Jump to content
Dogomania

Aten@

Members
  • Posts

    628
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Aten@

  1. [URL="http://imageshack.us"][img]http://img513.imageshack.us/img513/8431/img0237sb6.jpg[/img][/URL] Shot with [URL="http://profile.imageshack.us/camerabuy.php?model=Canon+EOS+400D+DIGITAL&make=Canon"]Canon EOS 400D DIGITAL[/URL] at 2007-07-25
  2. pro plan athletic l&r :)
  3. wiesz, Tośka jest uczulona właśnie na pyłki traw i inne takie latające w powietrzu - po Scanomune sama widzisz jak jest :) U Nany potrzeba troszkę czasu na wyciszenie tego, ale z pewnością pomoże :)
  4. Patrycja - a jak po tych tabletkach? dajecie jej już? jest jakiś efekt?
  5. [quote name='mOn4']ślicznie dziękuję za fotki,[/quote] proszę bardzo :) [quote name='mOn4']widzę nowego towarzysza zabaw :razz: fajnie razem wyglądają,[/quote] towarzyszkę, nie towarzysza :) [quote name='mOn4']hehe zdaje się, jeśli zdjęcia nie kłamią :cool3:, że Nana bardzo ładnie zarasta :lol: pogody życzę na więcej takich wypadów![/quote] zarasta, zarasta :) no i dziękujemy za życzenie pogody, oby dopisała :D Dodam tylko, że Nana nakręciła się na frisbee, oczywiście nie skacze po nie w górę, ale biega za rollerami i o ile się nie mylę, to już proste, niskie backhandy ładnie łapie. Jednak zdjęć z frisbee nie mam, bo przyznaję się bez bicia, że ostatnio nie mam weny :oops:
  6. i jeszcze trzy :D [url]http://images24.fotosik.pl/21/20f72335e236429b.jpg[/url] [url]http://images30.fotosik.pl/21/566931304af5d701.jpg[/url] [url]http://images27.fotosik.pl/21/cba8b587776ea489.jpg[/url]
  7. Widzę, że Pati i Krzyś się obijają z fotkami, więc wstawię dwie :) [url]http://images28.fotosik.pl/12/03fb230f121cd7e6.jpg[/url] [url]http://images29.fotosik.pl/12/6f537ddb1abf229d.jpg[/url] Przepraszam, że linki, ale nie chce mi się zmniejszać fotek.
  8. [quote name='Daktyl']Ps. No slonko niezle dawało :angryy: tak dzis wygladam :lol:[/quote] wyglądam podobnie, z tą tylko drobną różnicą, że na twarzy mam baaardzo wyraźny ślad po okularach przeciwsłonecznych :cool1: wyglądam jak ufoludek :evil_lol:
  9. [quote name='Mokka']W to akurat wierzę :lol: , ale prosimy o więcej szczegółów, jakieś wyniki... Wiem tylko, że nieźle wiało, więc mogło dojść do niespodzianek, ale może ktoś podałby jakieś szczegóły.[/quote] ojj, wiało wiało, ale zawodnikom to nie przeszkadzało. Świetnie dali sobie radę. Co do wyników, to nie wiem, nie mam głowy do imion, pamiętam tylko twarze :lol: Zresztą oficjalnych wyników nie znam, wyjechaliśmy przed ich ogłoszeniem.
  10. super było :D
  11. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=14730"]Kitka20[/URL], ja bym na Twoim miejscu olała sprawę, niech se gadają, skoro nie mają nic innego do roboty. Skoro nie masz nic na sumieniu, to po co się interesować i próbować coś wyjaśniać - ludzie mogą pomyśleć, że może jednak jakaś cześć prawdy w tym jest. Ja mam podobną sytuację już od ponad roku, z tym, że baba nie mieszka w moim bloku, a kilka wieżowców dalej. Sprawa jest dla mnie o tyle śmieszna, że widzę babę może raz na miesiąc, dwa, bo ani nie chodzę z psem w tamtym kierunku, ani nic. Otóż baba znalazła sobie ciekawe zajęcie, jakim jest rozpowiadanie po całym osiedlu, jaka to moja suka jest agresywna i ile to już psów pogryzła. Suka po osiedlu nie biega luzem, ja jakoś nie mogę sobie przypomnieć, żeby pogryzła jakiegokolwiek psa (ahh, ta skleroza ;) ), no i żadnego psa z tych "pogryzionych" nawet nie znam :lol: bawi mnie to strasznie, bo ciągle mi znajomi ze śmiechem mówią, że co to znowu ta moja Atena jakiegoś psa pogryzła :roll: :lol: Opinie na osiedlu mam straszną przez ową miłą panią, ostatnio jakiś facet wylazł z ONem i na nasz widok dosłownie uskoczył metr w bok :evil_lol: no cóż, bywa i tak, ludzie opowiadają wymyślone historie o innych, żeby odwrócić uwagę od siebie - bo pies owej pani nie jest święty, całymi dniami wałęsa się po osiedlu, jej wołania ma głęboko w dupie, po kilku godzinach udaje się w końcu go jej złapać... Więc nie przejmuj się, a sąsiadka niech się lepiej zajmie własnymi psami, a nie czyimiś.
  12. [quote name='patka i oskar']Nana napewno szybko zapomni ale my mamy w planach jeszcze ciachnąć jajca Oskarowi:diabloti: więc stres sterylkowo-kastracyjny się dla nas tak szybko nie skończy. Jeszcze mu tego nie mówiłam, bo po co ma się chłopak za wczasu niepokoić, niech sobie pożyje w niewiedzy:lol: . A jak już mu te jajca ciachniemy to może lepiej będzie przez hopki skakał, w końcu jakiegoś tam balastu się pozbędzie:evil_lol:[/quote] Krzysiek nie protestuje? ;) :evil_lol: :cool1:
  13. Patrycja, powodzenia :) będzie dobrze! za kilka dni ani Wy, ani Nana nie będziecie pamiętać, że miała sterylkę :lol:
  14. pewnie o fizjologiczny
  15. gdy jadę z moją suką nad wodę, staram się rozłożyć w takim miejscu, gdzie jest pusto. Wtedy głupie teksty ludzi kwituję krótkim: "byłam tu pierwsza, proszę iść tam, gdzie psa nie ma". Choć ogólnie wszyscy patrzą przychylnie na moją wariatkę, może z racji tego, że ona ma kompletnego świra na punkcie wody i nikt inny jej nie interesuje wtedy.
  16. Aten@

