-
Posts
2315 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by puchu
-
Skoro tak lubi, to dziwne, ze nie wiesz, że CTRy są w II FCI [url]http://www.dogomania.pl/forums/750-Czarny-terier[/url]
-
Będą w tym roku kubraczki? Potrzebuję dla psiaka wielkości corgi.
-
Wszystkiego najlepszego! :)
-
Miło popatrzeć na takie ciepłe zdjęcia :)
-
Wszystkiego dobrego i dużo zdrówka dla Arona :)
-
W końcu do was trafiłam :)
-
Przepiękny jest :)
-
Fajny temat :) Będę musiała coś sobie wymyślić na mgr. Ciekawe czy da się połączyć pedagogikę międzykulturową z kynologią ;) Mam dla TZa dobrą kandydatkę na przykład do pracy - szurnięta suka ACD :)
-
Kelpika nie chce na podobnej zasadzie jak bordera. Niestety robią się coraz modniejsze wśród agilitowców. Może mudik? Mudikowa co ty na to?
-
grzywacze i grzywaczopodobne (puchate) w potrzebie!!!
puchu replied to Dudek's topic in Chiński grzywacz
Jeżeli sunia umie zachowa czystość, nie jest chora na nic zakaźnego i nie będzie chciała zjeść mojej psicy mogę dać bezpłatny DT :) -
Cp - Chart Polski. Że JRT mają mają fajne charaktery to wiem, ale bardziej proporcjonalną budowę. Irland mógłby by niezły. Myślałam jeszcze nad kerrakiem, ale z terrierów do sportów najbardziej mi się bedle podobają. Niestety moje ulubione szkoty nie specjalnie by się sprawdziły na torze ;) Gdybym miała bra psa pod Ariulę, to niestety nie mógłby by zbyt charakterny. A po kilku latach ze Szczurzyną mam po prostu dość psów które wycofują się w momencie kiedy im coś nie wychodzi. Chcę psiaka który po zwróceniu uwagi, ze coś robi źle spróbuje inaczej. Dlatego mam trochę obiekcji co do pudla. Po za tym chciałabym zrobi chociaż hodowlankę, a o pudlowej fryzury na pewno nie chciałby mi się utrzymywać w kondycji wystawowej ;)
-
Nie lubię retrieverów. Na pewno nie JRT - stanowczo za krótkie łapki. Nad PRT się kiedyś zastanawiałam. Pudle są fajne, ale nie wiem czy nie za delikatne. Jak chcę z charakteru taką cholerę jak Shina :razz:
-
Border jest borderem i mówię mu zdecydowane nie ;) Biorąc psiaka tej rasy do sporu miałabym wrażenie, że idę na łatwiznę. Po za tym wszyscy mają bordery. Problem w tym, ze jeszcze nie znalazłam rasy, która by spełniała wszystkie kryteria. Podobają mi się Cp, ale na chwilę obecną za duże, podobnie portugalczyki. Mógłby być pudel, bedlington, może coś innego z terrierów. Przelotem myślałam o grzywku, ale po Ariuchu podziękuję ;) Z owczarków może jeszcze mudik. Jakieś jeszcze propozycje?
-
Właścicielka [url=http://picasaweb.google.pl/ReniaAmy/CACIBWrocAwSobota?authkey=Gv1sRgCLbyosifk-eWjgE#5521699561824237906]tej paskudy (Bravy)[/url] pewnie by się ucieszyła ze zdjęć :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/27204-Spaniela-i-pyrka-fotografii-kilka?highlight=spaniela+pyrka[/url] lub [url]http://sundayivigo.blox.pl/html[/url]
-
C to nie jest pies kaleka. Przy dobrym prowadzeni, odpowiedniej wadze i mięśniach spokojnie może , w przypadku ACD, robić np. przy bydle. Po B bym wzięła. Hodowczyni zna psa osobiście i jak stwierdziła po psie nie widać, że ma C. Może od razu zaznaczę, że to kobieta która nie boi się mówić o wadach i problemach i w rasie i u własnych psów. Pies już krył i sporo jego dzieciaków biega w agility. Sam ćwiczy posłuszeństwo i robi w ratownictwie. Przy dobrze dobranym treningu z B mogłabym biegać, ale przy C już nie. Nie chce kolejnego psa z którym nie będę mogła się rozwijać w tym sporcie (tak, wiem to egoistyczne podejście). Trzeciego psa nie chce, a w wypadku jakby się trafił psiak nie mogący trenować następnego bym wzięła dopiero jak jeden by odszedł albo bym się wyprowadziła (czyli w pierwszym wypadku mam nadzieję, ze jak najpóźniej, w drugim pewnie też nie prędko). Bardzo mi się podoba charakter i temperament kotletów, może trochę mniej budowa(lubię długonogie chudzielce). Rozważałam jeszcze bedlingtona, ale tego musiałabym zza granicy sprowadzić. Pudle też są fajne, ale nie wiem czy nie za delikatne. Chce psa mocnego psychicznie, energicznego, nastawionego na człowieka, z dobrym aportem, wytrzymałego i inteligentnego (chce się uczyć, szybko łapie i sam też kombinuje). Powinien być szybki i zwinny, raczej średniej wielkości (powiedzmy od 35 do 55cm), mile widziana nie szczekliwość ;) I nie może być borderem, szelciakiem (ogólnie bym wykreśliła collie), pyrkiem ani belgiem.
