Jump to content
Dogomania

jambi

Members
  • Posts

    4744
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jambi

  1. [quote name='zerduszko']No jedna pocieszająca :lol: I powiedz jeszcze, ze porób to buła z masłem, a siedzenie z dzieckiem nie odmóżdża :P[/QUOTE] no przepraszam bardzo - czy ja wyglądam na jednostkę odmóżdżoną??? :razz: wręcz przeciwnie, myślę, że siedzenie z dzieckiem jest pobudzające a co do porodu - nie, to nie jest buła z masłem, ale za to jest to jedyna w życiu okazja kiedy na legalu na Twoje życzenie aplikuja Ci środki, które sprawiają że wszystko jest piękne :p [B]WATACHA[/B] - co rozumiesz przez "małe potwory" ? Sandra , rozczaruję Cię... [quote name='Saththa']ja chce wnuczeta :) Aby mnie na starośc na wakacje wysyłały :evil_lol:[/QUOTE] żeby mieć wnuczęta to sie jednak będziesz musiała jakoś zmusić do tych dzieci, inaczej sie nie da :niewiem: ... no chyba, że se chłopa z wnukami znajdziesz i Cie przygarną :grins:
  2. to ja proponuje zebrać jakieś fajne linki o kaloszkach - na przyszły rok jak wasia znowu zapyta będa jak znalazł :evil_lol:
  3. a taka byłam zadowolona nie? :roll: w sensie jak dostałam tą pracę... echhhh... ale widzisz Magda, to nie jest kwestia typowego narzekania na "szefa" - o ile pamiętasz kiedyś miałam szefa idiote hiehie... ale on był niegroźny, on był po prostu mało kompetentny, a to z czym mam doczynienia teraz to wykracza poza moje zdolności percepcji! sposób działania pozbawiony całkowicie jakichś logicznych podstaw - niech wam wystarczy przykład - jednego dnia dostaje pochwałę ("ach, gdyby wszyscy tak pracowali jak pani!"), a drugiego dnia zjebkę ("taki ktoś nie nadaje sie do tej pracy!!!") i uwaga - ZA TO SAMO!!! jednego dnia słyszę "Pani Kasiu, trafiła sie nam pani jak ślepej kurze ziarno" a drugiego dnia słyszę od mojej naczelnik, że pani dyrektor skarżyła się jej na moją opieszałość i nieprzykładanie się... i to ciągłe "prosze streścić sprawe" po czym po 3 sekundach "do rzeczy! do rzeczy!" a poziom agresji rośnie jak u pittbula...
  4. [quote name='WATACHA']U mnie jest dom wariatów, codziennie coś ;), wiele osób mi nie wierzy.Jedynie moja siostra ma obraz naszego życia małżeńskiego , bo mieszkała z nami przez rok i z całą pewnością mogła stwierdzić, że oboje jesteśmy nienormalni.Choć na pierwszy "rzut oka" raczej nikt by tego nie powiedział.[/QUOTE] no to tak jak u nas :grins: zatem weźcie pod uwagę, że skumulowanie tego co sie powszechnie określa jako zachowanie "nienormalne" daje efekt w postaci równie interesującego potomstwa... z tymże jest to efekt zdecydowanie wzmocniony ... ja Ci to z autopsji mówię :evil_lol:
  5. [quote name='malawaszka']jesuuu czwarte :evil_lol: niebawem będzie ich tak dużo, że się pogubię zapewne :lol:[/QUOTE] maupa :eviltong: Ty, no to weź policz wszystkie moje wejścia przed! i zważ, że nawet Ci tu zdjęcia wstawiałam zanim jeszcze własną galerię założyłam
  6. [quote name='wilczy zew']jak ja lubię te Twoje wypowiedzi :loveu:[/QUOTE] mam nadzieję, że nie mówisz tego z przekąsem? ;) powiem Wam szczerze, że widzę wyraźnie że ta moja galeria dogorywa... brak zdjęć to jedno, ale właśnie w nawiązaniu do "wypowiedzi" - ja juz nawet nic nie piszę od dłuższego czasu... fakt, w obecnej pracy nie mam wogóle czasu na wolnopisarstwo - to jedno, ale druga rzecz... echhh... teraz będzie chwila narzekania, kto nie chce, niech nie czyta... musze Wam powiedzieć, że w całej mojej