    frisbee

    [quote name='Żancia']Aten@ trzeba było się skarżyć na forum, to bym kuriera wywaliła z 7 piętra :diabloti:[/quote] a jakoś nie pomyślałam :lol:
  17. Aten@

    frisbee

    [quote name='Saba']No ja się mu nie dziwię jak za darmo miał latać :evil_lol:[/quote] szkoda, że nie przyszedł jednak z tą przesyłką - polatałby sobie z 3 piętra :diabloti:
  18. ja zamawiałam w poniedziałek i wczoraj był kurier :) Ruselek, a jak płaciłeś? jeśli robiłeś przelew w sobotę, a masz w innym banku konto, to nie ma szans, w poniedziałek po południu dopiero kasa została zaksięgowana, więc pewnie wysłali dopiero we wtorek. Ale to są moje przypuszczenia, sprawdź sobie może swoje konto u nich, tam będzie status zamówienia, na którym widać, o której mniej więcej i kiedy paczka została wysłana.
  19. Aten@

    frisbee

    [quote name='sunprince']ile czekałaś na przesyłkę? i ile Cię ona wyniosła?[/quote] za przesyłkę nie płaciłam nic, bo Bartek miał możliwość wysyłki kurierem za darmo :cool3: pocztą polską chyba 8zł by było, ale nie pamiętam dokładnie. Na dyski czekałam 3 dni od momentu wysłania :angryy: bo się kurier zbuntował i nie donosił przesyłek :angryy: :mad: Po interwencjach moich i Bartka (głównie potem już Bartka), firma kurierska wynajęła jakiegoś kolesia, który mi tą paczkę przywiózł :multi: w sumie dobrze, że mnie Bartek uprzedził, że to przyjedzie ktoś inny, bo bym tego kuriera chyba przez okno wywaliła :diabloti: :angryy:
  20. Aten@

    frisbee

    [quote name='sunprince']I czy ktoś zamawiał stąd: [URL]http://www.speedfreaks.pl/[/URL] ?[/quote] ja kupowałam Jawzy od Bartka :) wszystko ok :)
  21. Aten@

    frisbee

    ten ostatni to backhand, ale tego środkowego nijak nie mogę dopasować do forehandu :lol: kierunek lotu forehandu i ułożenie ciała: [IMG]http://www.ultimatehandbook.com/Webpages/Beginner/forehand5.jpg[/IMG] [IMG]http://www.ultimatehandbook.com/Webpages/Beginner/forehand6.jpg[/IMG] backhand: [img]http://www.ultimatehandbook.com/Webpages/Beginner/backhandnew1.jpg[/img] więcej [url=http://www.ultimatehandbook.com/Webpages/Beginner/backhand.html]TU[/url] i [url=http://www.ultimatehandbook.com/Webpages/Beginner/forehand.html]TU[/url]
  22. [quote name='Blow']spoko loko;)to wszystko musi być jakoś przytwierdzone,zabezpieczone:cool3: mnie bardziej martwi,że pies po raz pierwszy w życiu znajdzie się w takiej sytuacji,będzie sam,będzie ciemno,będzie hałas,n\będzie stres,bedzie strach i przy tym wszystkim będzie sam jak palec bez mojego wsparcia:cry: może przesadzam ale mnie to bardzo rusza:D[/quote] gdzieś czytałam, że dlatego dobrze podać psu głupiego jasia przed wylotem. wtedy się nie będzie stresował. aczkolwiek, ja bym się nie zdecydowała lecieć z psem samolotem, bo nie wyobrażam sobie zostawić jej samej.
  23. [quote name='Dalmatynkaa']Nie wiem czy to był żart czy nie, ale pani mi powiedziała, że koniecznie do klatk trzeba dołączyć miskę z wodą (przecież to się wyleje).[/quote] są specjalne, zawieszane miski do klatek, z których się nie wyleje.
  24. 1,5 miesiąca temu płaciłyśmy 4zł za psa w jedna stronę (jechałyśmy i pośpiechem i osobówką) na trasie Gliwice- Wrocław Gł.
  25. zamówiłam babci psu kolejny worek 8kg, tym razem z kurczakiem :) zapłaciłam całe 41zł, wysyłka kurierem gratis :D
×
×
  • Create New...