-
Posts
4744 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jambi
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
jambi replied to Saththa's topic in Foto Blogi
no ja jak zwykle nie mam szans na oglądanie z dźwiękiem więc póki co zmuszonam sobie odpuścić... jestem ZA wzięciem kota dla Tazzmana - ja tam wzięłam Kiciego dla Arona :) i żeby nie było - przez większą częśc czasu kot chcodził mokry :evil_lol: -
ale dajmy jej chwilę ;) wszak Anulka ma dopiero tydzień :)
-
[quote name='wilczy zew']Żyjesz!!!!!! :loveu:[/QUOTE] nooo... cały czas :p [quote name='AniaGucio']O, wróciłaś! :)[/QUOTE] ależ ja nigdzie nie odchodziłam! to tylko problemy natury technicznej spowodowały moją absencję :grins: [quote name='Tekla64']alez ona wcale nie wybyla ino ... zanikla na jakis czas hihihi super wyglada !!!!! Szymek urosl !!!! a maz bardzo oki![/QUOTE] hahaha ależ nas Tekla podsumowała :lol: Ty też wyglądasz super - ale to Ci mówiłam :) ale cieszę się, że mój nowy image się podoba ;) ... no i za tego męża dzięki, przekaże :megagrin: [quote name='Saththa']On nie nawiedzony, to przepięcie na transformatorku![/QUOTE] no w sumie też tak przypuszczałam, ale skoro Gospodarze twierdza inaczej... poza tym wersja z duchem jest fajniejsza :evil_lol: [quote name='eria']ooo kolejna co była u Tekli !!! mnie korciło na piękną złotą jesień tam wybyć na weekend, ale niestety długa droga= duże koszty :( i już w tym roku to niemożliwe[/QUOTE] no myśmy wpadli tylko na chwilkę w drodze powrotnej ze Szczecina, długo nie zabawiliśmy, ale jak mozna było nie wykorzystać takiej okazji? :) a pizza jabłeczna - PRZEPYSZNA!!! [quote name='lilo']a ja wpadam poczytac i przy okazji zapytuje jak sie robi pizze jableczna ?? :) pozdrawiam Was serdecznie przy okazji wszystkich bo z rzadka sie spotykamy ostatnio ;)[/QUOTE] o lilek - miło Cię widzieć, bo nie wymawiając, Ty na dogo bywasz chyba jeszcze rzadziej niż ja ;) [quote name='ulana']O! Witaj, witaj Kasiu :) I rzuć czasem parę zdań. No, jak jest dyniowa, to może i jabłeczna? A może to jabłecznik po prostu?[/QUOTE] witaj :) postaram się coś z siebie wykrzesać czasem :evil_lol: nie żaden jabłecznik - prawdziwa oryginalna pizza! ;) no to ja się na razie urywam, popatrzę sobie jeszcze chwileczke na wątki ale za moment musze spadać... dzisiaj mam ogrom roboty, a biorąc pod uwagę pewne cechy charakteru jednostki wobec mnie nadrzędnej należałoby się za nią wziąć...
-
witanko mamuśka :) ja juz pisałam gdzie sie tylko dało - słoooodkie to Twoje maleństwo :) a tak wogóle, to wpadłam na chwilke, zaznaczyć że jestem! :)
-
Oto i jestem :grins: jak widzicie - odblokowali mnie!!!! (pojęcia nie wiem czemu, ale nie zamierzam wnikać :grins: ) - ważne że jest szansa, że jednak będę bywać :) jednak internet tutaj łąske mi robi, że wogóle chodzi... jedną strone otwieram 3 minuty, a jak dogo napakuje reklam to i dłużej... bez szans żebym nadrobiła wszystko to co działo się podczas mojego niebytu ... a wogóle to ciesze się, że za mną tęsknicie :grins: a jeszcze - byłam w weekend w Szczecinie, mając nadzieje na spotkanko z Tazzmanem i jego właścicielką, ale jakoś tak wyszło, żeśmy się minęły... ale za to w drodze powrotnej zahaczyliśmy o Ownice i nawiedziliśmy nawiedzony dom Tekli :)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
jambi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
ciesze sie z dobrych wyników!!! :) ... reszty nie nadrobie :shake: odblokowali mnie (pojęcia nie wiem czemu, ale nie zamierzam wnikać :grins: ) jednak chodzi jak krew z nosa... jedną strone otwieram 3 minuty... no ale, może jednak będę czasem sie pojawiać ;) a nadrobie kiedyś przy szybszym internecie :)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Margi']Magdę chyba zasypało bo się nie odzywa.:lol:[/QUOTE] nie zasypało tylko goście nawiedzali :cool3: ledwo jedne odjechały już sie drugie pod brame pchały... :evil_lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