karierze zawodowej jeszcze nigdy nie przeżywałam tego co teraz, że robi mi sie niedobrze na sama myśl o tym, że mam iść do pracy... no nie, owszem, raz kiedyś miałam podobnie, ale tam było troche inaczej - tam zabijała mnie rutyna ale tu, teraz - jeszcze nigdy nie pracowałam w tak stresogennym środowisku, i to nie z powodu nawału obowiązków czy coś takiego nie! to raczej chodzi o stres niezrównoważonej jednostki ludzkiej, której mam nieszczęście podlegać. Jedyne pocieszenie stanowi to, że nie jestem w swych odczuciach odosobniona jak się okazało, jak jeden duch, cztery sztuki przeżywają to samo. Doszło do tego, że budzę się z myślą w jakim humorze będzie dzisiaj pani dyrektor ...
  7. [quote name='malawaszka']nooo to już drugie :multi: [B][COLOR=#0000cd]cieszę się, że moje wejścia acz sporadyczne i krótkotrwałe sprawiają Ci taka radość [/COLOR][/B]:lol: kurczaki zakurzyło się tu... aż nie mogłam się odnaleźć [COLOR=#0000cd][B]Ty to mówisz... a weź pomyśl co ja mam powiedzieć :shake: [/B][/COLOR]zabraliśmy męskie nogi na spacer :evil_lol: [COLOR=#0000cd][B]czasem im tez się należy coś od życia [/B][/COLOR];) [/QUOTE] [QUOTE]Furia to jest chyba najbardziej niefotogeniczny pies na świecie [/QUOTE] mylisz się darling :p najbardziej niefotogeniczny pies na świecie nazywa się Mia i mieszka w Warszawie wqurw to ili melancholia? ... [URL]http://img195.imageshack.us/img195/4091/dsc0049mb.jpg[/URL] pytam oczywiście o nastawienie J. a nie Puchatej ;) zdjęcia bobrowiska oczywiście obejrzawszy jak i oddziałowych szaleństw podobnie - piękne :)
  8. z tym rowerem stacjonarnym - nawet nie chyba, zaufaj starszej koleżance... ja codziennie godzine na nim śmigam i nawet centymetr do przodu sie nie posuwam... [quote name='WATACHA']Nuuuuuuuuu w windzie też niezła gadka była Pan:oooooooooo ile makaronu Pani ma Ja:dwa, trzecie to płatki P:Pani to chyba lubi makaron J:tak średnio jeden dwa w tygodniu. P:a co on taki brązowy? J:bo to żytni, zdrowszy P;ja to nie lubię makaronu, kaszy też, ale wczoraj zjadłem j;to dobrze, czasami i coś zdrowego trzeba zjeść p;ja to witaminy mam w tabletkach j;a nie lepiej naturalnie? p;a wiadomo czy to się przyswoi? j;no raczej, zawsze to lepiej niż łykać tabletki piętro 8 (nasze) P;pani nie wysiada? j;wysiadam p;no to proszę j;dziękuję dochodzę do drzwi i otwieram , a pan "ooooooo tu pani mieszka ....[/QUOTE] buahahahahahahaaaa :roflt: leże i kwicze :roflt: i zdaje sie że juz sie nie podniose bo kawał o bacy w wykonaniu Twojego mężą mnie dobił............ :roflt:
  9. [quote name='WATACHA']My mieliśmy kupić stacjonarny, ale kurde za daleko to chyba bym nim nie ujechała ;)[/QUOTE] nawet nie chyba, zaufaj starszej koleżance... ja codziennie godzine na nim śmigam i nawet centymetr do przodu sie nie posuwam...
  10. ooo.... pomijając fakt, że wynika z tego, że mój anons spowodował właśnie to, że uniknęłaś spotkania ze mną wynika z tego, że gdybym schowała kulture wpojoną mi przez matkę rodzicielkę i nawiedziła Cię przez zaskodzenie bez zapowiedzi to byłoby lepiej?
  11. iiiii tam dziewczyny! mięczaki jesteście!!! dzieci są spoko - ja w wieku 20-25 lat też niekoniecznie byłam przekonana ale potem jakoś tak , z czasem... aż tuż przed trzydziestką stwierdziłam, że czemu nie? no i mam ;) moje poglądy zmieniły się radykalnie w szybkim tempie :)
  12. [quote name='Saththa']mnie o te grzyby dalej chodzilo :evil_lol:[/QUOTE] no Tobie wiem, ale WZce????
  13. jambi

