Piękny Quiczek :loveu::loveu::loveu: Umaszczenie prawie jak Ariucha ;)
[FONT=Verdana][SIZE=1][COLOR=#000080] Wesołego królika,
co po stole bryka,
spokoju świętego
i czasu wolnego,
życia zabawnego
w jaja bogatego
i w ogóle
-wszystkiego kurde najlepszego!
[IMG]http://republika.pl/blog_bs_39966/2506065/tr/sw.gl.jpg[/IMG]
[/COLOR][/SIZE][/FONT]