-
Posts
628 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aten@
-
[quote name='Cimi']było super, niech żałują ci, których nie było :lol:.[/quote] dokładnie! [quote name='Cimi'] Nie ma to jak trójkąciki :evil_lol:.[/quote] zboczeniec :eviltong: :diabloti:
-
Zapomniałaś dodać Agility Team :lol: :diabloti: W końcu wstałam, dziękuję wszystkim za super wieczór (jak zwykle zresztą) :loveu:
-
[quote name='Cimi']No jaka wygodna :lol!:.[/quote] no a co :eviltong:
-
[quote name='Qudlata']Nikt nie zaprzecza, więc wygląda na to, że tak. Do zobaczenia! :multi:[/quote] Karolina - możesz mnie zgarnąć po drodze? :razz:
-
halo halo - czyli jutro o 18:45 na rynku?
-
mi pasuje i tak i tak - dostosuję się do wiekszości :) PS. ale pustki :(
-
słuchajcie - to kiedy w końcu to spotkanie? w drugi dzień świąt, czy po świętach? Za każym razem, gdy dostaję powiadomienie o odpowiedzi, mam nadzieję, że coś się dowiem konkretnego, ale niestety to ciagle jakieś dyskusje nie na temat :roll:
-
mi spokanko odpowiada :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/304/a925f32e76c5ddcd.jpg[/IMG][/URL]
-
oczywiście będę :)
-
[quote name='Ecco']Atena do pełnych 30 000 brakuje mi 1 głos. Moge na ciebie liczyć ?[/quote] jasne - masz już pełne 30 000 :multi:
-
[quote name='Ecco']Za nazwą Hanys Power przemawia jeszcze kurtka ankieta, którą przeprowadziłem. W czasie wolnym wykonałem 30 000 przypadkowych rozmów telefonicznych. 29 999 osób opowiedziało się jednoznacznie za Hanysami .... Dysponuje, więc większością na dzisiejszym spotkaniu. Ha[/quote] tiaaa ;) :lol: ojj, coś czuję, że dziś w 4art będzie wesoło... :diabloti:
-
677 z pl. Piastów jedzie 19 minut. Jest jeszcze 71, który jedzie 27 minut, ale jadąc nim trzeba kawałek spory dojść.
-
[quote name='nathaniel']nie szukam wymówek, mam takie i a nie inne warunki jeśli chodzi o powroty do domu. :roll: teoretycznie moglabym jezdzic z siostra, ale ona tez ma inne zajecia, przekonac mame to nie problem, gorzej z ojcem (konserwatywny).[/quote] sorry, ale dla mnie mówienie w momencie, gdy mamy grudzień o przyszłej jesieni i zimie jest wymówką :roll: ty już z góry zakładasz, że coś stanie na przeszkodzie. Dobrze, że się rodzice o ciebie martwią, ale w sumie równie dobrze może ci się coś stać w ciągu dnia, nie tylko wieczorem. Poza tym, jak już wspominałam, zawsze znajdzie się rozwiązanie - np. dojazd z kimś do Pl. Piastów, a tam już odbierają cię rodzice - to tylko jeden wariant...
-
[quote name='Cimi']Już chyba się postarała :lol: skoro mamy podaną konkretną godzinę :eviltong:.[/quote] ano rzeczywiście :oops: ale ja z rana zawsze niekumata jestem :eviltong: [quote name='Cimi'] Nathaniel, znajdź kogoś z Zabrza kto będzie chętny jeździć :eviltong:. Wtedy mama Cię puści :lol:. Ja za młodu to miałam zawsze czas do 22, a teraz :loveu:.[/quote] ehh, ja nie wiem czemu, ale wciąż odnoszę wrażenie, że Nathaniel ciagle szuka wymówek... gdzie tam do jesieni... jeśli bardzo się chce, to wszystko da się zorganizować...
-
[quote name='Madzika']A mowil Wam ktoś że w ppiątek jest rozdanie dyplomow na POLITECHNICE i znalezienie miejsca w pubie może byc niezlym wyzwaniem ^^.[/quote] nas to nie dotyczy :eviltong: jak mniemam, Bogusia postara się kolejny raz o rezerwację :cool1:
-
[quote name='nathaniel']:evil_lol: :evil_lol: A czyli zostajemy przy hanys power ? [SIZE=1]gadałam ostatnio z mamą i wychodzi na to ze w okresie wiosny, lata wczesnej jesieni moglabym przyjezdzac na 19 w srody , potem juz nie, bo sie szybko ciemno robi :oops:. [/SIZE][/quote] ostateczną decyzję co do nazwy podejmiemy mam nadzieję w piatek :p
-
łojezu, ludziska - wy spać nie możecie? Cieszę się, że Sebastian przyniósł tak dobre nowiny, z tymi identyfikatorami pomysł bomba, no, ale o wszystkim pogadamy pojutrze :cool3: [quote name='Godelaine']Hmm... No to ja proponuję 18:40 pod fontanną na Rynku. Na wszystkich spóźnialskich czekamy 10 minut, po czym wynosimy się do knajpy :D[/quote] tak jest!
-
[quote name='Godelaine']Jest za to w [B][COLOR=Red]piątek[/COLOR][/B] o [COLOR=Red][B]19[/B][/COLOR] w [COLOR=Red][B]4art[/B][/COLOR] (tam gdzie poprzednio), w celu ostatecznego omówienia spraw klubu, godzin treningów, opłat etc.[/quote] a spotykamy się na rynku czy od razu w 4art ? :razz:
-
[quote name='Ecco'][URL]http://www.agility.fora.pl/viewtopic.php?t=455[/URL][/quote] łomatko, ale ceny [IMG]http://www.wizaz.pl/forum/images/old_icons/icon24.gif[/IMG] :eek:
-
[quote name='Gwarek']Czy cały czas mówimy o ujeżdzalni w sąsiedztwie "Psiej krainy"?[/quote] tak :) [SIZE=1](wrr, te 10 znaków :angryy:)[/SIZE]
-
buu, a ja jutro nie mogę :( ale 27my już jak najbardziej :)
-
im dłużej o tym myślę, tym bardziej jestem za Hanysy Power :cool3: to jest tak paskudne, że aż piękne :lol:
-
oczywiście, że zapraszamy. Ale szczerze mówiac nie wiem kiedy, trzeba śledzić wątek :)
-
planujemy robić treningi w środy wieczorem, żeby nie kolidowały z flyballem, ale to wszystko zależy od tego, czy uda nam się wynająć ujeżdżalnię. Oprócz tego dodatkowy trening w któryś dzień weekendu, w celu nauczenia się tego, co zostało zadane w środę.
-
no i nie pojechałam, z racji tego, że nikt się nie wybierał :(