jambi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Dobry wieczór. Przyszłam się przywitac i powiedzieć, że żyję... oczywiście nieograniam, a zaległości mam jak stąd do Teksasu :(- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
a to może skoro już tu jestem skorzystam z okazji i wydam oficjalny komunikat ;) na dogo bywam ostatnio niezwykle rzadko.... właściwie wcale nie bywam... bo naprawdę nie mam jak!!! zaraz ktoś powie, że na fb bywam a i na forum sznaucerów też się pojawiam więc czemu na dogo nie? owszem, tyle, że na fb bywam z doskoku - wpadam - wypadam; fotki wrzucałam w tle - tam jest prosto zaznaczam fotki i same sie wrzucają a ja - pracuje, bo to akurat robiłam w pracy; a w pracy na dogo mam blokade. Mogłabym w domu ktoś powie. Niby tak, ale, jeśli chodzi o dogo - dobrze wiecie jak to jest z dogo - muli, otwiera się długo, nafaszerowane reklamami - a ja nie mam stałego łącza! ja mam w domu mobilny, zrywający, mała przepustowość - i że tak powiem czarna dupa... inna rzecz to to, że przez ostatnie 2 lata wchodziłam na dogo głównie w pracy - o czym dobrze wiecie, wiele razy pisałam, że w domu nie wchodze (z powyższych powodów, a także z tego powodu, że zwyczajnie brak mi czasu wieczorowa porą) tyle, że dawniej, w starej pracy to ja głównie siedziałam na dogo... mało pracy, luz. Teraz - przeciwnie - ogrom pracy i zero luzu... Dlatego własnie kontakt ze mną ograniczony makabrycznie. Myślicie że mi z tym dobrze? Nawet nie wiecie jakie mam wyrzuty sumienia z powodu wątków psiaków w potrzebie chociażby. Nie angażuje sie tak jak kiedyś i wcale mi z tym nie jest dobrze! Do Waszych wątków tez nie zaglądam - nie wiem co się dzieje, ale to nie znaczy, że mam Was w dupie! Bardzo mi brak tej wymiany zdań, konwersacji... Doszło do tego, że z większością z Was wogóle nie mam kontaktu... Właściwie z Sandrą mam najlepszy. Kinga też. Czasem zadzwonie do Magdy... Z Moniką mijam się na fb... ale reszta? niedługo będzie tak, że nie ma Cie na dogo nie istniejesz : ( uświadomił mi to wczorajszy telefon do Magdy... a ja teraz mam tylko telefon i maila - to mam zawsze, może kiedyś wróce i tu ... tylko, że mój wątek prawie umarł. Póki były opowieści, historyjki było fajnie, a teraz cisza i pajęczyny . :placz:
-
no wiem wiem :) reszta bywa dlatego już tu nie zagląda ... no oprócz Magdy, ona na efbe tez nie bywa, ale widać ja sie jej w nowej fryzurze nie widzę ;)
-
witam sie :) zajrzałam, bo tak mnie opędzlowałaś wczoraj za niebywanie na dogo, że aż mi w pięty poszło...
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
jambi replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='WATACHA']Najpierw go zamordowała, a potem zakopała by pozbyć się dowodów ;)[/QUOTE] [quote name='Tekla64']cialo przewaznie po mordzie laduje w ziemi wiec nic niezwyklego nie zrobila ino ze ta ofiara ma szanse i to spore by zyc i dalej bablowac hihihi[/QUOTE] jeeeeee! aż mi dech zaparło! .... mordujecie tu?! kurde, na wszelki wypadek uciekam... -
[quote name='weszka']Masz dryg do tych rysunków nie ma co :)[/QUOTE] dzięki ;) a jakby ktoś zapomniał jak wyglądam, lub przypadkiem się za mną stęsknił to prosze :) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-QGdUKmX0FC4/UEzUa8DT1aI/AAAAAAAAAbc/cFG5cpqmbQU/s800/_DSC4892.JPG[/IMG] no wiem wiem... część z Was widziała już tą fote na fb - ale dzisiaj taka jedna objechała mnie za absencję na dogo - postanowiłam więc wpaść na chwilkę ;) poza tym - mam jeszcze kilka - tematycznie takich samych, ale inne ujęcia hihihi... [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-LueNp1bGa5g/UEzUZZTCAgI/AAAAAAAAAbU/vWUOScxJtVE/s800/_DSC4890.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-MHaSAWY5668/UEzUXm8r9qI/AAAAAAAAAbM/o5qKLP8CGvY/s800/_DSC4885.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-cBTLubiN9jg/UEzUT6ycxlI/AAAAAAAAAa0/4SHwTbuZaKg/s800/_DSC4879.JPG[/IMG] aaa! i jeszcze jedno - jakby ktoś miał ochote - link do zdjęć z warszawskiej wystawy z ostatniej soboty - [url]https://picasaweb.google.com/113853493315288198939/KWPR08092012Warszawa?authuser=0&feat=directlink[/url]
