561223_flexi_giant_dla_mocnych_ras_miazdzymy_ceny_.html[/URL][/quote] prawie 2,5 roku temu też kupiłam za tyle na Allegro swojego Gianta :cool3: Smycz żyje do dziś i ma się świetnie. Nic się nie zacina, nic się nie rwie (tfu tfu tfu, cobym se nie wykrakała :evil_lol:), jedynie obudowa jest troszkę porysowana, ale to normalna sprawa :lol:
  4. Aten@

    Jaką karmę?

    [quote name='ewan']waham sie miedzy kilkoma firmami (...) 1. Bento kronen 2. Hill's 3. Eagle pack 4. Caninae [/quote] z w/w testowałam tylko Bento Kronen i mogę go polecić z czystym sumieniem :)
  5. Aten@

    Jaką karmę?

    [quote name='Lulka']ale acana i best choice to chyba blizej 150-160 zł[/quote] zależy która :) Acanę Adult Premium można już dostać za 119zł za 15kg :razz:
  6. Aten@

    frisbee

    hehe, Behemot, ja też używam talerza jako podręcznej miski :lol: [quote name='"Koma"'] [img]http://images20.fotosik.pl/280/4b651134f7f97684.jpg[/img][/quote] ale skok :cool3: :loveu:
  7. wrrr, wcięło mi posta :angryy: niestety, nie masz PW, bo nie mogę wysłać :angryy: i post się znowu pojawił... czary mary hokus pokus
  8. niestety nie masz, bo nie mogę wysłać :/
  9. agata :) masz PW
  10. w takim razie czekamy niecierpliwie na poznanie suni :D i życzę zdrówka dla niej :D
  11. Aten@

    frisbee

    [quote name='shangri_la']a ja przynznam ze jak mojej suczy lekk znudzi sie frisbee ( tzn uwaam zeby tak sie nie stalo ale czasem jest to zbyt zaskakujace) lub sie juz zmeczy to nie przynosi do nie talerza tylko kładzie sie i sie na nim tarza :stupid:[/quote] mój prosiak tez tak robi :roll: dlatego ostatnio robimy tylko 5-6 rzutów, potem suka na smycz i do wkręta, bądź plecaka ;) i bawi się pani, czyli ja :diabloti: w międzyczasie prosiak odpoczywa i się nakręca :multi:
  12. ooo, super sunia. Tylko czemu nic nie powiedzieliście, paskudy jedne? :mad:
  13. Aten@

    frisbee

    [quote name='Koma'][B]Aten@,[/B] nie chcę żeby suka się zniechęciła moimi wrzaskami :lol: Chociaż może jeśli nic innego na nią nie zadziała... :evil_lol: [/quote] hehe, wrzeszcz tylko wtedy, gdy gryzie ;) a tak na poważnie, to musisz coś wymyślić, żeby wiedziała, że nie podoba Ci się gryzienie talerzyków
  14. Aten@

    frisbee

    na moją na gryzienie talerzyka podziałały moje wrzaski, że nie wolno :lol:
  15. Aten@

    frisbee

    [quote name='Koma']problem polega na tym, że nie bardzo chce przynosić :roll: Złapie i zaczyna gryźć, kończy się tak, że muszę sama do niej podchodzić żeby ponownie rzucić.[/quote] no i jedno wynika z drugiego - pies nie przynosi, Ty idziesz, podnosisz i rzucasz - więc po co on ma przynieść, skoro Pani tak czy siak po to pójdzie i rzuci znowu :lol: nie przyniesie, jego problem, a w zasadzie to jej, bo jej więcej nie rzucisz :eviltong:
  16. Aten@

