Jump to content
Dogomania

puchu

Members
  • Posts

    2315
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by puchu

  1. [B]Krameri[/B], widzę, że nie tak strasznie te moje zdjęcia wyszły ;)
  2. Ryją tam pod ulicę, więc nie wiem jak to teraz wygląda. Z Krakowskiej skręcasz w Szyszkową, jak droga skręca w lewo, skręcasz w prawo [IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/tereny/szyskowa.jpg[/IMG] Tereny między WKD a ul. Leonidasa [URL="http://s178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/tereny/?action=view&current=opuszaska.jpg"][IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/tereny/opuszaska.jpg[/IMG][/URL]
  3. puchu

    Kena i Jumper

    Przepiękne prosiaczki :loveu:
  4. Jak wchodzisz w dodawanie zdjęć, to pod spodem możesz wybrać opcje dodawanych plików np. wielkość [IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/beztytuu-5.png[/IMG]
  5. [quote name='toyota']Nawet mi się podoba , chociaż ten kaptur niepotrzebny i nie widać jak jest przód rozwiązany. i nie wiem czy za bardzo na pupie nie odstaje ? [URL]http://www.tchibo.pl/Anorak-dla-psa-p200021171.html[/URL] A może ktoś widział to ubranko ?[/QUOTE] Mam ubranko z tchibo.Jest ciepłe, kaptur jest odpinany, jak dla mnie ja mało zakrywa klaty. Na Szczurzynę jest minimalnie za krótki więc mogę sprzedać. Kolor bordo ze złotą nitką.
  6. Z okazji pracy - petsitter :) Chętni na PW [IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/obrozki%20itd/100_4899.jpg[/IMG]
  7. Niedaleko :) 3 przystanki ode mnie :)
  8. Ty to nazywasz kulkami? Dzisiaj z westowej łapy zdjęłam dwie sporej wielkości śnieżki... A tak po za tym to W KOŃCU jest zima :multi:
  9. Jeszcze filmik na deser :) [URL=http://s178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/28%20listopada%2010/?action=view&current=100_4895.mp4][IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/28%20listopada%2010/th_100_4895.jpg[/IMG][/URL]
  10. One są szerokie - 5 cm. Zakładane będą tylko na "specjalne" okazje, kiedy psica mogłaby się poddusić.
  11. Dziękuję w imieniu Szczura :) Przez dwa tygodnie mieszka z nami 14 letni west. Benek jest uroczy, niestety jego życiowym celem jest upolowanie żółwie. Właśnie chodzi i stęka, żeby mu tą gadzinę wyjąc z miednicy, bo nie może się do niej dobrać :shake:
  12. Szczurzyna łaskawie wstała, więc zdjęcia w skórach. [IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/obrozki%20itd/100_4900.jpg[/IMG] [IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/obrozki%20itd/100_4901.jpg[/IMG] [IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/obrozki%20itd/100_4902.jpg[/IMG] [IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/obrozki%20itd/100_4905.jpg[/IMG]
  13. Świetnie, że psisko może popracować z Tobą :) A jak Kamczysław się czuje w roli terapeuty?
  14. A to już spacer z Bazylem po polu przy Zapustnej [IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/28%20listopada%2010/100_4807.jpg[/IMG] [IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/28%20listopada%2010/100_4806.jpg[/IMG] [IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/28%20listopada%2010/100_4805.jpg[/IMG] [IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/28%20listopada%2010/100_4804.jpg[/IMG] [IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/28%20listopada%2010/100_4819.jpg[/IMG]
  15. Ja jestem z Ursusa :) Gdzie mieszkasz konkretnie? Nie wiem na ile się już orientujesz w terenie, ale ja mieszkam niedaleko stadionu, na przeciwko szkoły. Wieczorami w parku Czechowickim można spotkać kilka psiaków.
  16. Jeszcze są 3 pary szelek i 9 smyczy (10 jeżeli liczyć nieużywaną flexi) [img]http://www.dogomania.pl/images/smilies/wink333.gif[/img] Zdjęć w skórze jeszcze nie mam. W tygodniu postaram się coś zrobić. Na szerokość mają 5 cm i trochę się bałam, jak psica będzie się w tym czuła, ale na szczęście w ogóle jej nie przeszkadza. Nie są to obroże na codzienne spacery, a na sytuacje kiedy może pociągnąć (zawody, pokazy) i się poddusić (co też ostatnio zrobiła w 3 cm).
  17. [quote name='*Monia*']Trixie nie widziałam, a Tania chyba nie ma takich szerokich jak chcę... Już i tak kupiłam obrożę i zamawiam szelki :roll: Dzisiaj tak zmokłam że jak nawet będzie jutro padało to psy zabieram na wędrówkę po polach... Hafcik pewnie już duży :lol:[/QUOTE] Tak "z marszu" Tania ma od 1,5 do 3 cm, a jakbyś chciała szersze to penie ni ebyłoby problemu. Hafciorek wyrósł i jest uroczy :loveu: Do wszystkich się cieszy i to całym ciałkiem, a jak biega wygląda je wyrośnięta wiewiórka :loveu: [quote name='Sznaucerka-Balbina'][URL]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/23%20pazdziernika%202010/100_4749.jpg[/URL] Aria taka dumna jakby mount everest zdobyła:loveu::evil_lol:[/QUOTE] No ba! Najwyższy szczyt w okolicy :evil_lol: [quote name='*zaba*']Sliczna Myszowata i jaka odwazna, takie szczyty zdobywac, nono ;)[/QUOTE] [quote name='akaka']jak miło oglądać szczęśliwego psa :)[/QUOTE] Dziękujemy :) [quote name='gops']zobaczylam Arie u taks w galeri i wchodze sobie do Ciebie sprawdzic co to za rasa psa :evil_lol: ona obcieta wyglada fenomenalnie!! poporstu swietnie! oryginalnie!:lol:[/QUOTE] Rasowy Kundel Poslki, dla bradziej upartych Grzywacz Polski Ostrowłosy ;) Ariula dziękuje za komplement :) W piątek została nazwana kosmicznym psem :lol: Góra Puławska [IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/28%20listopada%2010/100_4784.jpg[/IMG] [IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/28%20listopada%2010/100_4788.jpg[/IMG] [IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/28%20listopada%2010/100_4789.jpg[/IMG] [IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/28%20listopada%2010/100_4790.jpg[/IMG] [IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/28%20listopada%2010/100_4791.jpg[/IMG]
  18. puchu