    Sfora Hektora

    kociaste przecudne :) a lenistwo podpiecowe nastroiło mnie podobnie... :lol:
  14. a ja zasadniczo niewiele mam do powiedzenia w tym temacie, ale piszę, żeby nie było, że nie zaglądam :megagrin:
  15. no no ale temat, mi całkowicie obcy bo ja w niskich blokach pomieszkuje :) aczkolwiek lata temu mieszkałam na 9 piętrze i tez korzystałam z tego ustrojstwa... tam sie nie zacinała z przyczyn czysto technicznych ino ludzkie palanty czasem drzwi nie domykały na parterze i ona tak stała... i trza było grzać z 9-tego z buta... ale ale, to mnie zaciekawiło: [quote name='dOgLoV']bałam sie ze sie zatrzyma na pół pietrze i jak beda mnie wyciągać to winda ruszy i mnie przetnie :eviltong: kiedys w bloku cioci tak sie stalo [/QUOTE] :hmmmm: i tak łazisz taka przecięta??? aaaa! zreformowane kapciuszki obejrzałam, efekt działań psa magika również ;) - zachwyconam!
  16. [quote name='ulana']Ooo. Sznaucer... Czy coś się mam domyślać?[/QUOTE] nie nie! to NAPRAWDE nie to! :lol: [quote name='Saththa']A Ty to mnie w ogóle nie denerwuj! :obrazic: Spróbuj sie w czerwcu nie odezwać.[/QUOTE] A Ty, to MNIE wogóle nie denerwuj, byłam w Szczecinie i co? :diabloti: [B]eria[/B], bez obaw, podejmuj próbe :eviltong:
  17. wiecie co? otóż chciałam wam oświadczyć, że nie nadrabiam!!! protestuje! niew iem o co chodzi, więc się cofam, czytam i co wyczytuje? ano taki dialog: [quote name='wilczy zew']już ich nie ma :placz:[/QUOTE] [quote name='Saththa']wygineły?????????[/QUOTE] [quote name='wilczy zew']zjadłaaaaaaaaam[/QUOTE] w tym miejscu domyśliłam się że chodzi o grzyby... i dalej: [quote name='Saththa']zyjesz????????????????????[/QUOTE] [quote name='wilczy zew']bródka wyrównana,uszka przystrzyżone teraz ciapcie do obcięcia :roll: w tym tygodniu szczepimy się na wściekliznę[/QUOTE] ???? zatem oświadczam - dalej nie czytałam ... ale byłam :megagrin:
  18. no jakby tak wyrwać z kontekstu poniższe zdanie... [quote name='Saththa']Penisa czasem zuje długo czasem 5 minut... Wszak mnie osobiscie cofa na zapach takiego rozmemłaanego [/QUOTE] :roflt: nie mogłam się powstrzymać :evil_lol: zdjęcia jesienne - przepiękne!!! z psiowych gonitw - niesamowite!!! w pierwszym przypadku zachwyca mnie kolorystyka, w drugim uchwycenie akcji :) no i Dumka - [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-L986FimPQLo/UJBF94aj4-I/AAAAAAAAA9g/fBMVEklhFQ8/s640/DSC_0008.jpg[/URL] - ślicznie :)
  19. jambi

    Sfora Hektora

    Magda, sama wiesz ;) ważne że jest w nich wciąż ta chęć! że nie odpuszczają :)
  20. hahahahaha... nie :lol: to zupełnie nie to! z ręką na sercu - pojechałam w zupełnie innych celach, za to niezaprzeczalnie stanowiących dla mnie duży krok w dalszym moim życiu - o którym za jakiś czas opowiem ;) niemniej - wróciłam bez małego sznaucera :lol:
  21. ślicznie, ale też w pierwszej chwili pomyślałam o olbrzymie ;) witanko! :)
  22. strasznie dawno mnie nie było, że nawet od Tekli się dowiedziałam dopiero, że jedno z teklowych kociąt do Ciebie zawitało :) wybacz! no ale jestem :grins:
  23. w kwestii podszerstka - mojej Balbinie też nie rośnie - z racji tego już rozpoczęła sezon na paltocik :) foty mi się bardzo podobają, ubranka gustowne ;) a to: [URL]http://img341.imageshack.us/img341/2084/dsc0062se.jpg[/URL] - az się prosi o dopisek "Uwaga niebezpieczny typ grasuje w okolicy" :evil_lol: ps. jak widzisz me zawitanie w Twe progi skromne nie było jednorazowe :P
×
×
  • Create New...