    frisbee

    [quote name='Likaa']jeden materiałowy drugi gumowy z krauska Którym mam się z nim bawić :D ?[/quote] oba będą dobre do zabawy. Możesz nawet ten gumowy nasmarować kiełbaską, żeby ładnie pachniało :razz: poprzeciągać się troszkę i schować. W późniejszym czasie, gdy już zacznie reagować na talerzyk, dobrze jest "ćwiczyć" z inną osobą i jej psem. Przypinasz psa gdzieś na smyczy, rzucasz sobie talerzykiem z kimś, lub ktoś bawi się ze swoim psem. Wtedy pies się dość mocno nakręca, no bo jak to jest, że ktoś się bawi, a on jest przywiązany :lol: :diabloti: tylko to działa dopiero wtedy, gdy pies zaczyna być pozytywnie nastawiony do talerzyka i chce się nim bawić.
  17. więcej próbek i karm nie mam :lol:
  18. [LEFT][LIST] [*]waga [B]do 5 kg[/B] - pies średnio aktywny [B]75 g[/B], pies wysoko aktywny [B]85 g[/B], extra aktywny[B] 120 g [/B] [*]waga [B]10 kg[/B] - pies średnio aktywny [B]130 g[/B], pies wysoko aktywny [B]145 g[/B], extra aktywny[B] 200 g[/B] [*]waga [B]20 kg[/B] - pies średnio aktywny [B]210 g[/B], pies wysoko aktywny [B]240 g[/B], extra aktywny[B] 340 g[/B] [*]waga [B]30 kg[/B] - pies średnio aktywny [B]285 g[/B], pies wysoko aktywny [B]330 g[/B], extra aktywny[B] 460 g[/B] [*]waga [B]40 kg[/B] - pies średnio aktywny [B]360 g[/B], pies wysoko aktywny [B]410 g[/B], extra aktywny[B] 570 g[/B] [*]waga [B]50 kg[/B] - pies średnio aktywny [B]430 g[/B], pies wysoko aktywny [B]485 g[/B], extra aktywny[B] 680 g[/B] [*]waga [B]60 kg[/B] - pies średnio aktywny [B]495 g[/B], pies wysoko aktywny [B]560 g[/B], extra aktywny[B] 785 g[/B] [*]waga [B]70 kg i więcej[/B] - pies średnio aktywny [B]560 g[/B], pies wysoko aktywny [B]630 g[/B], extra aktywny[B] 890 g[/B][/LIST][/LEFT]
  19. [LEFT][LIST] [*]waga [B]do 4,5 kg[/B] - dawka [B]47-94 g[/B] [*]waga [B]4,5-9 kg[/B] - dawka [B]94-141 g[/B] [*]waga [B]9-13,5 kg [/B]- dawka [B]141-188 g[/B] [*]waga [B]13,5-18 kg[/B] - dawka [B]188-235 g[/B] [*]waga [B]18-27 kg[/B] - dawka [B]235-313 g[/B] [*]waga [B]27-36 kg[/B] - dawka [B]313-376 g[/B] [*]waga [B]36-45 kg[/B] - dawka [B]376-446 g[/B][/LIST][/LEFT]
  20. [LEFT][LIST] [*]waga [B]do 4,5 kg[/B] - dawka [B]47-94 g[/B] [*]waga [B]4,5-9 kg[/B] - dawka [B]94-141 g[/B] [*]waga [B]9-13,5 kg [/B]- dawka [B]141-188 g[/B] [*]waga [B]13,5-18 kg[/B] - dawka [B]188-235 g[/B] [*]waga [B]18-27 kg[/B] - dawka [B]235-305 g[/B] [*]waga [B]27-36 kg[/B] - dawka [B]305-376 g[/B] [*]waga [B]36-45 kg[/B] - dawka [B]376-438 g[/B][/LIST][/LEFT]
  21. [LEFT][LIST] [*]waga [B]25 kg[/B] - pies mało aktywny [B]350 g[/B], pies aktywny [B]435 g [/B] [*]waga [B]35 kg[/B] - pies mało aktywny [B]450 g[/B], pies aktywny [B]560 g[/B] [*]waga [B]45 kg[/B] - pies mało aktywny [B]540 g[/B], pies aktywny [B]675 g[/B] [*]waga [B]60 kg[/B] - pies mało aktywny [B]670 g[/B], pies aktywny [B]840 g[/B] [*]waga [B]70 kg[/B] - pies mało aktywny [B]755 g[/B], pies aktywny [B]940 g[/B][/LIST][/LEFT]
  22. [LEFT][LIST] [*]waga [B]1-5 kg[/B] - dawka [B]60-110 g[/B] [*]waga [B]6-10 kg[/B] - dawka [B]110-170 g[/B] [*]waga [B]11-20 kg [/B]- dawka [B]170-290 g[/B] [*]waga [B]21-40 kg[/B] - dawka [B]290-450 g[/B] [*]waga [B]41-50 kg[/B] - dawka [B]450-590 g[/B][/LIST][/LEFT]
  23. hehe, moja suka jest genialna - 205 punktów :loveu: no, ale wiem o tym nie od dziś :diabloti: Kilka odpowiedzi pominęłam, bo nie pasowały w ogóle do niej, np. NIGDY nie szczeka, czy warczy na żadnego z gości, nawet gdy go nie zna, ZAWSZE go wita :loveu:
  24. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=345"]Nitencja[/URL], masz PW
  25. Aten@

    frisbee

    specjalista ze mnie żaden, ale musisz najpierw nakręcić psa na talerzyk :razz: z tego co napisałaś wynika, że Twój pies ma go w głębokim poważaniu - rzuciłaś, to se przynieś :diabloti: Poszarp się z nim chwilę, pozachęcaj go... i schowaj! Zostaw w nim niedosyt, żeby następnym razem czekał na zabawę talerzykiem (czytaj ponowne przeciąganie, zachęcanie). Musisz wyrobić w nim najpierw pasję. Nie rzucaj psu, który nie jest zainteresowany, bo całkowicie się zniechęci i Ty przy okazji również. Gdy nakręcisz już odpowiednio psa, zacznij od rollerów - do rzutów daleka droga ;) aaa, widzę, że masz małego psa - kup miękki, nieduży talerzyk, najlepiej SofFlite'a, bo za twardy talerz może również skutecznie zniechęcić psa.
×
×
  • Create New...