Jump to content
Dogomania

puchu

Members
  • Posts

    2315
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by puchu

  1. Kilka zdjęć [url]http://picasaweb.google.com/pusia84/DCDC10#[/url]
  2. Byłam w niedziele, nawet was widziała przelotem w tłumie, ale później nie mogłam na was trafić. Na spacer bardzo chętnie :) Może kiedyś zapuszczę się w wasze okolice :) Jak w końcu wyciągnę aparat to będą zdjęcia. Obróżki są śliczne i wygodne i na pewno nie ostatnie od Ciebie :diabloti: Zdjęcia z DCDC [url]http://picasaweb.google.com/pusia84/DCDC10#[/url]
  3. Do pyska mu w szelkach :) Ładny pajączek :) W pierwszej chwili myślałam, że po nim chodzi [url]http://i892.photobucket.com/albums/ac129/mike18pl/Obraz1075.jpg[/url]
  4. Jakoś przeżyję brak tego spaceru ;) Wymiziam go na wystawie :)
  5. I co z środowym spacerem?
  6. Fajny zoolog jest w Realu na Szyszkowej. Mają spory wybór i normalne ceny, albo poproś taks o smycz. Dzisiaj odebrałam dwie nowe obroże od Tani ([URL]http://www.activdog.fotolog.pl/[/URL]) i muszę powiedzieć, że są świetnie wykonane. I wcale nie kuszę :evil_lol:
  7. Będziesz jutro na MP? Ok 13.30 będą pokazy pasienia.
  8. Ludzka głupota nie zna granic. Spaceruję sobie ze swoim futrem bez smyczy, ale sterowanym głosem, psów nie zaczepia i młodym weimarem na smyczy. Ćwiczymy z małym m.in skupianie na człowieku na widok innych psów i chodzenie na przy nodze. Najpierw dwoje dzieci na rowerach i suka w typie PRT. Widzą, że oba psy do siebie zawołałam i staram się odwrócić uwagę wyżła. Co robi dziewczynka? Oczywiście zsiada z roweru i podchodzi z pieskiem na rozciągniętej smyczy "bo oni się znają". Jeszcze zdziwiona, że nie pościłam Gonza do zabawy. Pomijam fakt, że suka ze zjeżonym karkiem i nie miała najlepszych zamiarów względem Arii. No coments... Dzieciaki pojechały, idziemy dalej. Na trawniku, za krzakami starsza kobietka z DONem w kagańcu i na flexi. Coś mówi pod nosem. Idę dalej. Między nami jest kilka metrów. Kobietka na nasz widok pędem do drzewa i oplątuje je smyczą. Będąc na jej wysokości, w końcu słyszę co mówi: "Pani poczeka, poczeka. Bo gdyby pani nie poczekała..." W tym momencie DONek nas zobaczył i wpadł w szał, więc nie dowiedziałam się co by się stało. Jak można wyprowadzać dużego, agresywnego psa nie mając szans nad nim zapanować?! I to jeszcze na flexi! Żeby głośniej powiedziała, to bym poszła inaczej, ale trudno usłyszeć jak ktoś mówi bardziej do siebie niż do otoczenia. Plus taki, ze szczyl prawie nie zwrócił na niego uwagi.
  9. Azy to moje marzenie, ale nie wiem czy się kiedyś zdecyduję. Z tego miotu najbardziej mi się z wyglądu podoba Torrabaai, ale Trory ma chyba najfajniejszy charakter. [url]http://www.youtube.com/watch?v=7SKaA4It4J4[/url]
  10. [quote name='Korenia']Puchu jak będziesz chciała sprzedać obroże to pokaż też tutaj ;)[/QUOTE] Spora częśc jest na 26 cm. Reszta to w stylu sznurówek ok. 1,5 cm szerokości z regulacją do 30paru cm. [quote name='bonsai_88'][B]Puchu[/B] psiaki bez ogona są lepiej oceniane [sylwetka optycznie jest bardziej kwadratowa]... dla mnie psiak musi mieć COKOLWIEK, choćby taki króciuteńki ogon jak Birma [ona ma jakieś 3/4, może ciut więcej]. Inna sprawa, że na pewno TZ też będzie miał coś do powiedzenia jeżeli chodzi o wybór psiaka - w końcu będzie mieszkać z tym psem pod jednym dachem. Pokazywałam wczoraj TZowi charty.. patrząc się na mnie znacząco powiedział, że same kości mu się nigdy nie podobały. Ogłaszam wszem i wobec, że w końcu uduszę drania.[/QUOTE] Nie duś, jeszcze się może przydać ;) :evil_lol: A co mu pokazałaś? Może azawakha zaprezentuj :diabloti: [quote name='Obama']oj są, a forum świat chartów są teraz 4 do adopcji . a wracając do bohaterki wątku- [URL]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/04%20kwiecien%2010/100_3323.jpg[/URL] Pani i Władczyni na Krańcu Świata :)[/QUOTE] Coś w tym jest. Chociaż Szczurzyna wolałaby by Panią i Władczynią na Stosie Poduszek ;)
  11. U mnie tak samo :) ACD średni mi się z wyglądu podobają, ale charakter ważniejszy. Showy mają mieć tylko krótkie ogony? Bezogoniaste do mnie nie przemawiają. Roważałam przez chwilę Stumpika, ale dla mnie pies musi mieć ogon.
  12. Najważniejsze to wiedzieć czego się chce od przyszłego psa :) Z ciekawość ozzika brałabyś showa czy working?
  13. Tak jak jest w mailu, dziewczyny chcą sprawdzić czy psiak w ogóle chce z Tobą pracować, czy potrafi się skupić i właśnie czy możesz ją odwołać. nie wiem jak to będzie konkretnie wyglądać.
