Ale się chłopisko napracowało. Ledwie żywe, Ela trzeba to zgłosić gdzieś. Ty przygarniasz zwierzaki, bo robić Ci się nie chce, masz darmowe sprzątaczki. Oj, nieładnie, nieładnie. :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
[quote name='wisela1']
Tak myślę tomcugowa czy Ty na nią sobie zasłużyłaś......:cool1:[/quote]
No to ładnie mnie podsumowałaś. :-(
A Ledusia coś nie odzywa się nam wcale.
Niedobre wieści, tak to już bywa, że jak się rwie to z wielu stron....
A Kacperek Ewciu jest po prostu bardzo dobrze wychowany, chce się dzielić z Tobą swoim jedzonkiem. :evil_lol: ;)