-
o już wiem skąd masz jeża :) mój tata tez ma na działce, wpada, napije sie mleka i ucieka :) a co do zwisającego brzucha - jeśli miała szczeniaki to ja bym sie nie czepiała, poza tym ona nie młódka już ;)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
jambi replied to Saththa's topic in Foto Blogi
a ja nie wiem, bo to Kinga z Sandrą ten temat poruszyły.... i gdzie tu młode? :evil_lol: -
Magda, kiedy ja zaraz wybywam.... teraz jestem bo młody śpi jeszcze, a ja poranną kolejna kawke kończe ;) zaraz sobie ide. Do pogaduchów to tylko telefon mi pozostał... a fotek nie mam - nic nie robiłam - serio! Suki jak suki, nic sie nie zmieniły ;) Sandra, tam nie było 15 :P
-
można można ;) jak wrócą to pewnie Dumki nie poznacie :lol: ja pamiętam, że wyjechałam jak Aron miał 3 miechy, wróciłam jak skońćzył 4 ... myślałam, że mi psa podmienili :lol:
-
może szykuje jakieś wielkie wejście? ;) :roflt:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
jambi replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Tekla64']kokietujesz ino po co i kogo ? dyc wiekszosc z nas to rodzaj zenski ale jak chcesz moge i z komplementami wyjachac a co stac mnie![/QUOTE] no niby rodzaj żeński, ale jak wspomniałam, że chcę przelecieć ale galerię to żal był.... niepojęte ....:roflt: -
bez stresu dziewczyny! taką rase wybrałyście i trzeba się z tym pogodzić ;) każdy wiek jest piękny! do roku olbrzym to wariat, do dwóch lat - wariat, który już zna swoją siłę i zaczyna dorastać, i wtedy najczęściej pojawiają się "problemy"; 3-4 zaczyna się "stabilizować", jest już w pełni rozwinięty, wie na co go stać i staje sie bardziej "zrównoważony"; te 6 lat, o których mówiłam - to już jest zajebisty pies, ale... no właśnie, wszystko ma swoje ale - każdy kolejny rok, to jednak spadek energii (nieduży jednakże, poza tym zależy od osobnika ale zawsze ;) ) poza tym - głupawke to jednak ma w każdym wieku :lol: ino może, z wiekiem łatwiej czasem się z nim dogadać ;) [quote name='ulana']Fruwające po galerii pijane białe myszki...:smhair2: :grin:[/QUOTE] też jestem poniekąd w szoku... [quote name='wilczy zew']Nie widziałaś "mojego" jeża po fryzjerze...[/QUOTE] faktycznie nie widziałam ... skąd masz jeża? :) [quote name='Fides79']dobrze, że zaznaczyłaś że galerię :errrr:[/QUOTE] ... heeh?.... [quote name='Saththa'] P.S. Jambuszku poszedł mail:lol:[/QUOTE] odebrałam :) ... niektóre ujęcia sie nie nadają... jakoś mi nie pasi do rysunku uchwycenie psa w takich ujęciach, ale 2 wybrałam :)
-
ale lenistwo! :lol: witam się po długiej niebytności ;)
-
byłam, cofnęłam się kilka stron i wszystkie foty obejrzałam :) Dumka - cudo! [quote name='Culineo']ja się zastanawiam czy się nie wziąć za te wystawy, bo mi żal... tylko nie pamiętam jakie są wymagania na reproduktory.. :)[/QUOTE] zasadniczo takie same jak na suki hodowlane ;) ino wyższe oceny musisz zgarnąć - suce wystarczą 3 bardzo dobre, pies musi uzyskać 3 doskonałe - w tym jedna na klubówce albo międzynarodowej żaden wyczyn zasadniczo ;) ino, nikt nie powiedział, że każdemu psu wystarczą 3 wystawy ;)
-
zdjęcia cudne, ale przegapiłam kotka!!! i nie wiem kim jest Luśka :( normalnie zaległości mam jak stąd do Tokio...
-
[quote name='WATACHA']To minęły juz 2 miesiące :(?[/QUOTE] prawie ;) ostatnio byłam na początku lipca
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
jambi replied to Saththa's topic in Foto Blogi
zdjęcia przytulane bomba! Tazzman pilnujący na pace - extra!! grzywka.... krótka.... ale ogon widzę mu obrósł :) a do poduszki to mu jeszcze musisz dokupić reszte .... odpowiednio większą :evil_lol: i uroczyście oświadczam - w tej galerii jest 199 stron, nie mam siły ani na tyle mocnego łącza żeby to wszystko przeglądac w poszukiwaniu zdjęć! jak nie dasz sama, to wezme z pierwszej strony :P