Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. [quote name='elmira']Odwołuję! Nie zachwycać się tą szabrownicą. Zwinęła mi ze stołu kanapkę z pomidorem i cebulą. Wszystko opchnęła:diabloti:[/quote] No to dobra: brzydka, paskudna złodziejka. Ale za to jaki wdzięk. :loveu: :evil_lol: :eviltong:
  2. Madzie też piekna sunia. Tu nie ma innych piesków, wszystkie śliczne. ;)
  3. Ależ uroda. :loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi:
  4. On taki merlaczek przepiękny, a ludzie to nie mają pojęcia, co jest piękne. :cool1:
  5. Oj, czarnre diabełki też są niezłe. :diabloti: :diabloti: :diabloti:
  6. A tak troszkę o jego charakterku, bo nie wiem za wiele.
  7. No cóż przeważnie na obserwowaniu się kończy. :shake:
  8. [quote name='Wiedźma']Tylko patrzeć, jak Ela i Stanisław przeniosą się na balkon, żeby zwierzaki miały więcej miejsca...[/quote] Najwyższy czas. :diabloti:
  9. [quote name='elmira']Ładniusia, prawda? :) [/quote] Ona jest śliczna, naprawdę. Taka delikatna słodzizna. :cool3:
  10. O, kolejne cudo. :loveu:
  11. Przeczytałam historię psiaka, jakie to smutne. Taki cudny pies i wszystkim przeszkadzał. Prawie nikt nie zauważył w nim wspaniałego stworzenia, za to jaki obiekt do znęcania się. :-(
  12. Nikt wyżełka nie odwiedza. :-(
  13. Cudna ta koteczka. Ja niestety też na kotkach za bardzo się nie znam. :oops:
  14. Same luksusy - piętrowe łóżka, miseczki obok. :loveu::loveu::loveu:
  15. Ciekawe, co u Gacentego słychać. Szczęściarz nasz kochany. :p
  16. Mam nadzieję, że to super domek. :p
  17. Ale się zaczytałam.......................... :p :p :p
  18. ...........................................................
  19. Całkiem inny pies, cudna dziewuszka. :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  20. Podrzucę z nadzieją...................................................
  21. To ile jest jeszcze maluszków? Bo straciłam wątek. :oops:
×
×
  • Create New...