-
Niestety to są słupki pod drogę, a z tego co Monika pisze, to już tam ryją niestety :( Mam zagwozdkę. Szukam sobie tego kotleta z rodowodem na wstążeczce i wszystko było by super gdyby tatuś nie miał HD C. Mama ma wprawdzie HD A, ale i tak boję się, że wyląduję z psiakiem nie do agility. To będzie ostatni miot Felki. Może jeszcze nie czas na drugiego psiaka? Może inną rasę sobie poszukać? Bo akurat hodowla bardzo mi się podoba, a przede wszystkim podejście hodowczyni do psów i hodowli.
-
[quote name='gops']ja nikomu nie zabraniam kupowac u nich mowie ze mi sie wcale nie podobaja wiec nie kupie , wyrazam swoja opinie a zaciski te lupinowe rowniez mi sie nie podobaja, takie rogzowe sa najlepsze wedlug mnie tzn najlepiej spelniaja role zacisku[/QUOTE] Przecież też tylko wyraziłam swoją opinię. Rogzowych nie lubię, bo się nie luzują. Najlepiej dla mnie sprawują się właśnie lupinowe i łańcuszkowe. Trixie ma nową piękną fioletową taśmę :loveu: Trzeba uzupełnić Szczurzą szafę o ten kolor ;)
-
De gustibus... Zaciski masz dwa rodzaje (taki dziwny i lupinowy), taśmy są mocne i bardzo porządnie szyte. Szczurze obroże noszą się bardzo dobrze i to na pewno nie ostatnie od Tani.
-
Dopiero będę :lol: 9-10 na Obi pokibicować Alesji. Szczurowate by się pewnie bardzo ucieszyło ze wspólnego ganiania :)
-
Ariuch kilka razy wszedł w jakieś zielska (wydaje mi się, że osty) i tak jak twoje swędziały/bolały ją łapy. Skąd tam woda? :???: Zrobiłabym kuku za skasowanie mi zdjęć psiaków :angryy: Przy którymś formacie dysku oczywiście najpierw po zgrywałam folder psicy na płytkę, a dopiero potem upychałam swoje pliki gdzie się dało.
-
Ciepło było, to zgrzana była. Chyba jej nie podejrzewasz i nadmierny wysiłek? ;) A się na spacer tam chciałam wybrać z Gonzem :(
-
[IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/14%20sierpnien%202010/100_4162.jpg[/IMG] [IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/14%20sierpnien%202010/100_4163.jpg[/IMG] [IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/14%20sierpnien%202010/100_4164.jpg[/IMG] [IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/14%20sierpnien%202010/100_4165.jpg[/IMG]
-
[quote name='Fides79']ooo to jak będziesz wiedziała to daj znać :) Felutek ma się już lepiej, więc jak coś to nie będzie już zarażał ;) a do zawierania nowych znajomości z uroczymi suczkami jest zawsze chętny :lol:[/QUOTE] Jak łatwo było zauważyć nie dojechałyśmy w końcu do Łodzi. [quote name='Paula03']Witamy się! :hand: Czemu tu taka cisza?[/QUOTE] Jakoś weny nie mam. Prawie świeże zdjęcia, bo sierpniowe ;) [IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/14%20sierpnien%202010/100_4158.jpg[/IMG] [IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/14%20sierpnien%202010/100_4159.jpg[/IMG] [IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/14%20sierpnien%202010/100_4160.jpg[/IMG] [IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/14%20sierpnien%202010/100_4161.jpg[/IMG]
-
[URL]http://i892.photobucket.com/albums/ac129/mike18pl/Obraz067-6.jpg[/URL] Nie ma to jak śmierdziel w łóżku ;) Kota ci mordują, a Ty zamiast ratować filmik kręcisz?! ;)