  14. [IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/04%20kwiecien%2010/100_3340.jpg[/IMG] [IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/04%20kwiecien%2010/100_3341.jpg[/IMG] [IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/04%20kwiecien%2010/100_3342.jpg[/IMG] THE END
  15. [IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/04%20kwiecien%2010/100_3334.jpg[/IMG] [IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/04%20kwiecien%2010/100_3336.jpg[/IMG] [IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/04%20kwiecien%2010/100_3337.jpg[/IMG] I kiciuś :) [IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/04%20kwiecien%2010/100_3338.jpg[/IMG] [IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/04%20kwiecien%2010/100_3339.jpg[/IMG]
  16. Jak dla mnie charty mają świetny charakter. W gruncie rzeczy całkiem nieźle nadają się do szkolenia :) Zdjęcia cd. [IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/04%20kwiecien%2010/100_3327.jpg[/IMG] [IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/04%20kwiecien%2010/100_3328.jpg[/IMG] Leniuszek :) [IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/04%20kwiecien%2010/100_3330.jpg[/IMG] [IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/04%20kwiecien%2010/100_3332.jpg[/IMG] [IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/04%20kwiecien%2010/100_3333.jpg[/IMG]
  17. Skaczemy od dwóch lat, na warszawskich startujemy w końcu w A1. Obóz jest dla klubowiczów. Najpierw jest kurs, jak będziesz chciała dalej to po prostu zostajesz i chodzisz na treningi :) Składki płaci się co miesiąc, za co możesz przychodzić na wszystkie treningi. Jak się robi jaśniej to są cztery w tygodniu (2x weekend 2x wieczorem w tygodniu), jesienią i zimą tylko weekend.
  18. [url]http://www.howwilful.eu/files/howwilfulhounds.julkaisee.fi/jagoda/jagodansivu1.jpg[/url] Podobna, prawda?
  19. Napisałam wczoraj długaśnego posta i dogo padło:mad: *anusia&ajlu*, Smutna prawda jest taka, że chary co i raz szukają nowych domów. [url]http://www.swiatchartow.net/index.php?c=9[/url] Niedawno w jakimś przytulisku znalazły się cztery borzoje, do adopcji jest sunia whippeta. Najczęściej pomocy potrzebują kłusownicze mieszanki cp, greyów i whippetów, ale pewnie borzojów będzie ra raz więcej :( bonsai_88, portugalczyk lepszy! Przecież każdy wie, że szczeniaki z metrykami siedzą na każdym rogu i czekają na konkretnego człowieka ;)
  20. Nasz jest taki prywatny klubowy, zawsze ostatni tydzień sierpnia w Zdworzu. Do zobaczenia na którymś treningu :)
  21. Ariuch je jakieś półtorej garści dziennie, znajomej szelciak (w prawdzie malutki) dwa razy po 20 granulek, więc masz co ograniczać ;)
  22. Wystawa wystawą, mnie bardzie interesują zawody :mdrmed:
  23. Dziękujemy :) Lupinowe biedronki. Jedna z moich ulubionych. Tak przy okazji mi się przypomniało, że mam nowe postanowienie. Mianowicie sprzedać część obróżek [SIZE=1]i kupić nowe :evil_lol:[/SIZE] [IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/04%20kwiecien%2010/100_3322.jpg[/IMG] I moim zdaniem jedne z najlepszych zdjęć jakie jej zrobiłam [IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/04%20kwiecien%2010/100_3323.jpg[/IMG] [IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/04%20kwiecien%2010/100_3324.jpg[/IMG] [IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/04%20kwiecien%2010/100_3325.jpg[/IMG] [IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/04%20kwiecien%2010/100_3326.jpg[/IMG]
  24. [IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/04%20kwiecien%2010/100_3317.jpg[/IMG] [IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/04%20kwiecien%2010/100_3318.jpg[/IMG] [IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/04%20kwiecien%2010/100_3319.jpg[/IMG] [IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/04%20kwiecien%2010/100_3320.jpg[/IMG] [IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/04%20kwiecien%2010/100_3321.jpg[/IMG]
  25. [IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/04%20kwiecien%2010/100_3310.jpg[/IMG] [IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/04%20kwiecien%2010/100_3311.jpg[/IMG] [IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/04%20kwiecien%2010/100_3313.jpg[/IMG] [IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/04%20kwiecien%2010/100_3314.jpg[/IMG] [IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/04%20kwiecien%2010/100_3316.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...