-
Posts
15537 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tomcug
-
Zula - śliczna młoda collie smooth. Już w nowym domku
tomcug replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bazyliah']Korzystając z wolnej chwili zrobiłam Zulce 29 ogłoszeń. Wieczorem będzie 30 - allegro. Mam nadzieję, że w końcu jej się poszczęści.[/quote] Ja też i mocno trzymam kciuki. -
Bardzo często psy zmieniają swoje zachowanie po pojawieniu sie wnowym domu. Tylko gdzie ten dom?
-
Szorstkowłosa Majeczka- NARESZCIE ZNALAZŁA DOM.. uff !
tomcug replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
I wiadomo, co z Majką? -
Szczeniorek bez domu....
-
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
tomcug replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
Ela, odcięłam wedle Twoich wskazówek - tylko nie język..........:eviltong: -
GACEK - PIES BARDZO ORYGINALNY pojechał szukać szczęścia do Niemiec!
tomcug replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Mureczko, może w wolnej chwili zrobiłabyś parę zdjęć Gacusiowi? Wystawiłam kolejną aukcję, może dostawić parę fotek, sama nie wiem............... -
Tango czeka nadal w schronie....
-
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
tomcug replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
Ja to dopiero marudna jestem...................... Od piątku odcięta od netu, to tak, jakby od całego świata odcięta. :placz: :placz: :placz: Idę z piesami na spacerek, bo połączenia przez modem mnie za dużo kosztuje. :cool1: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
tomcug replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Wy tu sobie fajnie gaworzycie a mnie pozbawiono internetu!!!!!!!!!!! :mad::mad::mad: Wiecie, bez jedzenia można żyć, bez chłopa też (Manrzuś mi tu zaraz pałą przywali), ale bez netu, mieeeeeeeeeeeee :angryy::angryy::angryy:. No to spadam, bo awaria potrwa nie wiadomo do kiedy a przez modem to trochę kosztuje. :-( -
Szorstkowłosa Majeczka- NARESZCIE ZNALAZŁA DOM.. uff !
tomcug replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, mam problem z netem, łączę się przez modem. Zajmijcie się proszę tą osobą, ponieważ nie wiem, kiedy bedę miała łącze. Otrzymałam wiadomość, lis t był pisany z adresu:[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Nie wiem, na ile poważna jest to osoba, no i ma 3 psy, nie wiem, czy dla Majki to byłoby przeszkodą. Wyślę to jeszcze na pw a dziewczynę poproszę, by kontaktowała się poprzez dane z ogłoszenia. [FONT=Arial Black][SIZE=3][FONT=Arial Black]"Zabolało mnie serce kiedy przeczytałam historię Majki. Mam w domu trzy duże psy , mam ogrod.Psy , spią w domu , wychodza do ogrodu kiedy chcą i potrzebują. Nie wiem czy Maja, zaakceptowały by taką psią rodzinę i czy nie bałaby się.Z ich strony nie byłoby chyba żadnego zagrozenia.Proszę napisać cos więcej , jakby ewentualnie było z dowozem , czy jest płatny , czy bezpłatny, czy za Majkę trzeba cos zapłacic? Czekam na odpowiedz Malgosia z rodzinką".[/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial Black][SIZE=3][FONT=Arial Black][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial Black][SIZE=3][FONT=Arial Black] [/FONT][/SIZE][/FONT] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
tomcug replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Ja też palę:placz::placz::placz:, a tak bym nie kciała[/quote] O, Bila już jest :loveu:. Ja to palę czajniki tylko - na szczęście. :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
tomcug replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iv_']:splat:ach, przypomniałam jeszcze sobie........[B]p[/B]ieniądze wydaję :cool3: :diabloti:[/quote] to tak, jak ja - mamy coś wspólnego oprócz zapaszku :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
tomcug replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iv_']noooo eeeeeee jeszcze np......:hmmmm: [B]p[/B]aznokcie maluję :p [B]p[/B]ierogi robię :razz: [B]p[/B]ije coś czasem od święta ;) [B]p[/B]rowadze samochód :loveu: [B]p[/B]astuję podłogę :roll: [B]p[/B]ierścionki czyszczę ;) [B]p[/B]ajęczyny odkurzam :angryy: itp i td :diabloti:[/quote] O matko, jaki bogaty repertuar, tylko.................... czy to chciałam przeczytać, może jakieś inne myśli kołaczą mi się po skołatanej głowiźnie? :diabloti: :diabloti: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
tomcug replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Aleś se poszalała - ale masz wybaczone.....w taką noc trzeba było sobie poszaleć :evil_lol:[/quote] Raczej głowizna już nie ta. Wystarczy parę łyków i już jestem rozanielona. :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
tomcug replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']To co marudzisz na naszą peplaninę - też jest na p, więc powinnaś być przyzwyczajona :diabloti:[/quote] No tak, że też nie przyszło mi to do głowy, ale jakoś tak karuzelę mam dzisiaj w tej mojej mózgownicy. :huh: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
tomcug replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iv_']ja już nie palę :multi: [B]ale inne rzeczy na p robię[/B] :roll:[/quote] A tak konkretniej? :diabloti: :diabloti: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
tomcug replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iv_']:crazyeye: to jaki Ty masz ten czajnik? a raczej miałaś :roll: taki co sam się nie wyłącza, ewentualnie nie gwiżdże? :hmmmm: :diabloti:[/quote] Bardzo dobrze powiedziane: miałam. No taki zwykły z gwizdkiem, ale mnie strasznie denerwował ten świst, więc nie używam. Tak jakoś zawsze lobię popijać kawkę ze zwykłego czajnika, nie elektrycznego. To teraz mam smród w domu, więc Iv - nie martw się, nie tylko Ciebie czuć. :eviltong::eviltong::eviltong: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
tomcug replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Stanowczo za dużo palisz :evil_lol:[/quote] Żeby tylko. Ja w ogóle stanowczo za dużo używam wszystkiego na p: palę, piję, pałętam się po domu i takie inne. :eviltong: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
tomcug replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']A tutaj żadnej nie widzę :placz:[/quote] Menrzuś, wiesz co? Mój pies dysponuje słuchem "wybiórczym", słyszy to co chce i kiedy chce. Widzę, że Ty masz "wybiórczy" wzrok - widzisz to, co chcesz, hęęęęęęęęę :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
tomcug replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Zauważyłem - jak nie bejsbol to jęzor :evil_lol:[/quote] Jednym słowem - sama radość. :diabloti: Rany boskie, czajnik spaliłam przez to wasze paplanie. :angryy: :angryy: :angryy: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
tomcug replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']W tym poście to wszystkie widzę :multi:[/quote] Bo to same pocieszająco - głaszczące emotikonki. :evilbat::evilbat::evilbat: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
tomcug replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Nie kombinuj :eviltong:......[B]ale się zjęNdzowaciła[/B] :evil_lol:[/quote] A mówi, że nie czuje żadnej różnicy - za to inni czują :eviltong:.