Jump to content
Dogomania

Aten@

Members
  • Posts

    628
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Aten@

  1. Aten@

    CIBAU

    moja suka ma atopie, wiec chcac nie chcac moze jesc tylko rybke lub jagniecine. Do tej pory jechalysmy na ProFormance Lamb&Rice, ale przeczytalam pochwaly pewnej hodowli AST, ktora karmi Cibau swoje psy juz od roku. Kupilam worek 15kg na probe, wersje Fish&Rice i jestem bardzo zadowolona :D suka wcina bardzo chetnie, kupki sa normalne, z sierscia i skora nie ma problemu :) [quote]Karma bardzo srednia - typ puriny dog chow, charli'ego itp. Mielismy ja w zoologicznym, gdzie pracowalam. Lepsze od pedigree, ale do premium jej daleko...[/quote] z tym sie nie zgodze... [URL="http://www.farmina.com"]strona producenta[/URL]
  2. [quote name='aeniolek']Powiedzcie mi czy dobrze robie!Mam 3 miesięcznego szczeniaka i od znajomej dowiedziałam się,żeby podawać len mielony (podobno to samo co siemie lniane tylko sproszkowane) codziennie 1 płaską łyżeczkę do jedzenia, bez rozrabiania w wodzie.Podaje tak od miesiąca i nie widzę,żeby psiak miał jakieś problemy!!Czy to mu może zaszkodzić?? Dzieki za odpowiedź!![/quote] moja suka ma ponad 2 lata i od malego dostaje raz dziennie lyzeczke mielonego siemienia lnianego do jedzenia, bez zadnego zalewania i robienia gluta. Siersc ma piekna i blyszczaca i zadnych problemow nie ma.
  3. Aten@

    Gliwice :)

    czesc :) grupka psiakow juz utartym zwyczajem spotykla sie co weekend na lotnisku. Raz jest to sobota, raz niedziela, w zaleznosci od tego, jak wiekszosci pasuje. Psiaki sa roznych raz, w roznym wieku. Najczesciej sa to: amstaffka, ONek , maly i duzy reodesian (oba psy), malenka sunia kundelek, bokser (ktory mam nadzieje, zacznie czesciej bywac) i od czasu do czasu suka cane corso. Wczoraj dolaczyly do nas staffik, sunia labcia i jeden jeszcze psiak, dla mnie blizej nieokreslonej rasy... tak, ze jest nas troszke, psiaki sa zadowolone, panstwo oczywiscie tez.
  4. [quote name='Ifat']Jak tak dalej pójdzie, to agility zacznie się wiosną :([/quote] jak tak dalej pojdzie, to ludzie sie zniecheca i nikt sie nie zapisze....
  5. pisalam swego czasu kilka razy, ale za kazdym razem dostawalam wymijajaca odpowiedz - ostatni mail byl obietnica, ze wkrotce dostane info - ale nastala cisza....
  6. i dalej cisza :( chyba sie nie doczekamy tego toru :(
  7. czarna_hancza - dziekuje :) nie pomyslalam - przeciez latwo sie domyslic po pierwszych literach z angielskiego :oops:
  8. dziekuje za odpowiedz :) [quote name='SH']a potem są jeszcze wybory BOG i BISy.[/quote] a co to jest??
  9. a ja mam pytanie z innej beczki - w jakich godzinach jest wystawa i w jakich najlepiej przyjsc :) i czy mozna wejsc z psem widzem?? Bo chcialabym zajrzec na wystawe, a szkolenie koncze po 12 i przez jakas godzinke bede musiala czekac na transport, a ze szkolenia jest bliziutko na wystawe, wiec moze bym wpadla w miedzy czasie :D
  10. Aten@

    Miski na stojaku

    tak sobie czytam te wasze posty i zastanawiam sie o co ta wojna?? opieracie sie na kilku artykulach, w ktorych jest napisane, ze miski na podwyzszeniu sa zle. Ktos juz wspomnial, ze rownie dobrze mozna znalezc w necie kilka artykulow, w ktorych bedzie napisane, ze takie miski sa lepsze. I wtedy co - zmienicie nagle zdanie?? Dla mnie to jest lekko smieszne :roll: kupilam kilka miesiecy temu miski na stojaku, nie zastanawiajac sie nad tym, czy sa lepsze czy gorsze. Po prostu widzialam pozy, jakie moj pies przybieral podczas jedzienia :-? Od kiedy mam miski na stojaku pies chetniej je, a kuchnia nie wyglada jakby przez nia tajfun przelecial :wink: I tylko to sie liczy :)
  11. faktycznie - troche to dziwne jest
  12. [quote name='Cimi']Atena..zajęcia dopeiro się zaczynają, koszt uzależniony jest od ilości trenujących. Ja wiadomo treningi na Czechowicach.[/quote] to wiem, ze sie dopiero zaczynaja, ale myslalam, ze cos wiecie dokladniej :( tzn. w jakie dni i godziny :( bo w srody, soboty i niedziele mamy szkolenie PT z Atenka, a chcialybysmy sprobowac agility :(
  13. [quote name='seikatsu']Ja korzystam ze zwykłych codziennych szelek spacerowych, a smycz to przypięcia zrobiłam sama - karabińczyk+taśma parciana+końcówka od pasów (to co się wpina) i całkiem całkiem.[/quote] rowniez korzystam ze zwyklych szelek, a koncowke do pasow kupilam na allegro za 10zl :) choc ostatnio wrzucam psa do bagaznika, wiec pasy nie sa jej potrzebne
  14. czy w ogole ktos z Was wie cos wiecej na temat tych zajec?? co, jak, kiedy i za ile?? bo ja z Atenka jestem chetna, tylko musze wiedziec co i jak, zeby mi ze szkoleniem nie kolidowalo :(
  15. również karmię swoją sukę ta karmą (wersja L&R). Kończy nam się 15kg worek i pora zamówić nowy :wink: Moja sunia ma atopię, ale po przejściu na ProFormance L&R skóra się zagioła, sierść odrosła i wszystko się ustabilizowało. Oprócz tego Atena jest bardzo żywa, energiczna, chętnie wcina tą karmę (wcześniej był z niej niejadek), dzięki czemu nabrała masy. Kupki są w porządku. Sierść pięknie błyszczy. Jestem bardzo zadowolona. Jeśłi chodzi o dostawy, to w moim mieście jest przedstawiciel i karmę mam w domu do 3h po moim telefonie.
×
×
  • Create New...