    Jaguszkowo

    [quote name='Ilka21']Puchu dziękuję :)[/QUOTE] Proszę bardzo :) Nie dość, że śliczne to jeszcze fajne charaktery (a przynajmniej Boo taki ma ;))
  19. Nasza kolekcja :razz: [IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/obrozki%20itd/100_4898.jpg[/IMG] Jakby ktoś był zainteresowany którąś z tych to zapraszam na PW [IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/obrozki%20itd/100_4899.jpg[/IMG]
  20. puchu

    Jaguszkowo

    [URL]http://lh6.ggpht.com/_kbf6atLhTyw/TO-tOG82wOI/AAAAAAAAAIw/WWsjj72CIng/_CSC2809.JPG[/URL] Piękne :loveu: [url]http://lh3.ggpht.com/_jp0qOrb1_-4/TO_iRn3JV4I/AAAAAAAAC-g/iAqGr1al_ks/DSC_0025.JPG[/url] Ślicznie chłopak wyrasta. Bardzo mi się podobają maluchy z tego miotu :) Żeby zmienić tytuł musisz napisać tu: [url]http://www.dogomania.pl/threads/144345-pro%C5%9Bby-o-przeniesienie-w%C4%85tk%C3%B3w-i-zmian%C4%99-tematu[/url]
  21. [quote name='Chein']Szukam właśnie jakieś odblaskowej obroży. Zastanawiałam się nad tymi z Nite Ize, ale są trochę za drogie. Macie/znacie może jakieś wielkości ok. 40 cm?[/QUOTE] Drogie, ale sprawują się świetnie. Przerobiłam kilka tańszych, ale ta jest najlepsza. Dla mnie dużym plusem jest jej szerokość (nie pamiętam ile dokładnie, co najmniej 2 cm).
  22. [url]http://piesmysliwski.pl/go/_category/?idc=%225_60[/url] Te są bardzo fajne. Wprawdzie moje osobiste ma inną, ale znajome wyżły w takich biegają i sprawują się znakomicie. [url]http://galgoblanco.home.pl/UBRANIA_DLA_CHARTOW-k1-0-3-default.html[/url] Dla zmarzluchów można jeszcze takie, ale nie wiem jak by się sprawował taki krój na innej sylwetce niż charcia.
  23. puchu

    Jaguszkowo

    Piękne masz psiaki [img]http://www.dogomania.pl/images/smilies/love.gif[/img]
  24. Wszystkiego najlepszego dla Mii :)
  25. puchu

    bzik

    Nic :) Ten typ tak ma, tzn. od góry jest przezroczysty.
×
×
  • Create New...