[quote name='wisela1']łoj wie...łoj wie.................[/quote]
Tak myślałam. A spacerek długi był? Ja już ze swoimi pyszczydłami pół osiedla przebiegłam - fajnie tak z rana rozruszać stare kościska. :lol:
Już to kiedyś pisałam, że bardzo lubię ogłaszać psiaki (tylko możliwości kiepskie, bo marne łącze), ale najbardziej to zdejmować lubię, kiedy wiem, że psiak ma dom. ;)